Profesionálové vs steroidy


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Profesionálové vs steroidy  Úvodní stránka -> Soutěže -> Profesionálové vs steroidy
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
70mMyW!53


PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 3:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja sem to driv kdyz sem byl maly a kdyz sem nevedel ze berou vsichni tipoval podle chovani, vystupovani a charismatu, treba o Flex Wheelerovi sem si rikal ten je takovy nesympaticky, arogantni..tomu to je jedno, ten urcite bere. Naopak Kevin Levrone je takovy sympatak ten je rozumny...ten urcite nic nebere atd...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
StrongerYAAHO


PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 4:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi tě sklamu , ale všichni co se dostali na Olympii jsou sypači. Lidé jako je Jay Cutler či Dexter Jackson jsou dřiči a sypači. Na olympii se dostali jednak svojí bezchybnou genetikou, dřením v posilovnách (denně) , kulturistické stravě (tvrdé) , ale i steroidy.

Možná tě sklamu , ale je tomu tak skoro ve všech vrchlovích sportech, ať už je to fotbal , hokej , MMA, Power lifting . Steroidy začali používat už němci za druhé světové valky.. dávali je vojákům aby byly agresivnější. Dokonce jsou i slabší steroidy , které v krvi jentak nenajdeš. Ale možná Tě zase potěším tím, že je i Natural kulturistika , kde jse dělají dopingové zkoušky.

Já sám osobně znam několik sypačů a nevypadají zdaleka ani tak jako Cutler. V týhle době už to neni ve sportu až tak neobvyklá věc.
_________________
[i:8e0845cf86]S pozdravem StrongerYAAHO[/i:8e0845cf86]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mysH


PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 4:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jesteze delam kalanetiku, tam nikdo nic nebere
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 4:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mysH napsal:
jesteze delam kalanetiku, tam nikdo nic nebere


Tobe fakt ta tvoje instruktorka ke ktery chodis neprijde nejaka divna? Rikej si co chces, ale podle me neco bere...

_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 5:17 pm    Předmět: no aspoň že tak Odpovědět s citátem

já jestli někdy budu dělat kulturistiku tak jenom jako naturál i kdybych měl bejt ten nejhorší kultrista všech dob
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mathaus


PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 5:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

co tak zvysit nutny pocet prispevku pro zalozeni topicu spolecne s vekovou hranici? :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 5:27 pm    Předmět: omluva Odpovědět s citátem

No koukám teda že jsem to v podstatě spamnul - byla to moje hloupost a měl jsem poslat zprávu nějakému zkušenějšímu kulturistovi nebo někomu z fóra místo toho abych tady zakládal topic v tom případě se všem omlouvám
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 5:41 pm    Předmět: Re: omluva Odpovědět s citátem

DiamonD123 napsal:
No koukám teda že jsem to v podstatě spamnul - byla to moje hloupost a měl jsem poslat zprávu nějakému zkušenějšímu kulturistovi nebo někomu z fóra místo toho abych tady zakládal topic v tom případě se všem omlouvám


Ale klid .... sice ten dotaz byl naivní, ale prostě jsi to nevěděl a ptal ses slušně.

Navíc jsi nemohl tušit, že celá drahá IFBB je prostě banda schizofreních pokrytců, která tě, dokud jsi amatér, buzeruje testy a monitorovacími programy, ale jakmile jsi dost dobrý na to, abys mohl přestoupit k profíkům, tak na jakékoli testování kašle
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
POW
(ban)


PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 10:18 pm    Předmět: Re: Profesionálové vs steroidy Odpovědět s citátem

Poman napsal:
Arnold Strong napsal:
DiamonD123 napsal:
práve jsem se doslechl od kamaráda a dočetl jsem se na internetu že na velkých soutežích jako mr.olympia nebo arnold nedělají dopingové testy a že většina profesionálu sypou a dočetl jsem se na anglických stránkach že sám jay cutler přiznal že bere steroidy ?!

no kdyby jen steroidy ty berou všechno co se dá jen sehnat


Já slyšel,že pijou krev pannen...


ja slysel, ze cvicis, ale neni to na tobe videt
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cratach


PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 10:31 pm    Předmět: Re: Profesionálové vs steroidy Odpovědět s citátem

POW napsal:
Poman napsal:
Arnold Strong napsal:
DiamonD123 napsal:
práve jsem se doslechl od kamaráda a dočetl jsem se na internetu že na velkých soutežích jako mr.olympia nebo arnold nedělají dopingové testy a že většina profesionálu sypou a dočetl jsem se na anglických stránkach že sám jay cutler přiznal že bere steroidy ?!

no kdyby jen steroidy ty berou všechno co se dá jen sehnat


Já slyšel,že pijou krev pannen...


ja slysel, ze cvicis, ale neni to na tobe videt


A ja zas slysel, ze vsichni mame v hlave mozek, i kdyz to na nekterych jedincich neni videt.
_________________
"A vy jste jako kdo?"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
badevil


PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 11:04 pm    Předmět: Re: Profesionálové vs steroidy Odpovědět s citátem

POW napsal:
Poman napsal:
Arnold Strong napsal:
DiamonD123 napsal:
práve jsem se doslechl od kamaráda a dočetl jsem se na internetu že na velkých soutežích jako mr.olympia nebo arnold nedělají dopingové testy a že většina profesionálu sypou a dočetl jsem se na anglických stránkach že sám jay cutler přiznal že bere steroidy ?!

no kdyby jen steroidy ty berou všechno co se dá jen sehnat


Já slyšel,že pijou krev pannen...


ja slysel, ze cvicis, ale neni to na tobe videt


nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
johny c


PříspěvekZaslal: pá březen 12, 2010 8:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

StrongerYAAHO napsal:
Ale možná Tě zase potěším tím, že je i Natural kulturistika , kde jse dělají dopingové zkoušky.

Docela blbý to psát, když i nějaký naturálové celej rok sypou a potom vysadí a snaží se to udržet...ne všichni, ale i tam se najdou
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mysH


PříspěvekZaslal: pá březen 12, 2010 8:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Az na to, ze v naturalech je tech testu min, protoze rozhodne nejsou levna zalezitost. A cekat, ze tam nikdo nic nebere je tezce naivni. Jsou lidi, ktery chtej vyhrat a je jim jedno jak ..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poman


PříspěvekZaslal: pá březen 12, 2010 8:52 am    Předmět: Re: Profesionálové vs steroidy Odpovědět s citátem

POW napsal:
Poman napsal:
Arnold Strong napsal:
DiamonD123 napsal:
práve jsem se doslechl od kamaráda a dočetl jsem se na internetu že na velkých soutežích jako mr.olympia nebo arnold nedělají dopingové testy a že většina profesionálu sypou a dočetl jsem se na anglických stránkach že sám jay cutler přiznal že bere steroidy ?!

no kdyby jen steroidy ty berou všechno co se dá jen sehnat


Já slyšel,že pijou krev pannen...


ja slysel, ze cvicis, ale neni to na tobe videt


To si slyšel správně
_________________
Nikoho nemasíruju...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
virtualek


PříspěvekZaslal: st březen 31, 2010 8:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

hooliganko napsal:
já třeba než sem začal cvičit , tak sem si taky myslel ,že takový soutěže jak MR. OLYMPIA jsou testovaný a že by si nemohli dovolit:)


To já právě taky , ale skutečnost je uplně jiná
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Profesionálové vs steroidy Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: