HEAVY DUTY (H.I.T)


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 29, 30, 31, 32  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - HEAVY DUTY (H.I.T)  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> HEAVY DUTY (H.I.T)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mentzers boy


PříspěvekZaslal: st říjen 06, 2010 6:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

An-gel napsal:
mentzer's boy napsal:
An-gel napsal:
mentzer's boy napsal:
An-gel napsal:
co je to za blbost jezdit na biceps nejdřív základní cvik a potom izolovaný /pokud přijmeme myšlenku, že na biceps vůbec nějaký základní cvik existuje/? To by ani Mentzer nevymyslel.


Jak píšeš,já na biceps nevnímam zakl. cvik (vicekloubový?),navíc pokud sis všiml v tuto chvíli používam modifikované HD,nebo je snad experimentování zakázané?
Sám mr.Heavy duty na bicepsy používal zdihy s činkou ve stoji a až potom cvičil zdvihy na scottově lavici nebo koncentrované zdvihy o koleno.
A za další i kdybych chtěl předvyčerpat střihy na horní kladce a poté vzít v potaz že zdvihy s činkou jsou zakl. cvik tak tu možnost nemám protože tento cvik necvičím soočasně ale nejdřív jednou rukou a potom druhou......existuji ruzne podmnožiny HD kde se např ani předvyčerpáni nepouživá...............


ale jedna série /supersérie/ do vyčerpání je snad alfa a omega celého HD?


v pořádku,ale biceps jsem v ss nejel,ty časy jsou právě z pozitivního selháni,např. negativní nebo r/p používam jednou za 3 týdny


ty jedeš jednu sérii do pozitivního selhání a každý třetí týden přidáš intenzifikační techniky? tak to je fakt brutální trénink...


jo,jo ,akorát statickou kontrakci používám při každém tréninku,funguje to
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mentzers boy


PříspěvekZaslal: pá říjen 08, 2010 3:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

8.10.

1. předkopávaní .............................................10op.- 1:41 -15cihel
supersérie
2. dřepy na multipressu ..................................11op.- 2:11 -115kg
3.výpony ve stoji..........................................12op.- 1:51 -99,8kg
4.zkracovačky na stroji.................................10op.- 1:43 -6cihel
5.zdvihy nohou.............................................12op.- 1:53

celkový čas : 16:50
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mentzers boy


PříspěvekZaslal: po říjen 11, 2010 5:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

11.10 (rest pause)

1. rozpažováni na stroji .......................................7op-13cihel
supersérie
2. tlaky na stroji .................................................4op. (1-1)- 0:53 -13cihel
3. přítahy na stroji s oporou hrudníku ...................7op. (3-3)- 1:40 -11cihel
supersérie
4. stahováni kladky na hrudník ............................5op. (3-3-3-cihel)-8cihel
5.mrtvý tah.......................................................7op.- 1:32 -129kg

celkový čas: 17:43
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mentzers boy


PříspěvekZaslal: čt říjen 14, 2010 4:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

13.10
trisérie:
1. delt-deck .................................................7op.- 1:20 -4cihly
2. upažování na stroji ...................................8op.- 1:48 -4cihly+2kg
3. tlaky s jednoručkami ................................7op.- 1:23 -16kg
4. tricepsové stahováni kladky ......................7op.- 1:06 -6cihel
supersérie
5. kliky mezi lavičkami .................................5op.- 0:44 -vv+22kg
6.bicepsové zdvihy s činkou.........................8op.- 1:27 -39kg
7.bicepsové střihy na horní kladce................5op.- 0:53 -2cihly

celkový čas: 18:05
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mentzers boy


PříspěvekZaslal: pá říjen 15, 2010 4:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

15.10.

1.předkopávaní............................................11op.- 1:38 -15cihel
2.dřepy na multipressu.................................10op.- 1:58 -120kg
3.výpony ve stoji.........................................10op.- 1:40 -108kg
4.zkracovačky na stroji................................11op.- 2:14 -6cihel
5.zdvihy nohou............................................12- 1:50
celkový čas: 15:30

Od pondělí 18.10 změna (úprava) tréninku!!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Coody


PříspěvekZaslal: pá říjen 15, 2010 5:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cao, co takhle sem hodit nejakou aktualku, nebo video. ja bych to velmi ocenil. celkem by me zajimalo, jak vypada serie drepu se 120 ve stylu HD!!! nemoh bys to natocit?:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skovajs


PříspěvekZaslal: pá říjen 15, 2010 6:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čau, sry jestli je to offtopic, ale ja v tom prostě nejsem schopný vidět heavy duty, nečetl jsem všech 30 stránek, ale abych pravdu řekl tu koncepci toho tréninku příliš nechápu, jet u hvy duty 7-10 op.

Vždycky jsem měl za to, že klasická hvy duty 1 zahřívací série, další zahřívací série a pak intenzivní série třeba 30 opakování s hodně těžkou váhou, ale klasických, žádný dlouhy negativní a pozitivní fáze, ale rád si to nechám vysvětlit.
Jen ještě můžu dodat co mi řikal jeden známý jako vtípek, ten známý měl dokonce možnost párkrát trénovat v přítomnosti Mika Mentzera, nejel s nim Hvy Duty, ale znal se s nim osobně, a říkal: "Miku co děláš, když chceš rýsovat?" Mike: "Přidám ještě jednu sérii do vyčerpání". A tenhle vtípek podle mne úplně zachycuje podstatu Hvy Duty.

Promiň, ale vždycky mi bylo řečeno, že hvy duty se jedou třeba dřepy klasický, nebo bench a ne na multi pressu atp.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mentzers boy


PříspěvekZaslal: pá říjen 15, 2010 8:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Skovajs napsal:
Čau, sry jestli je to offtopic, ale ja v tom prostě nejsem schopný vidět heavy duty, nečetl jsem všech 30 stránek, ale abych pravdu řekl tu koncepci toho tréninku příliš nechápu, jet u hvy duty 7-10 op.

Vždycky jsem měl za to, že klasická hvy duty 1 zahřívací série, další zahřívací série a pak intenzivní série třeba 30 opakování s hodně těžkou váhou, ale klasických, žádný dlouhy negativní a pozitivní fáze, ale rád si to nechám vysvětlit.
Jen ještě můžu dodat co mi řikal jeden známý jako vtípek, ten známý měl dokonce možnost párkrát trénovat v přítomnosti Mika Mentzera, nejel s nim Hvy Duty, ale znal se s nim osobně, a říkal: "Miku co děláš, když chceš rýsovat?" Mike: "Přidám ještě jednu sérii do vyčerpání". A tenhle vtípek podle mne úplně zachycuje podstatu Hvy Duty.

Promiň, ale vždycky mi bylo řečeno, že hvy duty se jedou třeba dřepy klasický, nebo bench a ne na multi pressu atp.


čau Skovajs,to co vidíš jsou pracovní série,pokud jde o zahřívací série,tak dávam 1 nebo 2 před prvním cvikem,to je vše,myslím že je třeba šetřit síly právě na tu jednu pracovní sérií od cviky,navíc tohle jsou i slova Mentzera,co jsem četl nebo si dokázal přeložit z článku tak Mike doporučoval 5-8 op. na vršek a 8-15 na spodek těla,negativní opakování nebo vynucená opakování ano ale v žádném případě v každém tréninku,já používám neg. nebo vynucená op.,případně super slow každý třetí trénink,co jsem četl tak prý ůdajně i mike měl nutkání si přidat sérií navíc,a občas to i prý tak dělal,ale svým klientům doporučoval jen jednu sérií,jak jsem někde psal jsou různe odnože HD (modifikované HD (HIT),takže podstata HD je cvičit jednu sérií od cviku,a cviku na partií 2-3 na větší partie,1-2 cviky na menší jako předvyčerpavácí trénink,Mentzer doporučoval raději stroje než činky,hlavně NAUTILUS (ať už je to obchodní tah nebo ne je jiná........)ale co jsem slyšel tak nautilis jsou prý špička..........navíc já stroje miluju,a cvičit dřepy do vyčerpání je rozhodně lepší na multipressu než s volnou činkou,hlavně z hlediska kontroly...
díky za příspěvek:-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mentzers boy


PříspěvekZaslal: pá říjen 15, 2010 8:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Coody napsal:
cao, co takhle sem hodit nejakou aktualku, nebo video. ja bych to velmi ocenil. celkem by me zajimalo, jak vypada serie drepu se 120 ve stylu HD!!! nemoh bys to natocit?:)


fotka snad časem,video?,tak to nevím:-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skovajs


PříspěvekZaslal: pá říjen 15, 2010 9:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mentzer's boy napsal:
Skovajs napsal:
Čau, sry jestli je to offtopic, ale ja v tom prostě nejsem schopný vidět heavy duty, nečetl jsem všech 30 stránek, ale abych pravdu řekl tu koncepci toho tréninku příliš nechápu, jet u hvy duty 7-10 op.

Vždycky jsem měl za to, že klasická hvy duty 1 zahřívací série, další zahřívací série a pak intenzivní série třeba 30 opakování s hodně těžkou váhou, ale klasických, žádný dlouhy negativní a pozitivní fáze, ale rád si to nechám vysvětlit.
Jen ještě můžu dodat co mi řikal jeden známý jako vtípek, ten známý měl dokonce možnost párkrát trénovat v přítomnosti Mika Mentzera, nejel s nim Hvy Duty, ale znal se s nim osobně, a říkal: "Miku co děláš, když chceš rýsovat?" Mike: "Přidám ještě jednu sérii do vyčerpání". A tenhle vtípek podle mne úplně zachycuje podstatu Hvy Duty.

Promiň, ale vždycky mi bylo řečeno, že hvy duty se jedou třeba dřepy klasický, nebo bench a ne na multi pressu atp.


čau Skovajs,to co vidíš jsou pracovní série,pokud jde o zahřívací série,tak dávam 1 nebo 2 před prvním cvikem,to je vše,myslím že je třeba šetřit síly právě na tu jednu pracovní sérií od cviky,navíc tohle jsou i slova Mentzera,co jsem četl nebo si dokázal přeložit z článku tak Mike doporučoval 5-8 op. na vršek a 8-15 na spodek těla,negativní opakování nebo vynucená opakování ano ale v žádném případě v každém tréninku,já používám neg. nebo vynucená op.,případně super slow každý třetí trénink,co jsem četl tak prý ůdajně i mike měl nutkání si přidat sérií navíc,a občas to i prý tak dělal,ale svým klientům doporučoval jen jednu sérií,jak jsem někde psal jsou různe odnože HD (modifikované HD (HIT),takže podstata HD je cvičit jednu sérií od cviku,a cviku na partií 2-3 na větší partie,1-2 cviky na menší jako předvyčerpavácí trénink,Mentzer doporučoval raději stroje než činky,hlavně NAUTILUS (ať už je to obchodní tah nebo ne je jiná........)ale co jsem slyšel tak nautilis jsou prý špička..........navíc já stroje miluju,a cvičit dřepy do vyčerpání je rozhodně lepší na multipressu než s volnou činkou,hlavně z hlediska kontroly...
díky za příspěvek:-)


Já dík za osvětlení:) Ale i tak si bez dobrý kůry na to netroufám:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RavenStalker


PříspěvekZaslal: po listopad 29, 2010 3:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Frozz. napsal:
Můžu se zeptat co je to za treningovou metodu jezdit takhle pomalé opakování? K čemu je to dobré?


Thibaudeau ve své knize píše o tzv nefunkční svalové hypertrofii. Když zvedáš těžké věci a rychle, vyrostou ti svaly které mají nějakou funkci. Když máš nefunkční hypetrofii tak na tobě vyrostou jen svaly které jsou velké ale silově nefunkční, jen žerou živiny a prachy, takový svaly jsou na 2 věci.
A myslím že ultra pomalý opakování směřují právě k těm druhým.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mentzers boy


PříspěvekZaslal: st prosinec 29, 2010 11:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kdyby to někoho zajímalo tak se mrkněte


http://trenujhd.blog.cz/
_________________
http://3tproject.blogspot.cz/
HIT HARD
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mentzers boy


PříspěvekZaslal: po únor 14, 2011 4:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mentzers boy


PříspěvekZaslal: pá květen 27, 2011 5:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes jsem spustil nový web o tréninku HEAVY DUTY (H.I.T.),budu rád za každou návšťevu Spustil jsem novou rubriku pod názvem 5 otázek pro..........

Plánuji minirozhovor s Markusem Reinhardtem (pro ty co neví Markus je trenér H.I.T. a žák Mikea Mentzera,v tréninkovém videu právě můžete vidět jako figuranta právě Markuse s bratry Mentzerovými),proto pokud vás něco zajíma ohledně HD tak můžete položit otázku,já vyberu 5 nejzajimavějších (pokud jich vůbec tolik bude:-)) a zeptám se na ně Markuse
Otázky můžete pokládat na tomto vlákně nebo na http://fithit.mypage.cz/
Odpovědi si budete moct přečíst v rubrice 5 otázek pro...........

Děkuji za pozornost.
_________________
http://3tproject.blogspot.cz/
HIT HARD
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mentzers boy


PříspěvekZaslal: so květen 28, 2011 2:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mentzer's boy napsal:
Dnes jsem spustil nový web o tréninku HEAVY DUTY (H.I.T.),budu rád za každou návšťevu Spustil jsem novou rubriku pod názvem 5 otázek pro..........

Plánuji minirozhovor s Markusem Reinhardtem (pro ty co neví Markus je trenér H.I.T. a žák Mikea Mentzera,v tréninkovém videu právě můžete vidět jako figuranta právě Markuse s bratry Mentzerovými),proto pokud vás něco zajíma ohledně HD tak můžete položit otázku,já vyberu 5 nejzajimavějších (pokud jich vůbec tolik bude:-)) a zeptám se na ně Markuse
Otázky můžete pokládat na tomto vlákně nebo na http://fithit.mypage.cz/
Odpovědi si budete moct přečíst v rubrice 5 otázek pro...........

Děkuji za pozornost.


Tady je Markus Reinhardt

_________________
http://3tproject.blogspot.cz/
HIT HARD
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - HEAVY DUTY (H.I.T) Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 29, 30, 31, 32  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: