Souboj roku: Paroubek vs. Zeman


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Souboj roku: Paroubek vs. Zeman  Úvodní stránka -> Události, komentáře... -> Souboj roku: Paroubek vs. Zeman
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jak to na jaře dopadne?
Paroubek vyhraje
16%
 16%  [ 5 ]
Zeman vyhraje
33%
 33%  [ 10 ]
Paroubek ze střetu uteče
40%
 40%  [ 12 ]
Zeman ze střetu uteče
10%
 10%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 30

Autor Zpráva
Tojotomi


PříspěvekZaslal: st únor 24, 2010 10:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tomkins napsal:
Sice je to staré téma, ale vzhledem k pomalu se blížícím volbám by mě zajímalo, jestli by se někdy Paroubek odvážil postavit Zemanovi v pořadu, jako jsou např. Otázky Václava Moravce. Tipuji, že ne. Za prvý je Paroubek srab, a za druhý ví, že by ho Zeman rozcupoval, a to zejména pomocí nepřiměřené inteligentní převahy.

Jinak je mi líto, že nemohu dát u voleb dva hlasy, protože letos ten můj mají téměř jistý Věci veřejné.

Citát na závěr: "Novináře dělím do dvou skupin. Tou první skupinou jsou normalizační komunistická práčata. Tento typ pokládám za novinářské prostitutky a hluboce jimi pohrdám. A pak je druhý typ novinářů, a to nejsou jen hlupáci, to jsou sebevědomí hlupáci, kteří píší o všem a nerozumějí ničemu. A tito hlupáci spolu s novinářskými kurvičkami vytvářejí mediální prostředí v této zemi." Autor: Miloš Zeman

Pod tohle se podepíšu. Předpokládám, že se Paroubek střetu se Zemanem vyhne. Bude mít spousty keců, ale na diskuzi nedojde. Nemám rád ani jednoho, ale Zeman je přeci jen sympatičtější a ty jeho hlášky . Navíc jsem se na střední účastnil diskuze se Zemanem a rozbil tam úplně všechny včetně našeho učitele ekonomie .

Můj hlas na 95% taky dostanou VV, ale nedělám si iluze, že podnikatelé stojící za financováním neparlamentích stran to dělají jenom z těch presvědčení, která nám prezentují.

Nebo stručně řečeno, existují tu dva typy novinářů a to ti, co ví hovno o všem a ti druzí, co ví všechno o hovně .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elrubio


PříspěvekZaslal: čt únor 25, 2010 8:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

v OVM speciál z krajů budou lídři kandidátek jednotlivých krajů.

z ústeckého kraje bychom se tedy měli dočkat souboje Paroubek, Zeman, Gandalovič, Bursík, Drábek a od komančů nevím, jejich kandidátku neznám. VV v ústeckém úspěšní nebudou.
_________________
there is no point in being alive if you cannot do the deadlift¨

I am the Viking!

http://www.facebook.com/pages/Fitness-models-galleries/125473037559547
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Tomkins


PříspěvekZaslal: čt únor 25, 2010 1:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

elrubio napsal:
v OVM speciál z krajů budou lídři kandidátek jednotlivých krajů.

z ústeckého kraje bychom se tedy měli dočkat souboje Paroubek, Zeman, Gandalovič, Bursík, Drábek a od komančů nevím, jejich kandidátku neznám. VV v ústeckém úspěšní nebudou.


No jo, ale viděl jsi některej z prvních dvou dílů Otázek Václava Moravce Speciál? Strašná trapárna. Žádná diskuze mezi sebou, jen strohý už dávno omletý fráze na klasický otázky:

Co uděláte s nezaměstnaností? Vytvoříme pracovní místa.
Co uděláte s důchody? Je potřeba reforma.
A co uděláte se zdravotnictvím? je potřeba reforma.
A daně? Reforma...

Politici nemaj žádnej prostor, nikdo ani nenastíní, jak by ta reforma měla vypadat. Neuvěřitelný je, že i ti, kteří dosud vládli a to, co panuje teď, je jejich dílo, najednou otočili a prej je to nezvládnutelný stav věcí a je potřeba reformovat zdravotnictví, daňovej systém, penzijní systém a bůh ví co ještě, a jen oni to dokážou udělat správně.

Mimochodem, jestli jste se včera někdo díval, taky Vám přišli všichni ti poslanci s prominutím hloupí? Já vím, tréma vykoná své a spousta lidí by se nepředvedla líp, ale to, co tam někteří předváděli, bylo k pláči.

Kandidát za Věci veřejné: "Jak byste změnil sociální systém?" "Já myslím, že je především nutné zabránit korupci..."

Kandidát za ČSSD: "A co vy?" "My nedopustíme, aby trpěli lidé, kteří za současnou situaci nemohou, takže zvýšíme důchody, zajistíme bezplatné zdravotnictví, vytvoříme nová pracovní místa, zvedneme mateřskou,..." --sborový potlesk--


Je mi z toho špatně.
_________________
Čokoláda je naprosto zdrcujícím důkazem toho, že tuk ve spojení s jednoduchými sacharidy na celé čáře chuťově válcuje proteiny se sacharidy komplexními.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Bombay


PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2010 10:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tomkins napsal:
elrubio napsal:
v OVM speciál z krajů budou lídři kandidátek jednotlivých krajů.

z ústeckého kraje bychom se tedy měli dočkat souboje Paroubek, Zeman, Gandalovič, Bursík, Drábek a od komančů nevím, jejich kandidátku neznám. VV v ústeckém úspěšní nebudou.


No jo, ale viděl jsi některej z prvních dvou dílů Otázek Václava Moravce Speciál? Strašná trapárna. Žádná diskuze mezi sebou, jen strohý už dávno omletý fráze na klasický otázky:

Co uděláte s nezaměstnaností? Vytvoříme pracovní místa.
Co uděláte s důchody? Je potřeba reforma.
A co uděláte se zdravotnictvím? je potřeba reforma.
A daně? Reforma...

Politici nemaj žádnej prostor, nikdo ani nenastíní, jak by ta reforma měla vypadat. Neuvěřitelný je, že i ti, kteří dosud vládli a to, co panuje teď, je jejich dílo, najednou otočili a prej je to nezvládnutelný stav věcí a je potřeba reformovat zdravotnictví, daňovej systém, penzijní systém a bůh ví co ještě, a jen oni to dokážou udělat správně.

Mimochodem, jestli jste se včera někdo díval, taky Vám přišli všichni ti poslanci s prominutím hloupí? Já vím, tréma vykoná své a spousta lidí by se nepředvedla líp, ale to, co tam někteří předváděli, bylo k pláči.

Kandidát za Věci veřejné: "Jak byste změnil sociální systém?" "Já myslím, že je především nutné zabránit korupci..."

Kandidát za ČSSD: "A co vy?" "My nedopustíme, aby trpěli lidé, kteří za současnou situaci nemohou, takže zvýšíme důchody, zajistíme bezplatné zdravotnictví, vytvoříme nová pracovní místa, zvedneme mateřskou,..." --sborový potlesk--


Je mi z toho špatně.


Mně je špatně z článku, který v pár posledních dnech byl někde na netu. Tři nebo pět senátorů (poslůanců?) tam hodnotilo jejich působení v senátu (parlamentu). Dost tristně na mě působilo vyjádření nějaké buchty. Přišla tam prý plná elánu, jak bude dělat zákony, hlasovat atd. A výsledek? Než se něco sepíše, uplynou týdny. Než se něco dostane ke čtení, tak měsíce. Během čtení buď 60% lidí chybí, nebo se hádají a zdržují socani a ods. Tak než se takhle mořit, raději si poslanci rychle rozeberou posty ve výborech a podvýborech, at si aspon nahrabou průměrně 10-30 tisíc k platu. Pomalé, nepružné, podmázlé a propojené (ok, podpořím, když ty podpoříš tohle).
Hnus
_________________
Symobolika je jejich reč, prave proto ze to nikoho nezajima
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Souboj roku: Paroubek vs. Zeman Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: