Numm3r - now and for ever


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Numm3r - now and for ever  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Numm3r - now and for ever
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Čte to tu někdo?
Ano
36%
 36%  [ 12 ]
Ne
30%
 30%  [ 10 ]
Občas
33%
 33%  [ 11 ]
Celkem hlasů : 33

Autor Zpráva
NUMM3R™


PříspěvekZaslal: čt září 16, 2010 6:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vstanu a hned po probuzení do sebe kopnu ten protein s vodou a po 10-20 minutách začnu snídat. Frei doporučuje 20 minut před snídaní nějaký nápoj (teplý nebo studený).
_________________
Možná vyhrát nemůžu. Ale jedno přece jen můžu dělat všechno co on. Ale aby mě porazil, musel by mě zabít, a aby mě zabil, musel by mít srdce se mi postavit, a to aby udělal musí mít vůli nechat se sám zabít...R.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NUMM3R™


PříspěvekZaslal: pá září 17, 2010 8:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Den 11. nachlazení

VOLNO
_________________
Možná vyhrát nemůžu. Ale jedno přece jen můžu dělat všechno co on. Ale aby mě porazil, musel by mě zabít, a aby mě zabil, musel by mít srdce se mi postavit, a to aby udělal musí mít vůli nechat se sám zabít...R.


Naposledy upravil NUMM3R™ dne pá září 17, 2010 8:41 am, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NUMM3R™


PříspěvekZaslal: pá září 17, 2010 8:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Den 12.

Nachlazení
_________________
Možná vyhrát nemůžu. Ale jedno přece jen můžu dělat všechno co on. Ale aby mě porazil, musel by mě zabít, a aby mě zabil, musel by mít srdce se mi postavit, a to aby udělal musí mít vůli nechat se sám zabít...R.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: so září 18, 2010 9:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám nummere, něco na srdci :-)

Byl jsem ten, kdo ti log promazal od ne zrovna milého uvítání, a možná právě proto si dost dobře pamatuju, co tam bylo napsáno. Nový log-pár tréninků-nemoc-konec logu. Čtyři kroky, nyní jsme u třetího, ale proč?

* Zaprvé - Když se podívám na tvou fotku, na tvůj jídelníček, na tvůj trénink, napadne mě hned několik věcí. Sice nevím kolik ti je, ale řekl bych, že jsi ještě úplně nedospěl do stádia, kdy ti tělo vyrábí maximum testosteronu. Jsi ještě v takovém přerodu. K tomu ten jídelníček bez masa. Nemusíš ho jíst, je to čistě tvoje věc, ale zrovna v tomto období tvého života ho, si myslím, potřebuješ docela dost.
* zadruhé - trénink, napsal sis trénink v podstatě skoro na každý den. Těch pár dní pauzy, které vyplníš fotbalem nebo jinou činností zrovna velký odpočinek není.
* Zatřetí - nemoc. Každý zdravý člověk má imunitní systém v takovém stavu, že se běžným virům a bakteriím ubrání. Pokud ovšem svoje tělo nestresuje velkou námahou, nekvalitním jídlem, nedostatkem spánku, nedostatkem odpočinku...

Kam tím mířím? Rád bych ti pomohl, protože se snažíš, bereš to poctivě, ale pokaždé se ti to velmi brzo posere. Když to vezmu od toho nejjednodušeji upravitelného, tak tvůj trénink bych od základů předělal. Ne, nepředělal. Já bych ho prostě zrušil a vzal jiný. Odtrénoval jsi asi 7 dní a konec. Nemá to smysl takhle cvičit a pořád začínat od začátku. Pro tebe bych viděl první měsíc 2 tréninky týdně. Klidně celého těla. Hlavně cviky s vlastní vahou. Spoustu kliků na bradlech, shybů, dřepů, zkracovaček, co já vím čeho. Trochu tělu ubrat stres a hlavně mu dát čas na regeneraci, protože co si budeme povídat, žádný genetický zázrak ani regenerační superman nejsi.
Do jídla ti kecat nebudu, i když jsem už něco nakousl. Když vydržíš měsíc cvičit 2 tréninky týdně, uděláš 8 tréninků (což je už víc, než jsi vydržel teď). A to ty na 1000% (jo tisíc) vydržíš. Pak bych zvýšil na 3x týdně případně, pokud se budeš cítit úplně zdráv, na systém 1+1, který je vynikající pro obyčejné lidi.
Možná se ti to bude zdát jako flákání, 2x týdně. Když se na to podíváš z druhé strany, budeš pořád on-line, nebudeš muset opět začínat od nuly. Plynule navážeš na obtížnější trénink. Tvoje chyba, když už se mám opakovat, je to, že si příliš naložíš a tvé tělo to nevydrží. Mozek chce, ale nechce naslouchat tělu.
Rád bych, abys s tímto logem pokračoval. Už jen proto, abys zavřel ústa nepřejícím, kteří čekají až už už log ukončíš. Dále bych rád, aby tímto příspěvkem začla malá neútočná diskuze o tom, co jsem chtěl říct. Sám si v žádném případě nechci hrát na borce. Ale cvičím už skoro 15 let a dovolím si tvrdit, že jsem se už minimálně naučil naslouchat svému tělu a to bývá pro nás kondičky to nejdůležitější.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janze


PříspěvekZaslal: so září 18, 2010 9:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

daymoon napsal:
...

i když se s daymoonem, co se týká cvičení, nemůžu rovnat, celý jeho příspěvek bych podepsal. dokonce jsem na tom řekl bych velmi podobně (co se týká pravidelnosti cvičení - koneckonců nummer můj log četl, takže ví, o čem mluvím) a dosti vážně uvažuju o tom, že bych šel cestou, kterou daymoon nastínil
taky bych chtěl makat každej den, je to super pro pocit, zabije se čas...ale pak zase přijde nemoc a veškeré snažení je k ničemu. takže bych se být nummerem nad tím, co daymoon napsal, dost zamyslel (já nad tím během nemoci přemýšlím dost) a zvážil bych další postup.

btw - autorem toho - novej log - pár tréninků - nemoc - konec logu - jsem byl já a nemyslel jsem to nijak špatně a rozhodně nepřeju nummerovi, aby skončil s logem a já si mohl říct: "jo,měl jsem pravdu!" taky jsem to mínil spíš jako námět k zamyšlená, proč tomu tak je a jak by se tomu dalo předejít.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: so září 18, 2010 10:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Máš pravdu, janze.

nummere, až se ozveš, tak přejmenuj log třeba na now and for ever a vydrž to.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cipinek


PříspěvekZaslal: so září 18, 2010 10:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

daymoon napsal:
Máš pravdu, janze.

nummere, až se ozveš, tak přejmenuj log třeba na now and for ever a vydrž to.


myslím, že bychom se měli držet mírně při zemi a nazvat log třeba občasné cvičení věčně nemocného vegetariána...

BTW proč byl zrušen topik Společenská témata?
_________________
Don't be afraid of doing what you're best at
rozvíjet vlastní osobnost je jedna z nejvíc naplňujících činností
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: so září 18, 2010 10:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nedělej si z něho legraci, nezaslouží si to.

Nebyl zrušen, btw jsi dost OT.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cipinek


PříspěvekZaslal: so září 18, 2010 10:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

daymoon napsal:
Nedělej si z něho legraci, nezaslouží si to.

Nebyl zrušen, btw jsi dost OT.


nechci vyvolávat flame, ale po tom, co napsal, že chce jít s kašlem a rýmičkou k doktorovi pro antibiotika si myslím, že je to takovej malej fracek, který si potřebuje nabít držku, aby se probral a začal se chovat třeba přesně podle toho, cos mu napsal ve svém postu, prostě kluci v tomto věku mají svoji hlavu a nedají říct a nedají... no flame needed

ano společenská témata nebyla zrušena, psal tam teď Azmodan, nějak mi to špatně vyhledává, instaloval jsem nějaké nové věci, možná přejdu na jiný prohlížeč
_________________
Don't be afraid of doing what you're best at
rozvíjet vlastní osobnost je jedna z nejvíc naplňujících činností
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Politolog


PříspěvekZaslal: so září 18, 2010 10:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem tady na začátku taky opět kritizoval jídlo i trénink, jako to dělám pokaždý když kolega založí log. Taky proti Nummerovi nic nemám, na druhou stranu se tohle opakuje už asi popátý, a když si nedokáže z toho nikdy vzít příklad a je to vždycky stejný, tak se nedivím že z toho několik jedinců (včetně mě) má srandu. Jinak ten trénink je opravdu tragickej a je potřeba ho od základů předělat. Já taky nejsem žádnej mistr,ale poznat že tady je všechno špatně není nic těžkýho. Špatně je jak typ tréninku- nějakej podivnej split, tak hlavně výběr cviků- samý blbosti na strojích, z toho sílu nezískáš a to že nemáš sílu, a to skoro žádnou podle výkonů, asi víš.
_________________
Nebudeme se pouštět do žádných větších akcí...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: so září 18, 2010 10:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cipinek napsal:
po tom, co napsal, že chce jít s kašlem a rýmičkou k doktorovi pro antibiotika si myslím, že je to takovej malej fracek, který si potřebuje nabít držku, aby se probral
Dost často za to může i matka-velitelka, která prostě zavelí a synáček jít musí. Jestli má úzkostlivé rodiče, asi je tak vychovaný, že zakašle a už hledají meducínu.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: so září 18, 2010 1:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nummere docela se v tobě poznávám.Taky jsem cca 5 roků nazpět cvičil jak šílený, nejedl skoro vůbec maso a vůbec jsem se až moc hlídal abych náááhodou nesnědl něco tučnějšího nedej bože...
Výsledkem bylo to, že jsem byl podobně jako ty strašně často nemocný (nachlazení, záněty dutin dokonce zápal plic). Pak jsem to překopal, začal pořádně žrát, běhat i přes zimu (to mě dost pomohlo na imunitu) a taky si myslím, že mi asi nejvíc pomohl opakovaný výplach nosních dutin ze kterých mě doktor dostal hodně sraček, hnisu apod. Říkal, že ty nemoci mohli být způsobené i tím, že se v těch dutinách drželo to ložisko nákazy a proto jsem byl na ty rýmy a všelijaký sračky tak háklivý. Nevím přesně jaké problémy máš ty ,ale kdyžtak se skus na ušním, nosním, krčním poptat doktora jestli by ti ty výplachy taky nepomohly.
Tak hodně zdaru...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johncreasy


PříspěvekZaslal: so září 18, 2010 10:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty voe Daymoone, já tě obdivuju. Tobě se ukloní i svatej Petr.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomkins


PříspěvekZaslal: so září 18, 2010 11:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já na tom s imunitou taky nebyl dvakrát nejlíp. Člověk má chvíli angínu, hned na to zápal plic, antibiotika taky člověka zrovna neposílí a je docela těžký dát se nějak dohromady. Mně hodně pomohla kombinace Echinacea, C, zinek. Pomůže právě v takových chvílích, kdy člověk ví, že na něj něco leze. V lékárně se pak dá sehnat víc věcí na posílení imunity. Zároveň je lepší ze začátku trénovat lehce, třeba jen dvakrát do týdne, a tělo si samo vytvoří dostatečnou obranyschopnost. Pak můžeš přidat. Jet hned od začátku takovejhle split, když víš, že máš zdraví, je blbost. Jo a omezený jídelníček může být samozřejmě taky příčina zdravotních problémů.
_________________
Čokoláda je naprosto zdrcujícím důkazem toho, že tuk ve spojení s jednoduchými sacharidy na celé čáře chuťově válcuje proteiny se sacharidy komplexními.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
NUMM3R™


PříspěvekZaslal: ne září 19, 2010 6:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak Daymonovi jsem napsal PM, ke zbytku se snad nemusim vyjadřovat....

Napíšu to i sem, do konce září split, pak nejspíš celej říjen TBT.

Den 13.

Volno - víkend

Den 14.

Cukrování

600g sachrů ( 360g rýže, 500g brambor, 130g těstovin, 164g vloček)
_________________
Možná vyhrát nemůžu. Ale jedno přece jen můžu dělat všechno co on. Ale aby mě porazil, musel by mě zabít, a aby mě zabil, musel by mít srdce se mi postavit, a to aby udělal musí mít vůli nechat se sám zabít...R.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Numm3r - now and for ever Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: