Od kolika jste začali posilovat:-)


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Od kolika jste začali posilovat:-)  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Od kolika jste začali posilovat:-)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Od kolika jste začali posilovat ?
0-15 let
29%
 29%  [ 23 ]
15-20 let
42%
 42%  [ 33 ]
20-30 let
26%
 26%  [ 21 ]
více
1%
 1%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 78

Autor Zpráva
Angel


PříspěvekZaslal: st červen 09, 2004 6:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No ja jsem byl poprve v posilce asi tak v osmi letech se sestrickou. Kdyz jsem chodil do treti tridy, koupil tatik domu cinky, kotouce a osku a ja jsem delal drepy, premisteni, bench a uz nevim co jeste, to me chytlo tak na mesic a pak me to omrzelo... Asi v polovine mych 9tych let jsem nastoupil do zapasu, tam jsme delali kondicni posilovani, do zapasu chodim doposud... Pravidelne do posky jsem zacal chodit ve trinacti letech, mno a ted je mi 14
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
_sony_


PříspěvekZaslal: čt červen 10, 2004 12:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no, ja zacal ve 13, ted mam 15, vysledky sou hutny, natelnik na mne uz nevisi dlouho, na bench dam neco malo nad 50kg, ve drepu jen 65kg, protoze vetsinou (vzdycky) delam bez sparinga (u) a na mrtvolu tak 55kg.
A kdyz vidim jak se tam (ve fitku) 100 kilove vyzrane prase poti s prazdnym multipressem, tak myslim, ze na sebe muzu byt pysny (momentalne 177cm, 67kg)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sova


PříspěvekZaslal: čt červen 10, 2004 1:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

_sony_ napsal:
no, ja zacal ve 13, ted mam 15, vysledky sou hutny, natelnik na mne uz nevisi dlouho, na bench dam neco malo nad 50kg, ve drepu jen 65kg, protoze vetsinou (vzdycky) delam bez sparinga (u) a na mrtvolu tak 55kg.
A kdyz vidim jak se tam (ve fitku) 100 kilove vyzrane prase poti s prazdnym multipressem, tak myslim, ze na sebe muzu byt pysny (momentalne 177cm, 67kg)

na tvuj věk velmi slušný
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Angel


PříspěvekZaslal: čt červen 10, 2004 4:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

OK, trochu jsem to prehnal, takze to radeji smazu, ale proste si nemuzu pomoct, serou me takovi kluci...


Naposledy upravil Angel dne čt červen 10, 2004 5:03 pm, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zacatecn1k


PříspěvekZaslal: čt červen 10, 2004 4:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

heh
_________________
My girlfriend said I was a pedophile, I think it's a pretty big word for a 12 year old..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jefrry


PříspěvekZaslal: čt červen 10, 2004 5:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Angel napsal:
OK, trochu jsem to prehnal, takze to radeji smazu, ale proste si nemuzu pomoct, serou me takovi kluci...

tak myslim ze chapu co jsi tam napsal napoprve, taky jsem to chtel okomentovat ale kaslu na to
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
LJ


PříspěvekZaslal: čt červen 10, 2004 6:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

_sony_ napsal:
no, ja zacal ve 13, ted mam 15, vysledky sou hutny, natelnik na mne uz nevisi dlouho, na bench dam neco malo nad 50kg, ve drepu jen 65kg, protoze vetsinou (vzdycky) delam bez sparinga (u) a na mrtvolu tak 55kg.
A kdyz vidim jak se tam (ve fitku) 100 kilove vyzrane prase poti s prazdnym multipressem, tak myslim, ze na sebe muzu byt pysny (momentalne 177cm, 67kg)
sou tady lidi co dávají v těch 15-16 2x tolik co ty, na tu MT i 3x, ti sou hodně hustí, kupodivu necítí potřebu někoho urážet. Ty bys měl radši držet hubu a neurážet obézní maníky s tou tvou muší váhou. Tady na fóru sou taky lidi co mají 100kg+ a prázdnej multipress rozhodně nedávají, pokud na něm vůbec cvičí, že jo Z1 .
_________________
Od malička jsem chtěl být hezký, místo toho jsem ale tlustý. www.brooklyn-shop.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jefrry


PříspěvekZaslal: čt červen 10, 2004 6:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak nekam jsem to zhruba myslel taky :-)urazet nekoho protoze zveda min nez ja, to mi prijde dost ubohy..navic kdyz ty vykony nejsou nijak oslnivy
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Od kolika jste začali posilovat:-) Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: