PROTEINY II.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 164, 165, 166 ... 558, 559, 560  Další
 
odeslat nové téma  Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - PROTEINY II.  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> PROTEINY II.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zajímavé
články
a odkazy
k tématu:
nanobeast


PříspěvekZaslal: so únor 05, 2011 10:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
nanobeast napsal:
me chutna jahoda a vanilka i ve vode..coko sem nemel to je tak provarena prichut ze uz me az nudi ...nicmene moje chutove odhady jsou zalozeny prakticky jen na proteinu s vodou..s mlekem sem ho mel vsehovsudy tak 5x za dobu co cvicim..


jo ty ses vlastne ten antimlikar

ja mam nejradeji prichute coko-cookies, mlecna cokolada nebo tak neco, nemusi to byt uplne horka cokolada, ale trochu "jeta" necim mlecnym

co se tyka promilu cokolady, tak mne chutnal hodne, nejvic asi jejich night protein ale vsechny jsou ok


Ja mleko piju nebo davam do vlocek..ale nemicham se syrovatkou..nic proti mleku..neni nad vychlazenou sklenku...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fexory


PříspěvekZaslal: so únor 05, 2011 11:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Momentálně mám Muscle Infusion Black čokoládu a chuť i rozpustnost je skvělá
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bigflex


PříspěvekZaslal: po únor 07, 2011 9:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám teď 100% Pure whey od aminostaru v příchuti čokoláda-kokos, je chuťově docela slušná, příště zkusím čistou čokoládu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
01Smajdalf


PříspěvekZaslal: po únor 07, 2011 9:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já mám tědka Dymatize Elite 12 Hour Protein: Čokoláda: a moc dobrá mi nepříjde,docela hodně i nahořklá Ale měl jsem i horší
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jiri733


PříspěvekZaslal: po únor 07, 2011 12:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem si koupil na cestu vlakem proteinové tyčky, Hydro Protein Bar 31%, je to novinka. Čokoláda a karamel a musím říct, že jsou fakt mňam. Sežral bych je všechny najednou!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bigflex


PříspěvekZaslal: út únor 08, 2011 8:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jiri733 napsal:
Já jsem si koupil na cestu vlakem proteinové tyčky, Hydro Protein Bar 31%, je to novinka. Čokoláda a karamel a musím říct, že jsou fakt mňam. Sežral bych je všechny najednou!


Myslím, že čokoláda a karamel není novinka. Novinkou je ta jahoda nebo co, ale a mě moc nechutnala teda.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bigflex


PříspěvekZaslal: út únor 08, 2011 8:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

01Smajdalf napsal:
Já mám tědka Dymatize Elite 12 Hour Protein: Čokoláda: a moc dobrá mi nepříjde,docela hodně i nahořklá Ale měl jsem i horší


zajímalo by mě, jak je dosaženo té dvanáctihodinové vstřebatelnosti když je tam klasický kasein a mléčný protein (matrix??)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petr616


PříspěvekZaslal: út únor 08, 2011 9:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dymatize Elite 12 Hour Protein - pane boze, jak si nekdo muze koupit takovou sr.acku!?! Fakt v CR by se dali prodavat namlety h.vna v pixly s napisem SuperHardCorePROanabolhovadoza14dnu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
01Smajdalf


PříspěvekZaslal: út únor 08, 2011 10:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

petr616 napsal:
Dymatize Elite 12 Hour Protein - pane boze, jak si nekdo muze koupit takovou sr.acku!?! Fakt v CR by se dali prodavat namlety h.vna v pixly s napisem SuperHardCorePROanabolhovadoza14dnu.

To co jsem o něm slyšel, tak to neni až tak špatné Ta chuť to je jasné -NIC MOC- ale zase na 2.stranu bude kvalitní...Kámoš ho nedávno měl, jasně říkal, že chuť je nic moc ,ale prej mu dost pomohl při nabírání atd..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: út únor 08, 2011 11:03 am    Předmět: PhD. Odpovědět s citátem

Nedávno mi přišel Phd Pharma Blend 6HR příchuť bílá čoko, co se týče chuti můžu jen doporučit
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
01Smajdalf


PříspěvekZaslal: út únor 08, 2011 11:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

bigflex napsal:
01Smajdalf napsal:
Já mám tědka Dymatize Elite 12 Hour Protein: Čokoláda: a moc dobrá mi nepříjde,docela hodně i nahořklá Ale měl jsem i horší


zajímalo by mě, jak je dosaženo té dvanáctihodinové vstřebatelnosti když je tam klasický kasein a mléčný protein (matrix??)

Asi tým kaseinem ne? On se pomalej vstřebává..?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: út únor 08, 2011 11:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pomalsie ano,ale nie 12 hodin predstav si,ze by si jeden tvaroh travil 12 hodin
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jiri733


PříspěvekZaslal: út únor 08, 2011 11:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

bigflex napsal:
jiri733 napsal:
Já jsem si koupil na cestu vlakem proteinové tyčky, Hydro Protein Bar 31%, je to novinka. Čokoláda a karamel a musím říct, že jsou fakt mňam. Sežral bych je všechny najednou!


Myslím, že čokoláda a karamel není novinka. Novinkou je ta jahoda nebo co, ale a mě moc nechutnala teda.

Já ty ovocný příchutě moc nemusím, tak jsem radši volil čokoládu a fakt je dobrá.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
01Smajdalf


PříspěvekZaslal: út únor 08, 2011 11:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Petey napsal:
pomalsie ano,ale nie 12 hodin predstav si,ze by si jeden tvaroh travil 12 hodin

A když by si snědl 2 ? Je to nějaká blbost Vic x už elite nekupuju
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petr616


PříspěvekZaslal: út únor 08, 2011 11:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

01Smajdalf napsal:
petr616 napsal:
Dymatize Elite 12 Hour Protein - pane boze, jak si nekdo muze koupit takovou sr.acku!?! Fakt v CR by se dali prodavat namlety h.vna v pixly s napisem SuperHardCorePROanabolhovadoza14dnu.

To co jsem o něm slyšel, tak to neni až tak špatné Ta chuť to je jasné -NIC MOC- ale zase na 2.stranu bude kvalitní...Kámoš ho nedávno měl, jasně říkal , že chuť je nic moc ,ale prej mu dost pomohl při nabírání atd..


Kvalitni je, o tom neni pochyb na prvni pohled Kdyz to jasne rikal kamos, tak to neni co resit
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ultra Speed 80 Fair Power ® + šejkr ZDARMA! | Survival
Volba pro nejnáročnější. Složení bez kompromisů, skvělá chuť!
1399 Kč
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - PROTEINY II. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 164, 165, 166 ... 558, 559, 560  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: