Mates-daoc konečně chci něco dokázat


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 145, 146, 147  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Mates-daoc     konečně chci něco dokázat  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Mates-daoc konečně chci něco dokázat
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
NUMM3R™


PříspěvekZaslal: út srpen 17, 2010 8:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zrovna dneska jsem na něho koukal na Facebooku. Ani nevim jak jsem se na jeho profil dostal, ale pamatuju si, že tam psal ten trénink. :)
_________________
Možná vyhrát nemůžu. Ale jedno přece jen můžu dělat všechno co on. Ale aby mě porazil, musel by mě zabít, a aby mě zabil, musel by mít srdce se mi postavit, a to aby udělal musí mít vůli nechat se sám zabít...R.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mates-daoc


PříspěvekZaslal: út srpen 17, 2010 8:14 pm    Předmět: uraz Odpovědět s citátem

ano asi před rokem jsem trošku začal chodit do posilovny do Delty fitnes a začal pořadně cvičit . před tím jsem mněl každy den rehabilitace a cvičení atd .To se jednalo o uraz tam byly dvě možnosti bud o ruku přijdu nebo se poperu z osudem no . tak jsem se pral . Před tím jsem kdysi hrál Hokej ( ligu ) ale to muc s posilovaním nemnělo společneho ale sem tam jsem si zašel do fitka ale na bruslích 130-143 kilo neubruslíš v době aktivního hokeje jsem mněl tak vahu kolem 90 kg , No jak se přiznám posilování mně hodně vzalo dávám tomu vše od rána jak vstanu tak v noci jak usínam, i k posteli si beru noční protein kdybych se zbudil v noci a šel na vecko :-) takže aby mozek mněl aminy tak doplním,
Jinak budoucnost , pokud se mi nějak podaří doladit formu tak se ukažu na GP na podzim ale není to jiste a pujdu dale v objemu ale hlavně zkvalitnění svalu , Snad nezklamu lidi kolem sebe ( hlavně Leničku , CyberKulišek ) to jsou moje opory a rádkyně . A ten hlavní je Kevin . Jinak všem děkuji za podporu .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mates-daoc


PříspěvekZaslal: út srpen 17, 2010 8:16 pm    Předmět: obluda Odpovědět s citátem

kulíšek napsal:
Mates pošli nějakou fotku, ať si udělají představu, co si za obluďáka


nejsem obludák , jsem žížalka zatím chudá
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: út srpen 17, 2010 8:21 pm    Předmět: Re: obluda Odpovědět s citátem

Mates-daoc napsal:
kulíšek napsal:
Mates pošli nějakou fotku, ať si udělají představu, co si za obluďáka


nejsem obludák , jsem žížalka zatím chudá


Chudá jsem já i když špeků mám dost....

Koukej poslat foto a nezlob
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JOga


PříspěvekZaslal: út srpen 17, 2010 8:30 pm    Předmět: Re: obluda Odpovědět s citátem

Mates-daoc napsal:

nejsem obludák , jsem žížalka zatím chudá





...seš velkej kámo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gollenka


PříspěvekZaslal: út srpen 17, 2010 8:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak se do toho taky trochu vložim... bylo mi dovoleno zkomprimovat a vložit fotografie



_________________
" běž na to, máš to lehký! "
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: út srpen 17, 2010 8:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jj takova bezna zizalka k zaslapnuti
ses hrozna hromada masa
_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mates-daoc


PříspěvekZaslal: st srpen 18, 2010 6:37 pm    Předmět: středa Odpovědět s citátem

Dnešní den , je super .
jen sa válím a regeneruji , a jídlo , pořad celý den spím,
Takže příprava na další těžke dny se železem .
Změněn jídelníček + trenink .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: st srpen 18, 2010 6:45 pm    Předmět: Re: středa Odpovědět s citátem

Mates-daoc napsal:
Dnešní den , je super .
jen sa válím a regeneruji , a jídlo , pořad celý den spím
,
Takže příprava na další těžke dny se železem .
Změněn jídelníček + trenink .


Tak si predstavujes super den? Tohle kdybych dnes delal, tak mam ted jistou depku a jsem unavenejsi a rozbitejsi nez po 4 hodinovem treninku. Odpocinek neni nic pro me :)
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mates-daoc


PříspěvekZaslal: st srpen 18, 2010 6:55 pm    Předmět: Re: středa Odpovědět s citátem

musím ti oponovat . umění není cvičit umění není brát ty nej suplementy . Ale umění je když se naučíš regenerovat a odpočívat tak . taky porosteš . Kdysi jsem to neznal , spíše jsem byl naivka ale Díky CyberKuliškovi a Leničce vím co to je a co to znamená .


Naposledy upravil Mates-daoc dne st srpen 18, 2010 7:06 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
setny


PříspěvekZaslal: st srpen 18, 2010 6:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mates částečně souhlasím, ale co takhle aktivní odpočinek?
_________________
"Není moudrý ten, kdo ví mnoho, ale ten, kdo ví, čeho je třeba. "
"Svoboda je jen zbožné přání."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mates-daoc


PříspěvekZaslal: st srpen 18, 2010 7:00 pm    Předmět: hm Odpovědět s citátem

setny napsal:
Mates částečně souhlasím, ale co takhle aktivní odpočinek?


ten byl včera
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: st srpen 18, 2010 7:13 pm    Předmět: Re: hm Odpovědět s citátem

ad fotky. Vítek Sahula už je taky pořádnej obřík. Moc pěkné.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: st srpen 18, 2010 7:14 pm    Předmět: Re: středa Odpovědět s citátem

Mates-daoc napsal:
musím ti oponovat . umění není cvičit umění není brát ty nej suplementy . Ale umění je když se naučíš regenerovat a odpočívat tak . taky porosteš . Kdysi jsem to neznal , spíše jsem byl naivka ale Díky CyberKuliškovi a Leničce vím co to je a co to znamená .


Mas pravdu. Pokud mam obdobi, kdy chci rust a silet, tak to delam taky, ted mne spise vyhovuje byt porad v pohybu a kdybych dnes vedel, ze zitra nemam co delat a ze se budu nudit, tak tu depresi vazne dostavam :)
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: st srpen 18, 2010 7:46 pm    Předmět: Re: středa Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Mates-daoc napsal:
musím ti oponovat . umění není cvičit umění není brát ty nej suplementy . Ale umění je když se naučíš regenerovat a odpočívat tak . taky porosteš . Kdysi jsem to neznal , spíše jsem byl naivka ale Díky CyberKuliškovi a Leničce vím co to je a co to znamená .


Mas pravdu. Pokud mam obdobi, kdy chci rust a silet, tak to delam taky, ted mne spise vyhovuje byt porad v pohybu a kdybych dnes vedel, ze zitra nemam co delat a ze se budu nudit, tak tu depresi vazne dostavam :)


proboha nechte toho... mě to trvalo takovou dobu ho přesvědčit, že když chce růst nemůže dřít den co den do max a vy mi ho tu tak demoralizujete....

Mates pěkně odpočívej, papkej a relaxuj...
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Mates-daoc     konečně chci něco dokázat Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 145, 146, 147  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: