MS ve fotbale 2010 JAR


Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - MS ve fotbale 2010 JAR  Úvodní stránka -> Události, komentáře... -> MS ve fotbale 2010 JAR
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Koho tipujete na cekového vítěze turnaje?
Francie, Itálie
5%
 5%  [ 3 ]
Argentina, Brazílie
44%
 44%  [ 26 ]
Anglie, Nizozemsko
15%
 15%  [ 9 ]
Německo
13%
 13%  [ 8 ]
Uruguay, USA
3%
 3%  [ 2 ]
Africké mančafty (Jihoafrická republika, Nigerie, Ghana, Kamerun, Pobřeží slonoviny)
6%
 6%  [ 4 ]
Outsidery turnaje (Korejská republika, Řecko, Slovinsko, Alžírsko, Srbsko, Japonsko, Nový Zéland, KLDR, Chile, Švýcarsko, Slovensko, Paraguay, Honduras)
10%
 10%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 58

Autor Zpráva
JOga


PříspěvekZaslal: st červen 09, 2010 6:51 pm    Předmět: MS ve fotbale 2010 JAR Odpovědět s citátem

Tak a zase to fotbalový šílenství začiná, tentokrát bohužel bez nás .


Naposledy upravil JOga dne pá červen 11, 2010 6:15 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elnino


PříspěvekZaslal: st červen 09, 2010 7:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a víš,že mi to vůbec nevadí?Dokud bude u repre Bílek,ve vedení ČMFS bývalý sparťan nebo slávista a o nominaci budou rozhodovat oni,společně s hráčskýma agentama,tak naši repre fandit nebudu. A je mi to líto.
Jinak to teď přeju Anglii.
_________________
Fanaticzny styl życie
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JOga


PříspěvekZaslal: st červen 09, 2010 7:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Anglie je jasnej favorit na zisk nějaké trofeje, přeci je jen po předchozích mezinárodních turnajích dosti hladová po úspěchu, a její hráčský kádr na soupisce je snad jeden z nejsilnějších na MS. Já to budu ale přát našim bratrům Slovákům, jejich tahoun a zároven současná opora Neapole Marek Hamšík je jedním z nejtalovanějších záložníku v současné době vůbec, jen se o něm moc na světové fotbalové scéně nemluví, dále pak pilíř defenzívy Škrtel, který hraje na místě stopera v Liverpoolu, což o jeho hráčských kvalitách něco musí vypovídat.





...Slováci do boje


Naposledy upravil JOga dne st červen 09, 2010 7:23 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
secret78


PříspěvekZaslal: st červen 09, 2010 7:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ale v repre mu veľmi nejde Škrtelovi
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JOga


PříspěvekZaslal: st červen 09, 2010 7:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

secret78 napsal:
ale v repre mu veľmi nejde Škrtelovi


Je ještě mladý na stopera, potřebuje k sobě nějakého zkušenějšího spoluhráče do dvojice, a to mu Liverpool umožnuje. Doufám, že se to v Africe zlomí a bude podávat srovnatelné výkony, jako předvádí v Premier league .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: čt červen 10, 2010 8:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tohle MS nebude hrát můj nejoblíbenější hráč - Walcott... a vlastně ani další - Beckham, Ronaldinho... Francie zatím vypadá příšerně - nikdo nechápe, proč si tam furt drží Domenecha... osobně očekávám něco podobného jako v hokeji. Nějaký Africký tým by mohl překvapit a dostat se až do semifinále.

Fandit nikomu nebudu, protože Albion má pro mě nezajímavej tým a Brazílie taky (ohledně nominací, nominoval bych hráče uplně jiný). Francii fandit nebudu, protože Domenech neumí jak nominovat, tak ani sestavit 11ku a něco jako poučení on nezná...
Takže max to budu přát Slovákům (ne fandit, jen přát) a celkově ze mě bude nezaujatej fanoušek, kterej bude fandit dobrému fotbalu... no třeba si mě už ve skupinách získá nějakej tým, uvidíme.
nahoru
mirio
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt červen 10, 2010 10:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tojotomi


PříspěvekZaslal: čt červen 10, 2010 6:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

JOga napsal:
Anglie je jasnej favorit na zisk nějaké trofeje.

Jeden z favoritů určitě, ale nezapomínal bych na Španělsko, Brazílii, Argentinu, Německo, Itálii. A překvapit můžou i další. Komu nevěřím jsou snad jen Francouzi.

JOga napsal:
současná opora Neapole Marek Hamšík je jedním z nejtalovanějších záložníku v současné době vůbec, jen se o něm moc na světové fotbalové scéně nemluví

Jeho cena už je teď vysoká a spekuluje se o jeho přestupu. Pokud mu šampionát vyjde, tak to může být jeden z top přestupů (zvlášť pokud vezmu v potaz srovnání s hráči na jeho pozici záložníka).

Sám jsem zvědavý, jestli se šampionát vůbec dohraje. Nechce se mi věřit, že ožralí fanoušci budou poslouchat a nepolezou tam, kde nebude bezpečno.

PS: Nejen muži ale i ženy by měly oprášit ovladače a užít si zábavu během šampionátu.

_________________
"Neutopte se v detailech. Dívejte se na celek."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
70mMyW!53


PříspěvekZaslal: čt červen 10, 2010 8:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ani nevim komu, snad krome Slovenska :) mam fandit ale asi Nemecku a vsem outsiderum.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elnino


PříspěvekZaslal: čt červen 10, 2010 8:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://deniksport.blesk.cz/clanek/ms-ve-fotbale/92144/nahore-bez-tak-se-fandi-na-mistrovstvi-sveta.html
No,škoda,že to mají tak černé.
Tojotomi: taky si říkám,jestli Fifa neudělala chybu,když MS narvala do Afriky. Možná se to tam bude mlátit těma trubkama, jak to všem poleze na palicu.
_________________
Fanaticzny styl życie
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
agnez


PříspěvekZaslal: čt červen 10, 2010 8:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Anglie jako nejvetsi favoerit to sand ne Spise Spanelsko.
Ja nevim pro by se nemelo dohrat,to je JAR takova dira?To se da jako sampionat zrusit?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirio
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt červen 10, 2010 8:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

agnez napsal:
Ja nevim pro by se nemelo dohrat,to je JAR takova dira?To se da jako sampionat zrusit?
Jsou obavy z toho, že budou umírat lidi. Např. angličtí rowdies, kteří vyrazí do ulic dělat bordel, narazí na kluky s mačetama...

A ano, je to díra - 15 000 vražd ročně, 35 000 znásilnění ročně. Za nebezpečnější zemi se považuje už jen Kolumbie.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
70mMyW!53


PříspěvekZaslal: pá červen 11, 2010 4:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je nekde program zapasu, kdy se hrajou? Co se dneska hraje krome MEX : JAR ? A kde se da na netu divat?

edit: tak program zapasu sem si uz zjistil.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marky V.


PříspěvekZaslal: pá červen 11, 2010 5:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Slušnej full servis včetně TV programu a skupin je zde: http://msfotbal.ct24.cz/

Stihnul jsem posledních patnáct minut zápasu JAR-MEX a musím říct, že ty debilní trubky mě neskutečně serou. Zlatý Brazilci s bubnama a sambou.
_________________
"Dřep je dřep, pane řediteli!" - profesor tělocviku z filmu Cesta do hlubin študákovy duše.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
agnez


PříspěvekZaslal: pá červen 11, 2010 5:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trubky hnus,je to jako hnizdo vcel...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - MS ve fotbale 2010 JAR Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: