Pochlubte se, co se vam povedlo, z ceho mate radost, atd...


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 431, 432, 433 ... 878, 879, 880  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Pochlubte se, co se vam povedlo, z ceho mate radost, atd...  Úvodní stránka -> Ostatní -> Pochlubte se, co se vam povedlo, z ceho mate radost, atd...
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá listopad 27, 2009 9:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
udelal jsem si novou ikonku do profilu, ktera me velmi dobre vystihuje a mam z toho velkou radost
Ty jsi v klidu cizo, když je hádka a argumenty se "musí" podpořit fotkou, po tobě ji nikdo nechce
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: pá listopad 27, 2009 10:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chtel jsem si nahrazovat jednu hodinu, tak jsem vstal kouknul na rozhh kdy to dnes je a ono to neni, takte mam volno:D
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sacharidacek
(ban)


PříspěvekZaslal: po listopad 30, 2009 5:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hlaska dne na MW - Hydro 77 - jednoznačný
Rolls Royce mezi proteiny!
boze to me zase rozlamalo Irone co an to rikas? edit- jeste ze nema ronnie ksefty s Promilem , to uz by byla moc trapna hlaska
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
schnitzel


PříspěvekZaslal: po listopad 30, 2009 5:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sacharidacek napsal:
hlaska dne na MW - Hydro 77 - jednoznačný
Rolls Royce mezi proteiny!
boze to me zase rozlamalo Irone co an to rikas? edit- jeste ze nema ronnie ksefty s Promilem , to uz by byla moc trapna hlaska


ATOMROFL po praskovych vajcovych skrupinach najlepsia hlaska tohto dna!

najlepsia hlaska: "Hydro je první doplněk, který mě uspokojuje"
_________________
Wo ein Wille ist ist auch ein Schnitzel :-D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
luve88


PříspěvekZaslal: po listopad 30, 2009 6:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

schnitzel napsal:
Sacharidacek napsal:
hlaska dne na MW - Hydro 77 - jednoznačný
Rolls Royce mezi proteiny!
boze to me zase rozlamalo Irone co an to rikas? edit- jeste ze nema ronnie ksefty s Promilem , to uz by byla moc trapna hlaska


ATOMROFL po praskovych vajcovych skrupinach najlepsia hlaska tohto dna!

najlepsia hlaska: "Hydro je první doplněk, který mě uspokojuje"

_________________
[url=http://www.sportuj.com]Sport[/url]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iron.Pumping
(ban)


PříspěvekZaslal: po listopad 30, 2009 8:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To snad ne.....
http://kulturistika.ronnie.cz/c-6221-hydro-77-jednoznacny-rolls-royce-mezi-proteiny.html
Typické e-mailové reference od zákazníků k Extrifit Hydro 77
"Beru ho ráno a cítím už po chvíli lepší svalový tonus."

"Po každém tréninku dávám 2 odměrky a do hodiny mám svaly mnohem plnější. Zdá se mi, jako by tekl rovnou do svalů."

"Jiné proteiny jsem po tréninku přestal používat. Vždycky mě jen nadýmaly. Hydro 77 je super. Fakt perfektně ho strávím."

"Hydro je první doplněk, který mě uspokojuje. Po ránu a po tréniku mi svaly doslova nafoukne!"

"Obyčejné proteiny mi nijak nezabíraly. Po Hydru 77 jdu nahoru. Přibral jsem 2 kg za 3 týdny. A to žádné jiné doplňky nemám. Steroidy už vůbec ne."

"Po všech těch přeslazených proteinech se na hořkou čokoládu vždycky těším. Je chuťově perfektní."

"Žil jsem 2 roky v Kalifornii a trénoval jsem v Gold´s Gymu. Zkusil jsem i steroidy a vím, že profesionálové užívají hydrolyzované proteiny a amina kvůli tomu, aby nabouchali do svých svalů co nejvíc bílkovin. Jsem rád, že je tu firma Extrifit, která nenabízí jen obyčejné věci jako jiné značky, ale učí se ve světě a dokáže nám nabídnout i fakt špičkové věci. Díky za Hydro 77."

Právě v Kalifornii jsme dostali tajný tip na ty nejvhodnější ingredience k dochucení hydrolyzátu. Výsledkem jsou milé e-maily od zákazníků, kteří si nemohou chuť vynachválit a vyjadřují se, že chuťově je Hydro 77 tak dobré, že nesnese srovnání s jinými výrobky na bázi hydrolyzovaného proteinu. Opravdu velice připomíná svou chutí typickou hořkou čokoládu - takzvanou čokoládu na vaření.
Miloš Šarčev nám vysvětlil proč.......
PR clanky na Extrifit jsou jeste horsi nez byly*a20*
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poman


PříspěvekZaslal: po listopad 30, 2009 8:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co se ti nelíbí?
_________________
Nikoho nemasíruju...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Black Dragon


PříspěvekZaslal: po listopad 30, 2009 8:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli tohle jim nekdo opravdu napsal, tak si z nich musel delat legraci ... tohle snad nemuzou myslet vazne???
_________________
...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iron.Pumping
(ban)


PříspěvekZaslal: po listopad 30, 2009 9:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Poman:uz mas objednano?
Sacharidacek:Uz sem si rikal,ze Compress rulezz,ale ne....prece jenom Hydra to jisti dokonale
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iron.Pumping
(ban)


PříspěvekZaslal: po listopad 30, 2009 9:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Black Dragon napsal:
Jestli tohle jim nekdo opravdu napsal, tak si z nich musel delat legraci ... tohle snad nemuzou myslet vazne???

bud je pisalek blazen a nebo dela blazny z lidi
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
supporter
(ban)


PříspěvekZaslal: út prosinec 01, 2009 1:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Iron.Pumping napsal:
To snad ne.....
http://kulturistika.ronnie.cz/c-6221-hydro-77-jednoznacny-rolls-royce-mezi-proteiny.html
Typické e-mailové reference od zákazníků k Extrifit Hydro 77
"Beru ho ráno a cítím už po chvíli lepší svalový tonus."

"Po každém tréninku dávám 2 odměrky a do hodiny mám svaly mnohem plnější. Zdá se mi, jako by tekl rovnou do svalů."

"Jiné proteiny jsem po tréninku přestal používat. Vždycky mě jen nadýmaly. Hydro 77 je super. Fakt perfektně ho strávím."

"Hydro je první doplněk, který mě uspokojuje. Po ránu a po tréniku mi svaly doslova nafoukne!"

"Obyčejné proteiny mi nijak nezabíraly. Po Hydru 77 jdu nahoru. Přibral jsem 2 kg za 3 týdny. A to žádné jiné doplňky nemám. Steroidy už vůbec ne."

"Po všech těch přeslazených proteinech se na hořkou čokoládu vždycky těším. Je chuťově perfektní."

"Žil jsem 2 roky v Kalifornii a trénoval jsem v Gold´s Gymu. Zkusil jsem i steroidy a vím, že profesionálové užívají hydrolyzované proteiny a amina kvůli tomu, aby nabouchali do svých svalů co nejvíc bílkovin. Jsem rád, že je tu firma Extrifit, která nenabízí jen obyčejné věci jako jiné značky, ale učí se ve světě a dokáže nám nabídnout i fakt špičkové věci. Díky za Hydro 77."

Právě v Kalifornii jsme dostali tajný tip na ty nejvhodnější ingredience k dochucení hydrolyzátu. Výsledkem jsou milé e-maily od zákazníků, kteří si nemohou chuť vynachválit a vyjadřují se, že chuťově je Hydro 77 tak dobré, že nesnese srovnání s jinými výrobky na bázi hydrolyzovaného proteinu. Opravdu velice připomíná svou chutí typickou hořkou čokoládu - takzvanou čokoládu na vaření.
Miloš Šarčev nám vysvětlil proč.......
PR clanky na Extrifit jsou jeste horsi nez byly*a20*


HANBA BY MĚ FACKOVALA nechat tohle kolovat na webu, vydělávat peníze na takových smyšlených sračkách už chce dobrej žaludek
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LJ


PříspěvekZaslal: út prosinec 01, 2009 11:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

supportere, že sem tak smělej, neprodávals náhodou někdy marťánky, že ne? já jen, že když tě nefackuje hamba z toho, tak to je pak těžký, protože co si budem říkat, kéž by mladí hloupí kluci si kupovali pod tíhou takovejhle článku radši než marťánky kouzelný proteiny a NO explody a podobný zázraky ...

klasicky je PR článek extrifitu trošku přehnanej, ale na druhou stranu je tam napsaný PR článek a tak ho třeba já automaticky přeskakuju
_________________
Od malička jsem chtěl být hezký, místo toho jsem ale tlustý. www.brooklyn-shop.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cz.petab


PříspěvekZaslal: út prosinec 01, 2009 12:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

LJ napsal:
supportere, že sem tak smělej, neprodávals náhodou někdy marťánky, že ne? já jen, že když tě nefackuje hamba z toho, tak to je pak těžký, protože co si budem říkat, kéž by mladí hloupí kluci si kupovali pod tíhou takovejhle článku radši než marťánky kouzelný proteiny a NO explody a podobný zázraky ...

Ale u marťánků za ty prachy zase dostaneš něco co (snad alespoň nějakou dobu) funguje.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LJ


PříspěvekZaslal: út prosinec 01, 2009 12:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cz.petab napsal:
Ale u marťánků za ty prachy zase dostaneš něco co (snad alespoň nějakou dobu) funguje.
u marťánků dostaneš hlavně zdravotní rizika a na proteinu není nic, co by nefungovalo, prostě to sou živiny ...
_________________
Od malička jsem chtěl být hezký, místo toho jsem ale tlustý. www.brooklyn-shop.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sacharidacek
(ban)


PříspěvekZaslal: út prosinec 01, 2009 12:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

LJ je tu rec o neskutecne trapne reklame na v celosvetovem meritku podprumernou firmu na doplnky a ty do toho tahas anabolika , jestli ses taky zaplacenej , tak to aspon nedelej tak okate
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Pochlubte se, co se vam povedlo, z ceho mate radost, atd... Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 431, 432, 433 ... 878, 879, 880  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: