MS ve fotbale 2010 JAR


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 25, 26, 27  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - MS ve fotbale 2010 JAR  Úvodní stránka -> Události, komentáře... -> MS ve fotbale 2010 JAR
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Koho tipujete na cekového vítěze turnaje?
Francie, Itálie
5%
 5%  [ 3 ]
Argentina, Brazílie
44%
 44%  [ 26 ]
Anglie, Nizozemsko
15%
 15%  [ 9 ]
Německo
13%
 13%  [ 8 ]
Uruguay, USA
3%
 3%  [ 2 ]
Africké mančafty (Jihoafrická republika, Nigerie, Ghana, Kamerun, Pobřeží slonoviny)
6%
 6%  [ 4 ]
Outsidery turnaje (Korejská republika, Řecko, Slovinsko, Alžírsko, Srbsko, Japonsko, Nový Zéland, KLDR, Chile, Švýcarsko, Slovensko, Paraguay, Honduras)
10%
 10%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 58

Autor Zpráva
NUMM3R™


PříspěvekZaslal: po červen 21, 2010 2:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sice hraju fotbal, ale simulanti mě dost vaděj.
Např. včera Kaka vs Keita. On mu sice dal loket do břicha, ale proč se ten vocas chytll za ksicht. Pakse má lidem líbit fotbal.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nordir


PříspěvekZaslal: po červen 21, 2010 2:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja bych dal zlutou Keitovi ... ale Kaka udelal chybu nemel ten loket davat vubec do bricha to vylouceni bylo v poradku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirka Kalous


PříspěvekZaslal: po červen 21, 2010 3:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska jsem se koukal na první poločas Portugalců s KLDR. Zápas mi nepřišel nic extra, poločas 1:0. Šel jsem se učit. Za hodinu kouknu na výsledek a oni jim dali sedmičku. To naštve.
_________________
`K smíchu jsou mi všichni lidé, kteří tvrdí, že se člověk svou vlastní silou nemůže vznést do vzduchu!`
J.T.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medek


PříspěvekZaslal: út červen 22, 2010 11:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ono na MS může rozhodovat jediný zápasy, takže jediný gol může rozhodnout o tom, kdo vypadne a kdo naopak pokračuje do 1/4 finále. Je to obrovksá tíha zápasu, když vypadnete tak je celá kvalifikace, veškerá snaha příde vniceč. Já osobně se nedivim tomu, že se simuluje, je to jedna ze strategií jak vstřelit branku. Šikovně upadnou ve vapně a získat desítku. Někdy si můžete i všimnout toho, jak utočník nafilmuje pád, rozhodčí odpíská pencli a hráči začnou slavit a simulanta celý tým začne plácat po ramenou.

Podívejte se u nás na Petra Švancaru, šoumen a ten se ani entají tím, že simulování se učí na treninku :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Robb


PříspěvekZaslal: út červen 22, 2010 11:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

***


Naposledy upravil Robb dne ne březen 03, 2013 10:46 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marky V.


PříspěvekZaslal: út červen 22, 2010 1:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Robb napsal:
Medek napsal:
Ono na MS může rozhodovat jediný zápasy, takže jediný gol může rozhodnout o tom, kdo vypadne a kdo naopak pokračuje do 1/4 finále. Je to obrovksá tíha zápasu, když vypadnete tak je celá kvalifikace, veškerá snaha příde vniceč. Já osobně se nedivim tomu, že se simuluje, je to jedna ze strategií jak vstřelit branku. Šikovně upadnou ve vapně a získat desítku. Někdy si můžete i všimnout toho, jak utočník nafilmuje pád, rozhodčí odpíská pencli a hráči začnou slavit a simulanta celý tým začne plácat po ramenou.

Podívejte se u nás na Petra Švancaru, šoumen a ten se ani entají tím, že simulování se učí na treninku :)

by museli zavést video rozhodčího aby bylo možný to nějak spravedlivě posuzovat..........ale o tom hodně pochybuju, že by to někdo zavedl.....všichni by namítali, že fotbal je populární právě díky tomu, že má jednoduchý pravidla........
Osobně nechápu, proč video ještě není. Simulant by dostal žlutou a příště by si to rozmyslel a snažil by se situaci dohrát, takže by ve finále ani tolik konzultací nebylo. Připadá mi děsný, že v 21. století o úspěchu může rozhodnout chyba rozhodčího, byť neúmyslná. Hráči dřou celý léta a pak jim třeba ve 1/4finále padne ve vápně nějakej Talián a jede se domů.
_________________
"Dřep je dřep, pane řediteli!" - profesor tělocviku z filmu Cesta do hlubin študákovy duše.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirio
Moderátor


PříspěvekZaslal: út červen 22, 2010 1:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Medek napsal:
Ono na MS může rozhodovat jediný zápasy, takže jediný gol může rozhodnout o tom, kdo vypadne a kdo naopak pokračuje do 1/4 finále. Je to obrovksá tíha zápasu, když vypadnete tak je celá kvalifikace, veškerá snaha příde vniceč. Já osobně se nedivim tomu, že se simuluje, je to jedna ze strategií jak vstřelit branku. Šikovně upadnou ve vapně a získat desítku. Někdy si můžete i všimnout toho, jak utočník nafilmuje pád, rozhodčí odpíská pencli a hráči začnou slavit a simulanta celý tým začne plácat po ramenou.

Podívejte se u nás na Petra Švancaru, šoumen a ten se ani entají tím, že simulování se učí na treninku :)
Hmm, a to je podle tebe dobře?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Robb


PříspěvekZaslal: út červen 22, 2010 1:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

***


Naposledy upravil Robb dne ne březen 03, 2013 10:46 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medek


PříspěvekZaslal: út červen 22, 2010 2:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mirio napsal:
Medek napsal:
Ono na MS může rozhodovat jediný zápasy, takže jediný gol může rozhodnout o tom, kdo vypadne a kdo naopak pokračuje do 1/4 finále. Je to obrovksá tíha zápasu, když vypadnete tak je celá kvalifikace, veškerá snaha příde vniceč. Já osobně se nedivim tomu, že se simuluje, je to jedna ze strategií jak vstřelit branku. Šikovně upadnou ve vapně a získat desítku. Někdy si můžete i všimnout toho, jak utočník nafilmuje pád, rozhodčí odpíská pencli a hráči začnou slavit a simulanta celý tým začne plácat po ramenou.

Podívejte se u nás na Petra Švancaru, šoumen a ten se ani entají tím, že simulování se učí na treninku :)
Hmm, a to je podle tebe dobře?


ne každopádně ne. Chtěl jsem jen říct že ač s tim nesouhlasíme, je to část strategie dnešního fotbalu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: út červen 22, 2010 4:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Robb napsal:
Marky V. napsal:
Osobně nechápu, proč video ještě není. Simulant by dostal žlutou a příště by si to rozmyslel a snažil by se situaci dohrát, takže by ve finále ani tolik konzultací nebylo. Připadá mi děsný, že v 21. století o úspěchu může rozhodnout chyba rozhodčího, byť neúmyslná. Hráči dřou celý léta a pak jim třeba ve 1/4finále padne ve vápně nějakej Talián a jede se domů.

tak rozhodčí to má těžký, je tam sám a dvacet chlapů tam běhá okolo něj, tak těžko může bejt u každýho střetu....ale tim videem by se to ohromně zjednodušilo....


U golovych situaci to zavest urcite, u situaci kde se jedna o vyhodu penalty...
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirio
Moderátor


PříspěvekZaslal: út červen 22, 2010 4:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Medek napsal:
mirio napsal:
Medek napsal:
Ono na MS může rozhodovat jediný zápasy, takže jediný gol může rozhodnout o tom, kdo vypadne a kdo naopak pokračuje do 1/4 finále. Je to obrovksá tíha zápasu, když vypadnete tak je celá kvalifikace, veškerá snaha příde vniceč. Já osobně se nedivim tomu, že se simuluje, je to jedna ze strategií jak vstřelit branku. Šikovně upadnou ve vapně a získat desítku. Někdy si můžete i všimnout toho, jak utočník nafilmuje pád, rozhodčí odpíská pencli a hráči začnou slavit a simulanta celý tým začne plácat po ramenou.

Podívejte se u nás na Petra Švancaru, šoumen a ten se ani entají tím, že simulování se učí na treninku :)
Hmm, a to je podle tebe dobře?
ne každopádně ne. Chtěl jsem jen říct že ač s tim nesouhlasíme, je to část strategie dnešního fotbalu.
O to je to smutnější. Na takový fotbal já nejsem absolutně zvědavý...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Black Dragon


PříspěvekZaslal: út červen 22, 2010 8:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Videl sem dneska asi 5 minut ze zapasu Francie - JAR ... musim rict, ze vetsi sracku sem dlouho nevidel ...des a hruza, hra absolutne nezajimava a po tech par minutach sem videl vceli roje vsude kolem sebe
_________________
...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medek


PříspěvekZaslal: út červen 22, 2010 9:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Black Dragon napsal:
Videl sem dneska asi 5 minut ze zapasu Francie - JAR ... musim rict, ze vetsi sracku sem dlouho nevidel ...des a hruza, hra absolutne nezajimava a po tech par minutach sem videl vceli roje vsude kolem sebe


ale postupem zápasu JAR zpřesnili hru a nehráli zas tak špatně. jen škoda že asi nefungoval ten filtr vuvuzel, byl to děs jako na začátku šampionátu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Jirka Kalous


PříspěvekZaslal: út červen 22, 2010 10:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska jsem koukal jak Messi táhne Argentinu. Jen škoda, že už mu to tam konečně nespadne.
_________________
`K smíchu jsou mi všichni lidé, kteří tvrdí, že se člověk svou vlastní silou nemůže vznést do vzduchu!`
J.T.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
samir


PříspěvekZaslal: út červen 22, 2010 11:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Black Dragon napsal:
Videl sem dneska asi 5 minut ze zapasu Francie - JAR ... musim rict, ze vetsi sracku sem dlouho nevidel ...des a hruza, hra absolutne nezajimava a po tech par minutach sem videl vceli roje vsude olem sebe

ty vole super postrech.co delas vole myslivce??
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - MS ve fotbale 2010 JAR Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 25, 26, 27  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: