Box cluby Brno


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Box cluby Brno  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> Box cluby Brno
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cipinek


PříspěvekZaslal: pá červenec 30, 2010 3:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Adys93 napsal:
Pokud začneš s boxem počítej, že objem půjde rapidně dolů a ze začátku nebudeš stíhat, ale to se časem zlepší ;) Jinak můžu doporučit http://www.boxingbrno.cz/ trénuje tam pan Konečný a někdy i jeho syn Lukáš (v současnosti nejlepší profesionál v ČR a mám pocit, že je i současný mistr světa). Tak zkus a dej vědět jak se líbilo ;)


možná, že pan Konečný už není mezi živými...:- (, Lukáš Konečný zrušil svůj Boxing Camp, který každoročně pořádá v létě, teď měl být 3. ročník, zrušil to z rodinných důvodů, jeho otec byl vážně nemocný...:- (
_________________
Don't be afraid of doing what you're best at
rozvíjet vlastní osobnost je jedna z nejvíc naplňujících činností
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
agnez


PříspěvekZaslal: pá červenec 30, 2010 3:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jezdit sparing kdyz zacina s boxem je asi blbost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adys93


PříspěvekZaslal: pá červenec 30, 2010 3:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cipinek napsal:
Adys93 napsal:
Pokud začneš s boxem počítej, že objem půjde rapidně dolů a ze začátku nebudeš stíhat, ale to se časem zlepší ;) Jinak můžu doporučit http://www.boxingbrno.cz/ trénuje tam pan Konečný a někdy i jeho syn Lukáš (v současnosti nejlepší profesionál v ČR a mám pocit, že je i současný mistr světa). Tak zkus a dej vědět jak se líbilo ;)


možná, že pan Konečný už není mezi živými...:- (, Lukáš Konečný zrušil svůj Boxing Camp, který každoročně pořádá v létě, teď měl být 3. ročník, zrušil to z rodinných důvodů, jeho otec byl vážně nemocný...:- (


To by byla obrovská škoda, byl to rozhodně ten nejlepší trenér boxu, jakého jsme u nás měli. A i podle rozhovorů mně přišel jako velice sympatický člověk :- (


agnez: Nic o sparingu v jeho dotazu nevidím ...
_________________
...Lepší být souzen jedním, než nesen čtyřmi...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martYan


PříspěvekZaslal: pá červenec 30, 2010 4:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dík moc za radu. Že bych shodil nějákej objem to mě něják nevadí, aspoň bych se víc vyrýsoval. Ted přes prázdniny v Brně nejsem, tak o tom ještě pořemýšlím, ale jak začne škola asi se tam zajdu podívat, není to moc daleko od bytu kde bydlím.. ale cejl :) není tam v té tělocvičně moc "tma"? :) Nevíš kolik to tam tak může stát měsíčně? Asi bych si musel na začátku pořídit nějáký vybavení jako rukavice, bandáže, chrániče na zuby a tak co? Kolik bych do toho tak na začáku musel vrazit peněz?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
agnez


PříspěvekZaslal: pá červenec 30, 2010 4:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Adys93 napsal:
cipinek napsal:
Adys93 napsal:
Pokud začneš s boxem počítej, že objem půjde rapidně dolů a ze začátku nebudeš stíhat, ale to se časem zlepší ;) Jinak můžu doporučit http://www.boxingbrno.cz/ trénuje tam pan Konečný a někdy i jeho syn Lukáš (v současnosti nejlepší profesionál v ČR a mám pocit, že je i současný mistr světa). Tak zkus a dej vědět jak se líbilo ;)


možná, že pan Konečný už není mezi živými...:- (, Lukáš Konečný zrušil svůj Boxing Camp, který každoročně pořádá v létě, teď měl být 3. ročník, zrušil to z rodinných důvodů, jeho otec byl vážně nemocný...:- (


To by byla obrovská škoda, byl to rozhodně ten nejlepší trenér boxu, jakého jsme u nás měli. A i podle rozhovorů mně přišel jako velice sympatický člověk :- (


agnez: Nic o sparingu v jeho dotazu nevidím ...


Psali mu ze se na zacatek jezdi pytle,blabla a sparingy.Proto jsem psal ze je to blbost,kdyz nic neumi.Musis cist cele a ne jen vytazky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adys93


PříspěvekZaslal: pá červenec 30, 2010 4:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

martYan napsal:
Dík moc za radu. Že bych shodil nějákej objem to mě něják nevadí, aspoň bych se víc vyrýsoval. Ted přes prázdniny v Brně nejsem, tak o tom ještě pořemýšlím, ale jak začne škola asi se tam zajdu podívat, není to moc daleko od bytu kde bydlím.. ale cejl :) není tam v té tělocvičně moc "tma"? :) Nevíš kolik to tam tak může stát měsíčně? Asi bych si musel na začátku pořídit nějáký vybavení jako rukavice, bandáže, chrániče na zuby a tak co? Kolik bych do toho tak na začáku musel vrazit peněz?


Já tam chodím do fight clubu ( www.fightclub.cz je MMA ) a platím si 2700 na půl roku ;) a myslím, že ceny budou hodně podobné, né-li stejné. Jinak je tam velká výhoda, že tam máme "starší" rukavice na půjčení právě začátečníkům nebo když si náhodou zapomeneš svoje. Investice do boxu budou menší než kickbox apod., zezačátku to chce akorát svůj chránič na zuby (cca 90kč, ale koupíš i za 400 ;) ), bandáže (140-300) a suspec (300-700). Pokud tě to chytne tak časem trenky, boty, pytlovky... ale jestli ti můžu dat radu tak u rukavic nehleď na cenu jako spíš na kvalitu, 10x krát se ti to pak vrátí nebo vymstí kdyby si měl ještě nějaké dotazy tak můžeš klidně SZ nebo se zeptej i tady. Jinak "tma" tam není vůbec a přístup naprosto v pohodě, je to na hlavní části cejlu u sparu takže je tam pořád rušno.
_________________
...Lepší být souzen jedním, než nesen čtyřmi...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adys93


PříspěvekZaslal: pá červenec 30, 2010 4:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

agnez napsal:
Adys93 napsal:
cipinek napsal:
Adys93 napsal:
Pokud začneš s boxem počítej, že objem půjde rapidně dolů a ze začátku nebudeš stíhat, ale to se časem zlepší ;) Jinak můžu doporučit http://www.boxingbrno.cz/ trénuje tam pan Konečný a někdy i jeho syn Lukáš (v současnosti nejlepší profesionál v ČR a mám pocit, že je i současný mistr světa). Tak zkus a dej vědět jak se líbilo ;)


možná, že pan Konečný už není mezi živými...:- (, Lukáš Konečný zrušil svůj Boxing Camp, který každoročně pořádá v létě, teď měl být 3. ročník, zrušil to z rodinných důvodů, jeho otec byl vážně nemocný...:- (


To by byla obrovská škoda, byl to rozhodně ten nejlepší trenér boxu, jakého jsme u nás měli. A i podle rozhovorů mně přišel jako velice sympatický člověk :- (


agnez: Nic o sparingu v jeho dotazu nevidím ...


Psali mu ze se na zacatek jezdi pytle,blabla a sparingy.Proto jsem psal ze je to blbost,kdyz nic neumi.Musis cist cele a ne jen vytazky.


Ukaž mi, kde uživateli martYan někdo radí se sparingem a pytlama, já teda moc postů nevidím
_________________
...Lepší být souzen jedním, než nesen čtyřmi...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martYan


PříspěvekZaslal: pá červenec 30, 2010 5:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak dík Adys! v září se budu muset dokopat k tomu abych tam zašel, ale jsem na to zvědavej. Chci dělat taky něco jinýho než zvedání činek, abych byl i pohybově v kondici a myslím, že tohle je na to paráda.. Kdybych chtěl ještě s něčím poradit tak se ti určitě ozvu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bazzy


PříspěvekZaslal: pá červenec 30, 2010 6:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pan Konecny momentale nejakou dobu netrenuje a moc to bohuzel kvuli jeho zdravotnimu stavu nevypada, ze by se vratil, nic mene je tam spousta jinych kvalitnich treneru
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grok


PříspěvekZaslal: po listopad 29, 2010 6:05 pm    Předmět: CEJL 107 - BOX Odpovědět s citátem

Čau, hodlám zhruba kolem prosince - ledna začít chodit do boxu, přesněji do toho fightclubu na Cejlu 107, nedaleko Insteršpáru a zastávky Tkalcovská. Je mi 15 let a vážím 52kg. Doma no, na vánoce to bude rok co posiluju, nejsem žádnej rambo, ale náký svaly mám, řekl bych, že by se mi to tam mohlo hodit. Myslíte, že bych mohl dělat box?
Napište sem prosím někdo jak probíhá trenink, co bych si měl už na 1. trenink vzít apod.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majesty


PříspěvekZaslal: po listopad 29, 2010 6:11 pm    Předmět: Re: CEJL 107 - BOX Odpovědět s citátem

Grok napsal:
Je mi 15 let a vážím 52kg.

Te tam zabijou
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adys93


PříspěvekZaslal: po listopad 29, 2010 8:30 pm    Předmět: Re: CEJL 107 - BOX Odpovědět s citátem

Grok napsal:
Čau, hodlám zhruba kolem prosince - ledna začít chodit do boxu, přesněji do toho fightclubu na Cejlu 107, nedaleko Insteršpáru a zastávky Tkalcovská. Je mi 15 let a vážím 52kg. Doma no, na vánoce to bude rok co posiluju, nejsem žádnej rambo, ale náký svaly mám, řekl bych, že by se mi to tam mohlo hodit. Myslíte, že bych mohl dělat box?
Napište sem prosím někdo jak probíhá trenink, co bych si měl už na 1. trenink vzít apod.



V prve rade se nenech odradit. Me je 17, mam 58kg a delam MMA bez problemu. Nevidim v tom zadny problem. Na prvni trenink staci lehky obleceni (tricko, kratasy, tenisky popr. botasky), rucnik a piti. Zbytek ti rekne trener, nema cenu ti tady radit jaky rukavice atd. kdyz ani nevis jestli te to bude bavit. Ozvi se napred trenerovi, domluv se s nim, ze prijdes at o tobe vi a uvidis jaky to bude P.S. jestli si myslis, ze mas super kondici a kdovi co jeste tak mozna budes nemile prekvapenej na treninku , ale vsechno s postupem casu domakas, tak jako kazdy z nas kdyz zacinal
_________________
...Lepší být souzen jedním, než nesen čtyřmi...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grok


PříspěvekZaslal: po listopad 29, 2010 9:03 pm    Předmět: box Odpovědět s citátem

Takže nevadí, že mám na svůj věk a svou výšku malou váhu? Neříkal jsem, že mám nákou super kondici, ale, přece jen náký svaly mám. A v tom fightclubu na Cejlu 107, jak se chovaj k nováčkům, jak trenér, tak i ostatní boxeři? Chodí tam i cigáni? Jo jasný, že si nekoupím rukavice hned :D Jak probíhá trenink?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adys93


PříspěvekZaslal: po listopad 29, 2010 9:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevadi casem urcite naberes. Ja na box nechodim, ale kvalita treninku si myslim ze je prvotridni. Trener se k tobe bude chovat tak jako vsude jinde, bude se te snazit naucit vsechno postupne a spravne, proste se bude snazit dostat z tebe to nejlepsi. Nevim jak to vypada mezi boxerama, ale jestli ti jde o to, ze se te bude snazit nekdo zabit a vyhonit si na tobe ego, tak se neboj tak to tam urcite nechodi ani nikde jinde. Slozeni treninku ti presne nereknu, ale nejspis rozbehani, protazeni, drilly technik, sparring, fyzicka ... v nakym takovym duchu to tam bude...
_________________
...Lepší být souzen jedním, než nesen čtyřmi...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grok


PříspěvekZaslal: po listopad 29, 2010 9:25 pm    Předmět: box Odpovědět s citátem

Díky, takže se nemusím bát, že boxeři narážení na nováčky?
Co jsou drilly technik, sparing a jak myslíš tu fyzickou?

Soráč, že se tolik vyptávám, ale chci o tom vědět co nejvíc.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Box cluby Brno Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: