Profesionálové vs steroidy


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Profesionálové vs steroidy  Úvodní stránka -> Soutěže -> Profesionálové vs steroidy
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 2:44 pm    Předmět: Profesionálové vs steroidy Odpovědět s citátem

práve jsem se doslechl od kamaráda a dočetl jsem se na internetu že na velkých soutežích jako mr.olympia nebo arnold nedělají dopingové testy a že většina profesionálu sypou a dočetl jsem se na anglických stránkach že sám jay cutler přiznal že bere steroidy ?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 2:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no... uz to tak asi bude
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janze


PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 2:45 pm    Předmět: Re: Profesionálové vs steroidy Odpovědět s citátem

DiamonD123 napsal:
většina profesionálu sypou

NEEE
zhroutil se mi celý svět, oni to nemají jenom ze cvičení a tvarohů?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 2:51 pm    Předmět: omg Odpovědět s citátem

tak se poser z toho že jsem to nevěděl omg ale já bych v životě do ruky steroidy nevzal
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 2:52 pm    Předmět: Re: Profesionálové vs steroidy Odpovědět s citátem

DiamonD123 napsal:
dočetl jsem se na anglických stránkach že sám jay cutler přiznal že bere steroidy ?!


link
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 2:54 pm    Předmět: link Odpovědět s citátem

zadej do googlu jay cutler ceo muscle steroids a klikni na prvni stranku - forum mi zakazuje posilat odkazy na stranky jelikoz mam mene nez 10 pripsevku
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dexterjoleefuck


PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 2:54 pm    Předmět: Re: Profesionálové vs steroidy Odpovědět s citátem

Frozz. napsal:
DiamonD123 napsal:
dočetl jsem se na anglických stránkach že sám jay cutler přiznal že bere steroidy ?!


link


Ještě aby to zapíral
_________________
!!! RESPECT ALL, FEAR NONE !!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arnold Strong


PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 2:57 pm    Předmět: Re: Profesionálové vs steroidy Odpovědět s citátem

DiamonD123 napsal:
práve jsem se doslechl od kamaráda a dočetl jsem se na internetu že na velkých soutežích jako mr.olympia nebo arnold nedělají dopingové testy a že většina profesionálu sypou a dočetl jsem se na anglických stránkach že sám jay cutler přiznal že bere steroidy ?!

no kdyby jen steroidy ty berou všechno co se dá jen sehnat
_________________
nechceme zde americké rakety chceme žít v míru a blahobytu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poman


PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 3:00 pm    Předmět: Re: Profesionálové vs steroidy Odpovědět s citátem

Arnold Strong napsal:
DiamonD123 napsal:
práve jsem se doslechl od kamaráda a dočetl jsem se na internetu že na velkých soutežích jako mr.olympia nebo arnold nedělají dopingové testy a že většina profesionálu sypou a dočetl jsem se na anglických stránkach že sám jay cutler přiznal že bere steroidy ?!

no kdyby jen steroidy ty berou všechno co se dá jen sehnat


Já slyšel,že pijou krev pannen...
_________________
Nikoho nemasíruju...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 3:01 pm    Předmět: haha Odpovědět s citátem

hahahahahaha no už to začíná bejt docela trapný
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dexterjoleefuck


PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 3:04 pm    Předmět: Re: haha Odpovědět s citátem

DiamonD123 napsal:
hahahahahaha no už to začíná bejt docela trapný


skutečně jsi věřil tomu, že vypadá jak vypadá bez použití anabol.steroidů?
_________________
!!! RESPECT ALL, FEAR NONE !!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 3:06 pm    Předmět: jo Odpovědět s citátem

ano protože jsem se na internetu nic takového nedočetl a protože se nezajímám o kulturistiku dostatečně dlouho zjevně
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hooliganko


PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 3:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já třeba než sem začal cvičit , tak sem si taky myslel ,že takový soutěže jak MR. OLYMPIA jsou testovaný a že by si nemohli dovolit:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 3:10 pm    Předmět: nj Odpovědět s citátem

ale jsem z toho teda dost zklamanej a divím se že jsem se to dozvěděl teprve teď z "důveryhodného" zdroje - samozřejmě že mi to kámoši říkali už dřív ale ti ovšem o kulturistice věděli prd
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hooliganko


PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 3:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

je to tak no davaj do sebe nejen steroidy ale take rustove hormony aj. věcičky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Profesionálové vs steroidy Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: