PROTEINY II.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 165, 166, 167 ... 558, 559, 560  Další
 
odeslat nové téma  Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - PROTEINY II.  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> PROTEINY II.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zajímavé
články
a odkazy
k tématu:
petr616


PříspěvekZaslal: út únor 08, 2011 11:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

01Smajdalf napsal:
bigflex napsal:
01Smajdalf napsal:
Já mám tědka Dymatize Elite 12 Hour Protein: Čokoláda: a moc dobrá mi nepříjde,docela hodně i nahořklá Ale měl jsem i horší


zajímalo by mě, jak je dosaženo té dvanáctihodinové vstřebatelnosti když je tam klasický kasein a mléčný protein (matrix??)

Asi tým kaseinem ne? On se pomalej vstřebává..?


Ano je tam kaseinat vapenaty, cili odpad, misto micelarniho kaseinu ktery se pouziva v kvalitnich produktech...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
01Smajdalf


PříspěvekZaslal: út únor 08, 2011 11:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

petr616 napsal:
01Smajdalf napsal:
petr616 napsal:
Dymatize Elite 12 Hour Protein - pane boze, jak si nekdo muze koupit takovou sr.acku!?! Fakt v CR by se dali prodavat namlety h.vna v pixly s napisem SuperHardCorePROanabolhovadoza14dnu.

To co jsem o něm slyšel, tak to neni až tak špatné Ta chuť to je jasné -NIC MOC- ale zase na 2.stranu bude kvalitní...Kámoš ho nedávno měl, jasně říkal , že chuť je nic moc ,ale prej mu dost pomohl při nabírání atd..


Kvalitni je, o tom neni pochyb na prvni pohled Kdyz to jasne rikal kamos, tak to neni co resit

Chtěl jsem to zkusit řekni , že tys nikdy nic nekoupil a pak zjistil, že je to sračk* co? Aha, ty jsi 100%
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Saint-Jimmy


PříspěvekZaslal: út únor 08, 2011 3:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

S tímhle proteinem mám boužel taky osobní zkušenost..
_________________
"Eating chicken makes you weak. Eggs are god for two reasons: First, they´re excellent for helping you build muscle and strenght. Second, they keep chicken from being born." -Pavel Tsatsouline-
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petr616


PříspěvekZaslal: út únor 08, 2011 4:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

01Smajdalf napsal:

Chtěl jsem to zkusit řekni , že tys nikdy nic nekoupil a pak zjistil, že je to sračk* co? Aha, ty jsi 100%


No ja sem na to prisel bohuzel uplne stejnou cestou, prvni nakup byl to co bylo v AKCI, to bylo nejdulezitejsi, a hlavne popisky typu : idealne sestaveno pro maximalni rust a silu Po dvou mesicich sem si dal praci a zacal se zajimat co je vlastne kvalita a co je jenom oblbovani a tahani penez z lidi, kterym staci tyhle keci a na slozeni je jim za tezko se podivat a prostudovat co to vlastne znamena a ceho tam je kolik, napr u tohot proteinu me jeste zarazi mimo jine, ze uvedeny glutamin na obalu neni ve slozeni a pro jistotu ani jeho % obsah, cili toho tam moc nebude jestli vubec a pridavek BCAA je tam snad jenom pro zasmani (bohuzel), vetsine lidi ale staci ze tam nejaky glutamin ma byt, a jeste k tomu BCAA, no nekup to Celkove slozeni tohoto proteinu je spatne, ale to je na delsi povidani.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
01Smajdalf


PříspěvekZaslal: út únor 08, 2011 4:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

petr616 napsal:
01Smajdalf napsal:

Chtěl jsem to zkusit řekni , že tys nikdy nic nekoupil a pak zjistil, že je to sračk* co? Aha, ty jsi 100%


No ja sem na to prisel bohuzel uplne stejnou cestou, prvni nakup byl to co bylo v AKCI, to bylo nejdulezitejsi, a hlavne popisky typu : idealne sestaveno pro maximalni rust a silu Po dvou mesicich sem si dal praci a zacal se zajimat co je vlastne kvalita a co je jenom oblbovani a tahani penez z lidi, kterym staci tyhle keci a na slozeni je jim za tezko se podivat a prostudovat co to vlastne znamena a ceho tam je kolik, napr u tohot proteinu me jeste zarazi mimo jine, ze uvedeny glutamin na obalu neni ve slozeni a pro jistotu ani jeho % obsah, cili toho tam moc nebude jestli vubec a pridavek BCAA je tam snad jenom pro zasmani (bohuzel), vetsine lidi ale staci ze tam nejaky glutamin ma byt, a jeste k tomu BCAA, no nekup to Celkove slozeni tohoto proteinu je spatne, ale to je na delsi povidani.

Nechcu se stebou hádat ale glutamin tam je uvedený A BCAA tam jsou taky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
01Smajdalf


PříspěvekZaslal: út únor 08, 2011 4:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

01Smajdalf napsal:
petr616 napsal:
01Smajdalf napsal:

Chtěl jsem to zkusit řekni , že tys nikdy nic nekoupil a pak zjistil, že je to sračk* co? Aha, ty jsi 100%


No ja sem na to prisel bohuzel uplne stejnou cestou, prvni nakup byl to co bylo v AKCI, to bylo nejdulezitejsi, a hlavne popisky typu : idealne sestaveno pro maximalni rust a silu Po dvou mesicich sem si dal praci a zacal se zajimat co je vlastne kvalita a co je jenom oblbovani a tahani penez z lidi, kterym staci tyhle keci a na slozeni je jim za tezko se podivat a prostudovat co to vlastne znamena a ceho tam je kolik, napr u tohot proteinu me jeste zarazi mimo jine, ze uvedeny glutamin na obalu neni ve slozeni a pro jistotu ani jeho % obsah, cili toho tam moc nebude jestli vubec a pridavek BCAA je tam snad jenom pro zasmani (bohuzel), vetsine lidi ale staci ze tam nejaky glutamin ma byt, a jeste k tomu BCAA, no nekup to Celkove slozeni tohoto proteinu je spatne, ale to je na delsi povidani.

Nechcu se stebou hádat ale glutamin tam je uvedený A BCAA tam jsou taky

To je jedno, nebudem to řešit Na ronnie.cz stojí 900kč já jsem ho měl za 650kč Vic x ho nekoupím Je to sračk*
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petr616


PříspěvekZaslal: út únor 08, 2011 5:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No resit tady slozeni proteinu urcite nema cenu, tady se hraje ve vetsine pripadu na chut, ale jeste takova poznamka, to ze je to napsane ve slozeni ale neni to uz uvedeno v tabulce od vyrobce, je jasne klamani zakaznika, kdyby tam bylo glutaminu mnozstvi odpovidajici kvalitnimu funkcnimu zastoupeni, urcite by se tim vyrobce pochlubil a uvedl ho, za druhe glutamin je na poslednim miste, dalsi dukaz toho ze ho tam bude minimalni (nic neprinasejici) mnozstvi, BCAA prinasi vysledky az od vyssich davek (cca 5-7g, samozrejme jak komu), samozrejme potesi kdyz sou zastoupeny, opet sou ale uvedeny na predposlednim miste takze...

AZ NA MINIMALNI VYJIMKY PLATI !!! CENA = KVALITA !!! tak jako u obycejnych potravin, kvalitni svickouvou taky za par korun nekoupis....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
01Smajdalf


PříspěvekZaslal: út únor 08, 2011 5:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

petr616 napsal:
No resit tady slozeni proteinu urcite nema cenu, tady se hraje ve vetsine pripadu na chut, ale jeste takova poznamka, to ze je to napsane ve slozeni ale neni to uz uvedeno v tabulce od vyrobce, je jasne klamani zakaznika, kdyby tam bylo glutaminu mnozstvi odpovidajici kvalitnimu funkcnimu zastoupeni, urcite by se tim vyrobce pochlubil a uvedl ho, za druhe glutamin je na poslednim miste, dalsi dukaz toho ze ho tam bude minimalni (nic neprinasejici) mnozstvi, BCAA prinasi vysledky az od vyssich davek (cca 5-7g, samozrejme jak komu), samozrejme potesi kdyz sou zastoupeny, opet sou ale uvedeny na predposlednim miste takze...

AZ NA MINIMALNI VYJIMKY PLATI !!! CENA = KVALITA !!! tak jako u obycejnych potravin, kvalitni svickouvou taky za par korun nekoupis....

Chtěl jsem to jenom vyzkoušet Uvidím co to se mnou udělá až ho do žeru / (piju)/ A na nějaké super Proteiny
nejsou ani peníze dávát 1500kč za 2kg? To je fakt dost... Raději si kupuju masíčko atd... A zbytek bílkovin doplním Proteinem
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
U.B0B


PříspěvekZaslal: út únor 08, 2011 6:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

01Smajdalf napsal:
Na ronnie.cz stojí 900kč já jsem ho měl za 650kč

.. na Ronnie stoji vzdy min nez u konkurence. kliknes, venujes tomu 1/2 minuty a mas cenu nizsi nez jinde + platba predem&nakup nad 500,- = postovne zdarma ....
nevim, ze nekdo ceka az bude mit Ronnie akci, kdyz si ji muze udelat kazdy sam kdykoli .....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
01Smajdalf


PříspěvekZaslal: út únor 08, 2011 6:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

U.B0B napsal:
01Smajdalf napsal:
Na ronnie.cz stojí 900kč já jsem ho měl za 650kč

.. na Ronnie stoji vzdy min nez u konkurence. kliknes, venujes tomu 1/2 minuty a mas cenu nizsi nez jinde + platba predem&nakup nad 500,- = postovne zdarma ....
nevim, ze nekdo ceka az bude mit Ronnie akci, kdyz si ji muze udelat kazdy sam kdykoli .....

Přesně tak Ty ceny tady jsou strašně nadsazené
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
U.B0B


PříspěvekZaslal: út únor 08, 2011 7:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak jasne ... je to obchod .. jde o prachy
nadruhou stranu vzdy vyjdou vstric s cenou a postovny se tez neplati ... tudiz jim jde i zakaznika ktery chce usetrit a je ochoten tomu venovat cca 2 minuty i s vyhledavanim na netu .. viz minuly tyden Champion Nutrition: Pure Whey, 2270 g za 790,- za vse.... pro me je jeste stale 109Kc usetrenych za par minut dobra akce ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
01Smajdalf


PříspěvekZaslal: út únor 08, 2011 7:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

U.B0B napsal:
tak jasne ... je to obchod .. jde o prachy
nadruhou stranu vzdy vyjdou vstric s cenou a postovny se tez neplati ... tudiz jim jde i zakaznika ktery chce usetrit a je ochoten tomu venovat cca 2 minuty i s vyhledavanim na netu .. viz minuly tyden Champion Nutrition: Pure Whey, 2270 g za 790,- za vse.... pro me je jeste stale 109Kc usetrenych za par minut dobra akce ...

j
Dobrý?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hovnival
(ban)


PříspěvekZaslal: st únor 09, 2011 5:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ktera prichut MyoFusionu je D BEST ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EpsteinBarr


PříspěvekZaslal: st únor 09, 2011 6:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hovnival napsal:
ktera prichut MyoFusionu je D BEST ?


Ja som na chute dost vyberavy. Cokolada je z mojho pohladu brutalne vynikajuca. Konzistencia a chut ako zriedeny cokoladovy puding. Proste super. Mam skusenu synthu, ktora je chutou vyhlasena, momentalne mam aj muscle milk vanilku...ale myofusion cokolada vitazi.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nanobeast


PříspěvekZaslal: st únor 09, 2011 7:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

me trvalo asi 1,7kg nez sem te cokolade od gaspariho prisel na chut..prvni dojmy byly brutalne zleee
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ultra Speed 80 Fair Power ® + šejkr ZDARMA! | Survival
Volba pro nejnáročnější. Složení bez kompromisů, skvělá chuť!
1399 Kč
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - PROTEINY II. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 165, 166, 167 ... 558, 559, 560  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: