Hrozny na 1000 způsobů



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Hrozny na 1000 způsobů  Úvodní stránka -> Kuchařka -> Hrozny na 1000 způsobů
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Už ste se někdy otrávili?
Hafo že jo!
31%
 31%  [ 5 ]
Moožná:)...
18%
 18%  [ 3 ]
Nejsem v klubu;).
50%
 50%  [ 8 ]
Celkem hlasů : 16

Autor Zpráva
LJ


PříspěvekZaslal: út srpen 17, 2004 7:58 pm    Předmět: Hrozny na 1000 způsobů Odpovědět s citátem

Ingredience: kilo neumytých hroznů, minerálka
Příprava: několik hodinek kvasíme na sluníčku
Výsledek: akutní otrava žaludku (a hafo )

Zkusil sem a můžu doporučit, takhle odvodněnej sem snad nebyl .
_________________
Od malička jsem chtěl být hezký, místo toho jsem ale tlustý. www.brooklyn-shop.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bucci


PříspěvekZaslal: st srpen 18, 2004 6:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zrovna minulej tejden jsem ve čtvrtek večer snědl výborný rizoto v pizzerce (smetanový s houbama, parmskou šunkou a kuřecim) a pak jsem celou noc blil a celej pátek sr*l, bylo to šílený bylo mi blivno a blně jako kráva - do toho teplota,

ale spíš než z jídla to bylo z přehřátí, ve čtvrtek bylo lehce přes 33°C a já se 3 hodiny bez jakejchkoliv tekutin pařil v autě
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
LJ


PříspěvekZaslal: st srpen 18, 2004 12:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bucci napsal:
Zrovna minulej tejden jsem ve čtvrtek večer snědl výborný rizoto v pizzerce (smetanový s houbama, parmskou šunkou a kuřecim) a pak jsem celou noc blil a celej pátek sr*l, bylo to šílený bylo mi blivno a blně jako kráva - do toho teplota,

ale spíš než z jídla to bylo z přehřátí, ve čtvrtek bylo lehce přes 33°C a já se 3 hodiny bez jakejchkoliv tekutin pařil v autě
No, já měl s sebou jen tu minerálku a z těch bublinek sem nemoh, navíc křeče, takže než sem se dostal do postele (3,5h:)), tak sem už byl dehydratovanej taky:), dokonce sem měl už i dýchací problémy ... ale večer sem už zase normálně jedl:)).
_________________
Od malička jsem chtěl být hezký, místo toho jsem ale tlustý. www.brooklyn-shop.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bucci


PříspěvekZaslal: st srpen 18, 2004 1:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

LJ napsal:
Bucci napsal:
Zrovna minulej tejden jsem ve čtvrtek večer snědl výborný rizoto v pizzerce (smetanový s houbama, parmskou šunkou a kuřecim) a pak jsem celou noc blil a celej pátek sr*l, bylo to šílený bylo mi blivno a blně jako kráva - do toho teplota,

ale spíš než z jídla to bylo z přehřátí, ve čtvrtek bylo lehce přes 33°C a já se 3 hodiny bez jakejchkoliv tekutin pařil v autě
No, já měl s sebou jen tu minerálku a z těch bublinek sem nemoh, navíc křeče, takže než sem se dostal do postele (3,5h:)), tak sem už byl dehydratovanej taky:), dokonce sem měl už i dýchací problémy ... ale večer sem už zase normálně jedl:)).
já se dostal do normálu taky až pozdě večer (po vypitejch +-7litrech vody za odpoledne) večer už jsem měl taky zdravou chuť k jídlu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Hrozny na 1000 způsobů
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: