Dlouhá cesta do Londýna...


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Dlouhá cesta do Londýna...  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Dlouhá cesta do Londýna...
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Povede se mi dostat do Londýna?
Jasně, kdo jiný!
65%
 65%  [ 21 ]
Možná
25%
 25%  [ 8 ]
Asi ne
3%
 3%  [ 1 ]
Určitě ne!
6%
 6%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 32

Autor Zpráva
Zacharo


PříspěvekZaslal: st září 16, 2009 1:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čelní dřep 240kg, to je teda nálož... Budu fandit, ať se do Londýna dostaneš!
_________________
"Champions are made, not born!"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lifting


PříspěvekZaslal: st září 16, 2009 1:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zacharo napsal:
Čelní dřep 240kg, to je teda nálož... Budu fandit, ať se do Londýna dostaneš!


Díky, já doufám, že to vyjde. A jestli ne, tak si koupím letenku a pojedu se aspoň podívat, prostě tam chci...

Jinak ten dřep není zas tak great, mám k tomu nadhoz 221 a chtěl bych ještě letos 230 (i když kvůli všem letošním zdravotním problémům tomu už moc nevěřím... ) a k tomu bych potřeboval dřepnout aspoň 250kg Takže asi mám co dohánět
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: st září 16, 2009 1:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lifting napsal:
Zacharo napsal:
Čelní dřep 240kg, to je teda nálož... Budu fandit, ať se do Londýna dostaneš!


Díky, já doufám, že to vyjde. A jestli ne, tak si koupím letenku a pojedu se aspoň podívat, prostě tam chci...

Jinak ten dřep není zas tak great, mám k tomu nadhoz 221 a chtěl bych ještě letos 230 (i když kvůli všem letošním zdravotním problémům tomu už moc nevěřím... ) a k tomu bych potřeboval dřepnout aspoň 250kg Takže asi mám co dohánět

no musim uznat ze ackoliv treba ta mrtvola a zadni drep jsou moc pekny, nejsou to zas az tak nerealne vykony, ale k tomu ten neuveritelny nadhoz, to mi hlava absolutne nepobira

asi na te technice budu muset taky zapracovat, protoze to je to co me momentalne hrozne brzdi

PS: az budes pak chtit pripadne promazat log, napis mi PM :)
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: st září 16, 2009 1:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
Lifting napsal:
Zacharo napsal:
Čelní dřep 240kg, to je teda nálož... Budu fandit, ať se do Londýna dostaneš!


Díky, já doufám, že to vyjde. A jestli ne, tak si koupím letenku a pojedu se aspoň podívat, prostě tam chci...

Jinak ten dřep není zas tak great, mám k tomu nadhoz 221 a chtěl bych ještě letos 230 (i když kvůli všem letošním zdravotním problémům tomu už moc nevěřím... ) a k tomu bych potřeboval dřepnout aspoň 250kg Takže asi mám co dohánět

no musim uznat ze ackoliv treba ta mrtvola a zadni drep jsou moc pekny, nejsou to zas az tak nerealne vykony, ale k tomu ten neuveritelny nadhoz, to mi hlava absolutne nepobira

asi na te technice budu muset taky zapracovat, protoze to je to co me momentalne hrozne brzdi

PS: az budes pak chtit pripadne promazat log, napis mi PM :)


To ty jeho krátké ručičky... Máme je stejně dlouhé...

Jinak znám lidi co nadhodí to, co dřepnou jednou v předu. Obecné pravidlo je, že to co dřepneš po třech v předu, to nadhodíš... (ano, já jsem černá ovce a tvořím 0,0001 % na které to neplatí... )
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lifting


PříspěvekZaslal: st září 16, 2009 2:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
Lifting napsal:
Zacharo napsal:
Čelní dřep 240kg, to je teda nálož... Budu fandit, ať se do Londýna dostaneš!


Díky, já doufám, že to vyjde. A jestli ne, tak si koupím letenku a pojedu se aspoň podívat, prostě tam chci...

Jinak ten dřep není zas tak great, mám k tomu nadhoz 221 a chtěl bych ještě letos 230 (i když kvůli všem letošním zdravotním problémům tomu už moc nevěřím... ) a k tomu bych potřeboval dřepnout aspoň 250kg Takže asi mám co dohánět

no musim uznat ze ackoliv treba ta mrtvola a zadni drep jsou moc pekny, nejsou to zas az tak nerealne vykony, ale k tomu ten neuveritelny nadhoz, to mi hlava absolutne nepobira

asi na te technice budu muset taky zapracovat, protoze to je to co me momentalne hrozne brzdi

PS: az budes pak chtit pripadne promazat log, napis mi PM :)


No jo, chtělo by to vylepšit, ale ono není moc času a příležitostí se na to zaměřit, když hlavní část tréninku tvoří trh a nadhoz Dřepy a pozvedy jsou vždycky po tréninku, takže to je další minus. Ale chtěl bych do konce roku dřepnout ještě nějaký ten osobáček a osobáky v pozdvedu si dělám většinou někdy mezi vánocema a silvestem kdy netrénuju vzpírání, takže pak hodím info.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lifting


PříspěvekZaslal: čt září 17, 2009 12:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

17.9 Čtvrtek

Dneska tréninkové volno. Takže budu chrápat, jíst, chrápat, pařit na PS3, jíst, chrápat...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lifting


PříspěvekZaslal: pá září 18, 2009 1:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

18.9 Pátek

I. Fáze

Nadhoz silou: 90/3 - //, 95/3 - //, 100/3 - //

Dřepy vpředu: 180/3 - //, 190/3 - //, 200/3 - //


Dneska byla první fáze taková lehčí, je pátek no A od pondělka začnu snad konečně trh a nadhoz do polodřepu. Dneska jsem měl první dřepy vpředu po zranění. Bylo to docela v pohodě. Čekal jsem to horší. Ani mě to nemuchlalo, jsem čekal, že to ztěžkne na ramenou, ale neztěžklo. Těším se na nadhoz

II. Fáze

Trh silou: 70/3 - //////

Výtahy trhové silou: 100/3 - //////

Předklony: 60/5 - /////


Flákando... Co dodat... Jinak jsem dneska po tréninku zaregistroval "malou" změnu ve váze. Zatímco jsem měl docela konstatní váhu po dopoledním tréninku kolem 124kg, měl jsem dneska 125,5kg Nevím jak se to stalo, asi nějaký zkrat v Matrixu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smazaný uživatel (071)


PříspěvekZaslal: ne září 20, 2009 5:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lifting napsal:
18.9 Pátek
Jinak jsem dneska po tréninku zaregistroval "malou" změnu ve váze. Zatímco jsem měl docela konstatní váhu po dopoledním tréninku kolem 124kg, měl jsem dneska 125,5kg Nevím jak se to stalo, asi nějaký zkrat v Matrixu.

A to si nevzpomínáš, jak sis ode mě mocně loknul čokoládovýho Smartlabsu, protočily se ti očíčka a slastně mlaskajíc jsi zahlásil "to je dobrýýý!!!"? To je vono! Nová anabolická formule! Jen pro tvrdě trénující šampiony! Odporůčá jurgen pre růst čistého MESA!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lifting


PříspěvekZaslal: ne září 20, 2009 6:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Octopuss napsal:
Lifting napsal:
18.9 Pátek
Jinak jsem dneska po tréninku zaregistroval "malou" změnu ve váze. Zatímco jsem měl docela konstatní váhu po dopoledním tréninku kolem 124kg, měl jsem dneska 125,5kg Nevím jak se to stalo, asi nějaký zkrat v Matrixu.

A to si nevzpomínáš, jak sis ode mě mocně loknul čokoládovýho Smartlabsu, protočily se ti očíčka a slastně mlaskajíc jsi zahlásil "to je dobrýýý!!!"? To je vono! Nová anabolická formule! Jen pro tvrdě trénující šampiony! Odporůčá jurgen pre růst čistého MESA!!

Ty vole, na tom něco bude.... Ale ono to možná taky asi bude tím, že jsem ve čtvrtek vůbec netrénoval a žral jak prase... Ale ne, že bych chtěl podceňovat Tvůj Smartlabs
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lifting


PříspěvekZaslal: po září 21, 2009 5:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pondělí, 21.9

I. Fáze

Trh silou (rozcvičení): 50/3 - //, 60/3 - //

Trh do polodřepu (první po 3 týdnech): 100/3 - //, 110/3 - //, 115/3 - //, 120/2 - /

Výtahy trh (silové): 100/3 - //////


Na první polodřepy po třech týdnech to docela šlo, čekal jsem to horší. Při nakopávání to nebolelo, jen ten poslední na 120kg trochu zabolel. Ale dalo se to. Konečně se to začíná blížit trochu normálnímu tréninku.

II. Fáze

Nadhoz silou (rozcvičení): 70/3 - //, 90/3 - //

Nadhoz do polodřepu (první po 3 týdnech): 140/2 - //, 150/2 - //, 165/1 - /, 180/1 - /

Dřepy v předu: 170/3 - //, 190/3 - //, 200/3 - //


Nadhoz byl taky lepší než jsem čekal, řekl bych dokonce super, dostal jsem se 2,5kg pod osobák. To jsem ani nečekal Při nadhozu mě nakopávání vůbec nebolelo a bylo to myslím vidět. Dřepíky klasika. Je to pořád trochu těžké na ramenou, ale na nohy to je dobrý Se těším na techniku. Ta bude asi ve středu. Jsem zvědavý
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lifting


PříspěvekZaslal: út září 22, 2009 1:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Úterý 22.9

I. Fáze

Výrazový tah: 120/3 - //, 130/3 - //, 140/3 - //

Výrazy technické z beden: 110/2 - //
----> bohužel jsem to musel zabalit, protože mě trochu zase zlobí to zápěstí a nechtěl jsem to přemáhat. Příští týden je v Havířově liga a pak za 14 dní ME do 23, takže to raději pošetřím Snad to bude v pohodě.

Pozvedy nadhozové: 170/3 - //////

Na pozvedy jsem dostal zakázáno chodit víc. Zítra mě čeká první techniky, tak abych si prej nezatavil záda. Co dodat no
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lifting


PříspěvekZaslal: st září 23, 2009 11:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Středa 23. 9

I. Fáze

Nadhoz technický: 160/1 - //, 180/1 - ////

Trh do polo: 100/3 - //////


Nadhoz stál za h***o a trh taky, jenom mě to nas***o a rozhodl jsem se že odpoledne to musím napravit i za cenu, že prostě změním trénink a místo polodřepů půjdu opět techniku. Moje cíle byli 150 trh a 200 nadhoz, protože jinak bych si připadal jak největší trotl.

pozn. po tom co jsem zjistil, že jsem vlastně techniku nedělal už 7 týdnů mi došlo, že sem blázen jestli chci dělat takový kila. No a co. Tak sem blázen.

II. Fáze

Trh technický: 130/1 - //, 140/1 - // - 151/1 - /

Nadhoz do polodřepu: 140/2 - // - 150/1 - /, 165/1 - /, 180/1 - /
Naprosto plánovaně jsem přešel do techniky: 190/1 - /, 202/1 - /

Dřepy vzadu: 210/2 - // 230/2 - /, 240/2 - /, 210/2 - /, 230/2 - /


Ano, jsem blázen, porařilo se mi po 7 týdnech bez techniky, s jedním týdnem silového tréninku dosáhnout toho, co jsem si předsevzal na dopolední fázi po které jsem si připadal jako troska. Navíc jsem měl nejlepší nadhoz dne po P. Sobotkovi, který nadhodil 201 a myslel si, že mu to nechám Tímto mu děkuji za to, že mi poskytl motivaci


Naposledy upravil Lifting dne so září 26, 2009 9:23 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lifting


PříspěvekZaslal: so září 26, 2009 9:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Čtvrtek 24.9

Volno volníčko - pouze v 10:00 celková masáž
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lifting


PříspěvekZaslal: so září 26, 2009 9:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pátek 25.9

I. Fáze

Trh do polodřepu: 110/2 - //, 115/2 - //, 120/2 - // , 130/1 - /

Nadhoz do polodřepu: 140/2 - //, 150/2 - //, 160/2 - //


Mno, nebylo to nic moc, ten trh nějak pořád není to co by to mělo být... Ale to je dáno tím, že mám pořád trochu respekt z nakopávání té činky. Když to nakopnu blbě, tak to docela zabolí.. Těch posledních 130 už bylo docela hlubokých - oproti ostatním polodřepům, jinak do polo pořád byly V nadhozu to je docela v pohodě už, tam nakopávám malinko jinde

II. Fáze


Trh do polodřepu: 110/2 - //, 120/2 - //, 130/2 - //

Nadhoz do polodřepu: 135/2 - //, 145/2 - //, 150/2 - //

Dřepy v předu: ty sem zabalil na 120kg, nějak mě bolelo koleno... A už byla dost vidět únava.


Jinak, ten trh byl lepší, protože jsme šlohli z trubky v hale zateplení a páskou ho připevnili k čince, takže jsem nemusel už myslet na to, že když to blbě nakopnu, tak to bude tak bolet. Pomohlo mi to hlavně na hlavu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lifting


PříspěvekZaslal: út září 29, 2009 1:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pondělí 28.9

I. Fáze

Trh silou (rozcvičení): 60/3 - /////

Trh do polodřepu: 110/2 - //, 115/2 - //, 120/2 - /, 125/2 - /, 130/1 - //

Výtahy trh: 130/3 - //, 140/3 - //, 150/3 - //




II. Fáze


Přemístění silou (rozcvičení): 90/3 - /////

Nadhoz do polodřepu: 150/2 - //, 180/1 - /, 170/1 - /, 185/1 - /,
160/1 - /, 170/1 - /

Dřepy vpředu: 170/2 - //, 190/2 - /, 210/2 - //, 190/2 - //


Ten nadhoz byl docela dobrej, ale tak do 170, to bylo ještě na "rovnou nohu", ale pak těch 180 a 185 bylo dost hlubokých, až bych řekl technika Dřepíky byly docela v pohodě
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Dlouhá cesta do Londýna... Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: