smrtici hlasky ve fitku..


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 61, 62, 63  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - smrtici hlasky ve fitku..  Úvodní stránka -> Ostatní -> smrtici hlasky ve fitku..
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
I.N.G.


PříspěvekZaslal: st říjen 20, 2010 12:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Včera ve fitku 2 borci (asi tak 20 let):

A: Dneska jsem chtěl pořádně zacukrovat po tréninku, tělo to potřebuje.
B: A?
A: Chtěl jsem si vzít tu sušenou syrovátku, co mi před časem došla, ona je na to určená , ale když jsem otevřel pixlu, byla tvrdá, tak jsem ji musel vyhodit...
B: To nasere, šmejdi.

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vokr


PříspěvekZaslal: st říjen 20, 2010 3:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

I.N.G. napsal:
Včera ve fitku 2 borci (asi tak 20 let):

A: Dneska jsem chtěl pořádně zacukrovat po tréninku, tělo to potřebuje.
B: A?
A: Chtěl jsem si vzít tu sušenou syrovátku, co mi před časem došla, ona je na to určená , ale když jsem otevřel pixlu, byla tvrdá, tak jsem ji musel vyhodit...
B: To nasere, šmejdi.


Nechcu bejt za idiota ale chápu to dobře že je stvrdlá normálne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
magion


PříspěvekZaslal: st říjen 20, 2010 4:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vokr napsal:
Nechcu bejt za idiota ale chápu to dobře že je stvrdlá normálne


Kterej ty ses z tech 2 borcu?
_________________
Go For Your Dream..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pixla


PříspěvekZaslal: st říjen 20, 2010 5:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na léto abych nebyl zalitý v tuku nastal čas na sacharidové vlny, po dvou měsících diety jsem šel plavat s kamarádkama na koupaliště. Po chvilce plavání jedna kamarádka povídá: pěkně jsi zhubl jak se ti to povedlo? taky bych potřebovala :-) pousmála se. Přítelkyně na to: to diky tzv. sacharidovým vlnám.. Kamarádka: aha a to se dá jako koupit někde v obchodě? :D

No všeci výbuch smíchu že jsem si aji lokl vody
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: st říjen 20, 2010 7:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pixla napsal:
Na léto abych nebyl zalitý v tuku nastal čas na sacharidové vlny, po dvou měsících diety jsem šel plavat s kamarádkama na koupaliště. Po chvilce plavání jedna kamarádka povídá: pěkně jsi zhubl jak se ti to povedlo? taky bych potřebovala :-) pousmála se. Přítelkyně na to: to diky tzv. sacharidovým vlnám.. Kamarádka: aha a to se dá jako koupit někde v obchodě? :D

No všeci výbuch smíchu že jsem si aji lokl vody


Přítelkyni máš asi (v dobrém slova smyslu) hezky "vycvičenou" viď, že přesně ví co jsou sach. vlny
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majesty


PříspěvekZaslal: st říjen 20, 2010 7:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uplne nesnasim kdyz do gymu prijdou nejake holky... a kdyz jsou jeste k tomu pekne, tak je to konec uplne.
Treba dneska, byl jsem tam skoro sam, prisly dve holciny a sly si zabehat a zajezdit na kole. Misto aby si tam daly nejakou lepsi zatez nebo sklon tak to radsi nechaly na minimu, a celou dobu si povidaly nejnovejsi drby a smaly se ze se cvicit nedalo. Nejhorsi na tom bylo ze jsem zrovna tahal u drepovaciho stojanu, ktery je hned naproti kolum takze nebylo kde utect pred nima, a musel jsem se chte nechte divat jak se jim ty zadecky na tech kolech krouti... aaaa, a za chvili byla koncetrace samozrejme uplne v tahu, a jediny co jsem resil bylo "jestli v tomhle svetle moje vlasy vypadaji dobre a jestli se mi nebudou smat kdyz si vezmu opasek"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gohan


PříspěvekZaslal: st říjen 20, 2010 8:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Majesty napsal:
Uplne nesnasim kdyz do gymu prijdou nejake holky... a kdyz jsou jeste k tomu pekne, tak je to konec uplne.
Treba dneska, byl jsem tam skoro sam, prisly dve holciny a sly si zabehat a zajezdit na kole. Misto aby si tam daly nejakou lepsi zatez nebo sklon tak to radsi nechaly na minimu, a celou dobu si povidaly nejnovejsi drby a smaly se ze se cvicit nedalo. Nejhorsi na tom bylo ze jsem zrovna tahal u drepovaciho stojanu, ktery je hned naproti kolum takze nebylo kde utect pred nima, a musel jsem se chte nechte divat jak se jim ty zadecky na tech kolech krouti... aaaa, a za chvili byla koncetrace samozrejme uplne v tahu, a jediny co jsem resil bylo "jestli v tomhle svetle moje vlasy vypadaji dobre a jestli se mi nebudou smat kdyz si vezmu opasek"

Tak až budeš chodit do fitka kvůli posílování a ne čumění, tak ti to nebude vadit :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gohan


PříspěvekZaslal: st říjen 20, 2010 8:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Majesty napsal:
Uplne nesnasim kdyz do gymu prijdou nejake holky... a kdyz jsou jeste k tomu pekne, tak je to konec uplne.
Treba dneska, byl jsem tam skoro sam, prisly dve holciny a sly si zabehat a zajezdit na kole. Misto aby si tam daly nejakou lepsi zatez nebo sklon tak to radsi nechaly na minimu, a celou dobu si povidaly nejnovejsi drby a smaly se ze se cvicit nedalo. Nejhorsi na tom bylo ze jsem zrovna tahal u drepovaciho stojanu, ktery je hned naproti kolum takze nebylo kde utect pred nima, a musel jsem se chte nechte divat jak se jim ty zadecky na tech kolech krouti... aaaa, a za chvili byla koncetrace samozrejme uplne v tahu, a jediny co jsem resil bylo "jestli v tomhle svetle moje vlasy vypadaji dobre a jestli se mi nebudou smat kdyz si vezmu opasek"

Tak až budeš chodit do fitka kvůli posílování a ne čumění, tak ti to nebude vadit :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: st říjen 20, 2010 8:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a tobě se libí kluci žejoooo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majesty


PříspěvekZaslal: st říjen 20, 2010 8:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gohan napsal:

Tak až budeš chodit do fitka kvůli posílování a ne čumění, tak ti to nebude vadit :)

To je mile od tebe ze mi udilis takove chytre rady :) jenze ja tam JEN kvuli cviceni chodim, ale tohle by vyradilo jakehokoliv heterosexuala :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gohan


PříspěvekZaslal: st říjen 20, 2010 8:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Majesty napsal:
Gohan napsal:

Tak až budeš chodit do fitka kvůli posílování a ne čumění, tak ti to nebude vadit :)

To je mile od tebe ze mi udilis takove chytre rady :) jenze ja tam JEN kvuli cviceni chodim, ale tohle by vyradilo jakehokoliv heterosexuala :)

Věř že každého ne, protože když jsem v posilovně, tak na takové kokotiny fakt nemám sílu a rozhodně se soustředím na cvičení. Možná zkus cvičit tvrději :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NBD


PříspěvekZaslal: st říjen 20, 2010 8:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

až na pár OT - parádny topic , to bolo smiechu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
setny


PříspěvekZaslal: st říjen 20, 2010 8:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gohan: souhlasím pokud by se soustředil na trénink ani si jich nevšimne..
_________________
"Není moudrý ten, kdo ví mnoho, ale ten, kdo ví, čeho je třeba. "
"Svoboda je jen zbožné přání."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majesty


PříspěvekZaslal: st říjen 20, 2010 8:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gohan napsal:
Možná zkus cvičit tvrději :)

no to snad ne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Reset


PříspěvekZaslal: st říjen 20, 2010 8:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Majesty napsal:
Gohan napsal:
Možná zkus cvičit tvrději :)

no to snad ne
rada nad zlato, taky me to dostalo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - smrtici hlasky ve fitku.. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 61, 62, 63  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: