Road to British Open + MČR ČAST 5.5.2012



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Road to British Open + MČR ČAST 5.5.2012  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Road to British Open + MČR ČAST 5.5.2012
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lifter750


PříspěvekZaslal: pá říjen 22, 2010 9:14 pm    Předmět: Road to British Open + MČR ČAST 5.5.2012 Odpovědět s citátem

Po roce a něco jsem se rozhodl jít full meet v rámci WPC Worlds ve Finsku. Poslední trojboj na podzim 2009 dopadl totalem 1032.5 kg (420+300+312.5). Max. dřep byl 425 kg, benchpress 300 a pozved 330. Jak dopadne ten další se moc neodvažuju tipovat. Cca 3/4 roku jsem nesáhnul na squat a deadlift bar. V září jsem si dal pár tréninků, abych si zase dal pauzu díky organizaci MS GPC, kdy poslední na co jsem měl čas byl trénink. Pak proběhla viróza a teď je pozdě Bycha honit. Poslední trénink dřepu jsem šel do 335 kil a moc lehký to nebylo, pozved do 290. Tolik k úvodu.

Pátek - Crossfit: (BW 122 kg)
Benchpress 2-ply Superkatana: 230 - 2x, 270 - 1x, 285 - 1x.

Dnes jsem šel poprvé po půl roce bench na dotek v 2-ply Superkataně. V létě jsem si na Korsice natrhnul v klimatizovaném fitku prsní sval, po 3 tydnech ho znovu natrhl a tak se jsem bojoval hlavně s blokem vůči zranění. Díky čpavku jsem v hlavě moc obav neměl a nakonec i touchnul a vytlačil. To mě celkem potěšilo, +300 by mělo odpočatých být, pokud bude ideální konstalace hvězd. Pondělí mě čeká full gear squat, pokud se dostanu někam k 370, měl bych zkusit 2 týdny na to 400 kg reálně. Ale jak pondělní squat dopadne, ví Bůh.







..poslední dobou nějak moc nestíhám s jídlem, tak jsem po delší době skočíl do Amino liquidů..chuťové super..přes den řeším levnější Amino 27000 od Mega Pro (orange), v litrovce je 280 gramů bílkovin a BCAA Liquid od ATP (cherry) během tréninku..no a jako novinku teď dávám před tréninkem na nabuzení Monster Booster , kde jedna tableta ma 100 mg kofeinu, 125 mg Synephrinu, 100 mg extraktu ze zeleného čaje, 300 mg L-Carnitinu a 400 mg Taurinu. Slušná nálož. Víc než dvě tablety vážně nedoporučuju.
Na rege dávám Triboosteron , konečně suplement díky kterému nemusím brát 4 různé tablety a mám vše v jednom - 500 mg Tribulusu na zvýšení tesťáku, 20 mg Diosgeninu, který podporuje účinek Tribulusu - dále Zinek, regulátor testosteronu a AKG Arginin pro lepší prokrvení a vstřebání účinných látek.


Naposledy upravil Lifter750 dne pá březen 30, 2012 12:29 pm, celkově upraveno 3 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Majesty


PříspěvekZaslal: pá říjen 22, 2010 9:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tyjo, fandim a budu sledovat :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lifter750


PříspěvekZaslal: pá říjen 22, 2010 10:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

..dik..


..dnešní zkouška touch benche..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
grogy


PříspěvekZaslal: pá říjen 22, 2010 10:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tenhle log bude hodně motivační přeju hodně štěstí ve cvičení
_________________
"Jestli se té činky dotkneš, zabiju tě!"
Kirk Karwoski směrem ke spotterovi



"Vždyť je to jen bolest"



http://www.kstkurim.estranky.cz/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lifter750


PříspěvekZaslal: út říjen 26, 2010 8:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pondělí - Crossfit, Nusle:
Squat day:
Raw: 70 kg - 2x10, 120 kg - 2x6, 170 kg - 2x3.
Briefs: 220 kg - 1x, 270 kg - 1x.
Briefs + bandáže: 310 - 1x
Briefs + ACE: 340 - 1x, 360 - 1x.

. .z tréninku moc dobrej pocit nemám, v dresu na dřep jsem byl poprvé od října 2009, což se pekelně projevilo. V závěrečné fázi jsem šel do mírného předklonu a zůstal nad paralelem. Těžké to není, nějaký extremní úbytek síly překvapivě necítím, ale to je vůči platnosti pokusu houby platné. Jelikož zbývá minimum času a nemůžu to hrotit s velkou tonáží, do konce týdne půjdu ještě menší dřep kolem 300 kg na techniku. Pokud vše vydrží a trefím techniku, mělo by být 400 kg reálných, ale zda uznatelně je otázka. .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Lifter750


PříspěvekZaslal: pá říjen 29, 2010 6:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čtvrtek:
Benchpress: 220 - 2x, 250 - 1x, 275 - 1x.
.. poměrně lehké pokusy, výš jsem nešel, abych aspoň trochu zregeneroval. Po krátké úvaze jsem se rozhodl jít na MS WPC ve Finsku pouze benchpress, na dřepu není natrénováno a trošku se potýkám s technikou. Na trojboj se připravím až na příští MČR, které se bude konat v dubnu v Trutnově. Základní pokus na MS WPC nechám cca na 290 kg.

Nominace na WPC Worlds s osobními rekordy v mé kategorii do 125 kg:
Neklyudov Aleksey (Russia) 325 kg
Permyakov Dmitriy (Russia) 302.5 kg
Daniel Dvořák (Czech rep) 300 kg
Hosio Petteri (Finland) 295 kg
Vadim Bratanov (Russia) 285 kg
Ylitalo Kalle (Finland) 280 kg
Seregin Alexander (Russia) 275 kg
Dolzenko Oleg (Ukraine) 260 kg
Paul Nay (Australia) 250 kg
GOL MOHAMMADI REZA (Finland)?
SLYKOV ALEXEY (Russia) ?
CAMPBELL NICK (USA) ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Lifter750


PříspěvekZaslal: út listopad 02, 2010 8:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pondělí:
Benchpress: 120 kg - 1x, 1x.
.. předposlední trénink, cca 60% maxima dvě opáčka. Ranní váha 122.5 kg.
Přímý přenos MS WPC ve Finsku se dá sledovat na www.gometal.com.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Lifter750


PříspěvekZaslal: st listopad 03, 2010 3:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Středa:
Benchpress: 100 kg - 1x, 1x.
..i když váha večer ukazuje 123.5 kg nemohl jsem si odpustit před odletem návštěvu restaurace U dělovýho kříže, kde jsem polknul kachnu s Plzní. Teda dvěma. :)



..dnes jsem navštívil soutěž policejního ředitelství hlavního města Prahy, kde jsem viděl neskutečný výkon Michala Švece 250 kg raw - benchpress. Video jsem postnul na svém serveru.



..dodržet poslední suplementy, rozloučit se s Taranisem a odlet.





nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Lifter750


PříspěvekZaslal: čt listopad 04, 2010 11:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak Finsko Day 1:
Ráno celkem pohoda, na letiště mě hodil sám pan Kostroun. Dokonce uháněl tak, že jsme stihli jestě jedno Latté u McGlobalizátora. Let proběhl dobře, 1320 kilometrů uteklo rychle. Až na to, že jsem si spotřeboval zásobu 2 časopisů Foto-Video a přečetl "bedekr" o Finsku. Teď tu budu louskat finštinu, české čtivo došlo. :)
Z letiště jsem měl zhruba 20 minut na to, abych stihnul autobus, který jel směrem na hlavní nádraží v Helsinkách. Samozřejmě jsem byl vybrán na letištní kontrolu. Po důkladné kontrole, naštěstí to šlo rychle, jsem zjistil že je powerlifting ve Finsku dost populární. Janiho i Ana znali oba kontroloři. Popřáli hodně štěstí. Zajímali je také výkony, moje. Ne však benchpress, ale dřep a hlavně mrtvý tah. Že mají Finové na mrtvý tah slabost jsem četl v Muscle a Fitness jako Rookie mockrát, no asi na tom něco bude. Na autobus jsem samozřejmě jsem dobíhal. Řidič anglicky neuměl, leč okolo stojící domorodci ano. Takže jsem zjistil která zastávka je "vlakáči" nejblíž. Lidové jízdné - 2 Eura.
Autobus měl malé zpoždění, ale měl jsem fóra asi deset minut a šel si koupit lístek.
Leč lístky se v Helsinkách na train station vydávají na pořadník. Přede mnou bylo 12 lidí, takže jsem se lehce orosil. Lístek mi však byl vydán během 8 minut - kupodivu. Vzpomněl jsem si na podobné pořadníky u nás v bance či na poště, kde to teda moc neodsejpá.
No, dvě minuty na to doběhnout k "track 6", koleji. Povedlo se. Z Helsinek do Mikkeli to je 250 kilometrů a s Intercity jsem byl v Mikkeli za necelé tři hoďky i s čekáním v Kouvole. Lístek - 46 Euro.
Bohužel jsem toho z okna vlaku moc neviděl, tma přišla záhy.
A co jsem si přečetl v "bedekru" o Mikkeli?
"Biskupské sídlo - 33000 obyvatel. V době tří válek se tu usadil národní hrdina maršál Mannerheim, který v roce 1918 spolu s německými jednotkami porazil finské a ruské komunisty.
Na velké tržiště přicházejí nakupovat lidé z města i okolí, včetně přepychově oblečených Rómů." :)
"A pokud si budete chtít pochutnat na "kalakukko", tak jedině v Mikkeli. Pochoutka z rybího a vepřového masa, jež je zapečené v žitném chlebovém těstě."
Takže zítřejší oběd je jasnej. :)



Jinak jsem tu potkal Bruna Szambe, kamaráda Fred Duhamela, který mi v létě půjčil byt na Korsice a který měl být ve Finsku také. Bohužel Fred jako bodyguard byl koncem léta postřelen 8 kulkami. Je z nejhoršího venku, ale čeká ho ještě jedna operace ruky. Tak mu přejme to nejlepší zahojení.
Frantíci mi budou pomáhat při benči, svezu se v sobotu s nimi, což jsem rád. Didier Michelon a Joe Ligier team. Joe zatlačil loni 400 a možná zaútočí na evropský rekord Janiho Murtomakiho, který je momentálně 410 kg.

..no a pár foteček..moc jsem toho dnes nenafotil, ale zítra to napravím.
No a zítra už nebudu běhat, to si slibuju.
Jinak je tu již zavřeno, obchody zavírají poměrně brzo, ale od majitele Gasthausu jsem dostal domácí buchty co pekla jeho pani. Takže cukrování probíhá. :)













nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Lifter750


PříspěvekZaslal: pá listopad 05, 2010 10:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Day 2:
Dnes jsem se vzbudil poměrně brzo. S bolestí zubu. Brufein však zabral a tak jsem se vydal na procházku Mikkeli - jezera, trh, park. Po cca 15 kilometrech nachozených jsem se byl odvážit - 120.0 kg.
Dopoledne jsem ještě stihnul kategorii do 90 kg, kde dominoval Steve Loncke z Belgie, dřepnul 380 kg. Fotky jeho dřepu a videa postnu, stojí za to. Večer se konal koncert vážné hudby, následně byl slavnostní večer se zastupitely regionu Mikkeli, AGM, koncert rockové kapely Mystika a závěrečný banket.
Během banketu jsem seděl s Joe Ligierem z Francie, hlásí Opener v benči 425 kg, útok na absolutní evropský rekord Janiho Murtomakiho - 410 kg. No a ještě je tu jeho konkurent Vladimir Maximov, který má osobák 405 kg, máme se tedy na co těšit zítra.
No a co se týče AGM, proběhlo hlasování o ME WPC včetně RAW divize na příští rok. Kandidáti byli Rusko a Praha. Výsledek?
V červnu se můžeme těšit v Praze na další velkou soutěž.





































nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Lifter750


PříspěvekZaslal: pá listopad 05, 2010 10:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Steve Loncke 380+240+300 v kategorii do 90 kg:

































..a video dřepu s 380 kg:
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Lifter750


PříspěvekZaslal: ne listopad 07, 2010 12:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Day 3:
Závod probíhal až od 18 hodin večer, tak jsem den strávil po městě. Shopping a walking. Den před soutěží jsem se celkem dost najedl a zapil to pár místními pivky Nikolai s Frantíky a tak základní pokus 290 pouštěl špatně. No chance. Druhý pokus s 300 mi bohužel Frantík nepodal nejlíp, pustil to když jsem měl osu ještě nad hlavou. Třetím jsem přidal na 305, to mi Frantík přidal dobře, bohužel poklesy - no lift.
Poslední rok jsem mockrát na činku nesáhl, nebylo z čeho brát.
Do Finska jsem jel hlavně kvůli potvrzení kandidatury Prahy na mistrovství Evropy WPC a nutné účasti na AGM představitelů. Bez účasti ve Finsku by ME pořádalo Rusko. To dopadlo dobře, kandidatura Prahy byla potvrzena a to je pro mě radostnější než kdybych něco zatlačil a ME pořádalo Rusko. Samotné hlasování dopadlo poměrně dobře, i když bylo Rusko velký favorit. Dával jsem šance Praze 30:70. Před jednáním jsme si sedli s Yuriyem, který zastupoval Rusko a ten v 1.hlasování podpořil Prahu a tím bylo rozhodnuto. Tím se ušetří českým lifterům dost peněz za cestování a to je podstatné. Bez nutnosti účasti na AGM bych na soutěž nejel.
Co dál?
Měl bych začít po roce a něco začít pořádně trénovat. Na nové bydlení, novou práci a čas trávený s partnerkou po mimo fitko už se vymlouvat nemůžu, jelikož bude chodit trénovat se mnou. Ale ne trojboj. :)
Tak si po roce sednu k systému tréninků a začnu pěkně od nuly, abych se připravil na příští národní mistrovství a ME, na které to ještě uvidím.
Poslední rok byl pro mě lift na posledním místě.

Jediné pozitivum ohledně fyzična ze soutěže je, že 2x natržený sval z léta mi drží. Necítím žádný problém. Lhal bych, kdybych řekl, že jsem na to při pouštění osy dolů nemyslel. Od léta jsem nebyl bez dresu na více než 150 kilech, abych co nejméně stresoval zraněné místo.

Pár fotek ze včera. Na první Francouzi Richard Ligier, který teda vybomboval na 425 kilech. Trošku jsme si dělali legraci, že to byl zřejmě Francouzský virus. Z jejich tymu vypadli kompletně všichni tři. No a mně dělali support tým.. :)

Na předposlední je finský 18-letý bencher, který zatlačil 325.5 kg.
Na poslední je Yuriy Ustinov s Belyaievem.















nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Lifter750


PříspěvekZaslal: čt listopad 11, 2010 7:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Fotky z posledních 2 dnů - Helsinky a poslední den závodů:






































Skalní dóm:
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Lifter750


PříspěvekZaslal: pá březen 30, 2012 12:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Po 10 měsíční pauze od pozvedů a dřepů se snažím reinkarnovat na full meet. Když došlo na dřep 260 only briefs tak došlo před 3 týdny k ruptuře, naštěstí malé (modřina 5x5 cm), vnitřní hlavy kvadricepsu. Po následný injektáži diclofenacu 75 mg den co den po dobu 6 dní a následně obden se po 2 týdnech povedlo dřepnout 200 raw bez bolesti. Posledni dřep 250 v briefs a noha drží, tak uvidíme jak to půjde dál a co noha vydrží. Dřepy jedu s tejpovaným kvadricepsem, zdá se že to líp drží namožený sval. Cíle na letošní rok dát si šestou tisícovku a v benči zatlačit 330. TH krapet narostla, k večeru se blíží 130 kilům. Nejbližší závody jsou British Open ve Folkestone 14/4 a Mezinárodní MČR v silovém trojboji 5.5. v Trutnově, kam je hlášených prvně přes 100 lidí, tak na to se celkem těšim. Dál MČR v benchpressu jakožto součástí Sport Expo a asi ME WPF 1-ply benchpress. Vrcholem samo je akce století MS WPC v Las Vegas na podzim.

Čtvrtek 29.3. (TH 129.0 kg)
Benchpress:
Osa - 30x, 50 - 20x, 70 - 8x, 120 - 3x
ACE 2 cm board:
170 - 2x, 200 - 1x, 240 - 1x, 260 - 1x, 290 - 1x, 310 - 1x, 330 - 1x (PR )
Triceps: 5x10
Rotátory: 5x10

Video z tréninku:


..forma celkem jde..i když 310 nebylo uplně dobrý, ne 100% set-up a bylo to znát, podcenil jsem to, pak jsem řešil dilema, zda 320, 325 nebo plánovaných 330..kdyby byl miss, tak celej trénink v prdeli..nabudil jsem se na max a koncentrace taktéž s Red Bull snuffem a amoniakem, set-up se povedl, oddechnul jsem si..uvidíme co se povede na place za 2 týdny v Anglii..opener chci 310 tj. soutěžní maxko..druhým uvidíme (332.5 over all czech record by mě bavil) a vůbec uvidíme, jak to po cestě do Folkestone bude vypadat s únavou, ale jede nás 6 řidičů (Ford Transit 2.2 TDi), tak se prostřídáme po 3 hoďkách..2009 jsem odřídil 1200 km do Bournemouth, unavu jsem necítil ani po výstupu před hotelem, říkal jsem si pohoda, ale druhej den jsem byl uplně mimo s koordinací a koncentrací a bombnul tehdy na WPC Worlds..zkušenost.

Na firmě (ATP Nutrition) jsem nabral další suplementaci, kterou mám osvědčenou z posledních let, aby tělo dostalo co potřebuje. Od roku 2004 nepoužívám jinou firmu, pracuji pro ně, vidím do výroby, navštěvuju provoz, tak mám jistotu v tomhle. Obecně věřím více českým firmám díky nadměrným kontrolám než zahraničním, nic proti nikomu, ale chci mít jistotu.

Multivitamin se Zinkem 15 mg, ženšen 3x denně po jídle.
Glutamin 2x 10 g.
Massive 1100 (gainer) 2x denně 80 g.
WPI 100% 1x denně 40 g.
Kreatin monohydrát 2x denně 5 g.
Whey amino 4000 (pro mě lepší než Amino 2200, jsou menší a líp se polykají) 2x denně 8 tbl.
Green Tea extrakt 2x denně 4 kapsle.
Žraločí chrupavka 3x denně 2 kapsle.
Dolomit (Ca, Mg) 1x denně 5 g.
Monster Booster (kofein, synefrin, green tea, taurin) před tréninkem 1-2 tablety, záleží na tréninku a únavě.
Dále BCAA, L-Tryptofan (podle mě doplněk No.1 s náskokem obrovským), Triboosteron (trib, diosgenin, arginin, zinek), diclo, Milgammu (B1,6 a 12), Creatin Juice a Beef Amino.

Co se týče stravy poslední rok to jedu striktně podle mé krevní skupiny (0 jako 42% naší populace a 90% Basků a Irů) tj. žádné cereálie, brambory, celozrnné pečivo - sachry jen z rýže a ovoce, pokud se chci připravit na trénink. Z masa jsem vyřadil kuřecí úplně. Dávám hovězí, ryby, krůtí. Neměl bych, ale dávám i vepřový, i když mě přesvědčuje sparring Ali, jakožto muslim, že vepřové jest zdrojem všeho zlého pro organismus, ale odolej občas vepřovému koleni s Plzní bo vepřovému guláši. Faktem je, že po vepřovém se cítím unavenej víc než po jiném mase. Shodou okolností všech šest mých stálých sparringů mají krevní skupinu 0.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Road to British Open + MČR ČAST 5.5.2012
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: