blázen:VOLNO


Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - blázen:VOLNO  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> blázen:VOLNO
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
blazen


PříspěvekZaslal: ne únor 13, 2011 4:01 pm    Předmět: blázen:VOLNO Odpovědět s citátem

19 let, +-180 cm, červen 2011 - váha 76kg
srpen 2011 - 75kg

aneb když paměť nestačí a potřebujete si tréninky někam psát

začínám fullbody 3x týdně (středa, čtvrtek, neděle - jindy se do posilky prostě nedostanu) a ta změna mi hodně prospívá a strašně moc mě to baví - "možná" to bude tím, že jsem rok jel jeden stejný split

váhy jsem trošku podsekl, abych mohl za cca 2-3 týdny přidat váhy nebo aspoň opáčka.. takže dnešek:

předkopy
zahřívačka před dřepama, takže jen 20 a 40kg po 10 op.

hacken dřep na stroji
10x stroj
3x8x stroj+10kg

franc. tlak vleže s EZ
3x6x EZ+10kg

tady mělo být zapažování, ale dneska mě od rána při nějakých pohybech rukou bolí pravé rameno (a po tréninku se k němu přidalo i levé), takže jsem to radši přeskočil

stahování horní kladky k hrudníku
15x 30kg
3x10x 35kg

tlaky na šikmé s JČ
10x 12kg
3x8x 14kg

toto mi přišlo podezřele těžký : (

SS klopení zápěstí podhmat + nadhmat
těžká a technická superserie série L podhmat P podhmat (2x) a hned po tom L nadhmat P nadhmat (2x).. tuto proceduru jsem opakoval 2x, mezi SS pauza asi 30s.. pěkně napumpovaný předloktí :)

podhmat 8kg, nadhmat 5kg

biceps s VČ
10x tyč (tipuju 15-17kg)
tyč + 10kg po 8,6,6 op.

předloktí trochu protestovalo a vzal jsem si asi zbytečně velkou tyčku nechtěl jsem jet nadoraz, takže jsem radši čistě a bez cheatingu s mírnou rezervou odjel 3 série a od činek odešel s pěkně napumpovanýma rukama

výpony ve stoje
10x 55kg
10x 70kg
4x8x 75kg

+ břicho
+ 15 minut kolo (nějak mě to nebavilo a špatně se mi dýchalo) a cesta domů přes město na kole taky asi 10-12 minut..

jak jsem psal, trénink mě zatím hrozně baví (něco podobného jsem si odjel i ve čtvrtek a ta změna plánu je prostě vynikající ) a po pártýdenní pauze se opět do posilky těším, juhů


Naposledy upravil blazen dne st listopad 30, 2011 5:40 pm, celkově upraveno 10 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gresht


PříspěvekZaslal: ne únor 13, 2011 4:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Držim palce s tvym tréninkem.. jen se chci zeptat proč tam jsou hackeny a ne normální dřepy? a ještě mi tam na triceps chybí základní cvik kliky na bradlech a cvičit předloktí před bicepsem neni moc dobrá kombinace
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blazen


PříspěvekZaslal: ne únor 13, 2011 4:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dík :)
no hackeny šetří záda, momentálně se učím techniku MT a hackeny mi celkem stačí.. až budu MT umět, tak teprve se můžu učit techniku dalšího cviku - dřepu :)

v tomto dni budu střídat francouz a kliky na bradlech, ostatní dny budou kliky mezi lavičkami/JČ za hlavou/horní kladka s lanem apod. ;)

předloktí jsem dlouho necvičil tak jsem si to chtěl odbýt, ale zvolil jsem přiměřenou váhu a opáčka takže to bylo v pohodě :) u bicepsovýho zdvihu s VČ se mi odvařily spíš samotný bicepsy (ale to předloktí k tomu určitě pomohlo).. navíc jsem si zvykl během posledních pár týdnů klopit zápěstí nadhmatem (aspoň na protažení) před každým bicepsovým izolovaným cvikem, měl jsem problémy s úchopem a tohleto můj problém vyřešilo :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gresht


PříspěvekZaslal: ne únor 13, 2011 4:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak ok když se teda zatim rozjíždíš
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blazen


PříspěvekZaslal: po únor 14, 2011 8:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dneska hodinka a půl trénink nohejbalu..
příští posilka bude nevím kdy, zítra máme u kámošky chlastačku, takže pokud se moc nezřídím tak by to mělo vyjít středa + čtvrtek, pátek regenerace, sobota turnaj v nohejbale a v neděli posilka :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blazen


PříspěvekZaslal: čt únor 17, 2011 3:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

v úterý sem se sice moc neopil, ale hecnul sem to a nespal jsem 40 hodin :) takže jsem zalehl dneska v 1 ráno, probudil se ve 12, posnídal a utíkal do posilky :)

benchpress
12x 40kg
8x 50kg
3x6x 60kg
15x 40kg

tak akorát :)

spodní kladka
10x 30kg
3x10x 40kg

triceps - horní kladka (provaz)
12x 15kg
10x 20kg
8x 25kg
2x6x 30kg
15x 20kg

spokojenost

tlaky na ramena v sedě s JČ
10x 8kg
10x 12kg
3x7x 14kg

měl jsem co dělat, aby činky nelítaly jak se jim zachtělo :D

biceps s JČ (s vytáčením předloktí)
10x 12kg
3x14x 14kg (v sérii 7 zdvihů na L a P, střídavě)

předloktí velmi silně protestovalo, po těch tlacích na ramena to nebylo vůbec dobrý.. měl jsem mezi ramena a biceps dát hyperextenzi, v posilce jsou na to 2 takový ty stroje (stojany nebo co to je za nesmysly), ale oba byly zabraný.. i po tom, co jsem odcvičil bicepsy tak byly zabraný.. hrozná smůla : (

zakopávání vleže
10x 15kg
10x 20kg
4x10x 25kg

jen velmi lehce, na protažení

+ břicho
+ 15 minut kolo (po tréninku břicha jsem byl hrozně udýchanej a rotopedem jsem to moc nezlepšil, ale šlápnul jsem hlavně na protažení a prokrvení nohou, potřebuju co nejrychlejší regeneraci)

celkově s tréninkem spokojenost, váhy jsem odhadnul dobře, abych se moc nezničil (zvlášť nohy), protože v sobotu máme ten turnaj a nechtěl jsem se celej rozdrbat, musím být fit zítra teda regenerace, sobota turnaj, neděle posilka :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blazen


PříspěvekZaslal: so únor 19, 2011 7:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

na turnaji jsme obsadili 2. místo, rozhodoval až konečný součet bodů v jednotlivých zápasech (setech).. škoda, měli jsme na víc.. ale první místo obsadil náš druhý tým, takže jsme aspoň ten turnaj ovládli no..

od zítřka snad konečně rozjedu fullbody 3x týdně, teď to moc nevycházelo, protože jsme měli prázdniny a to jsem se radši věnoval jiným aktivitám tak se k posilování snad zase na nějakou dobu dokopu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blazen


PříspěvekZaslal: ne únor 20, 2011 3:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

opět se mi povedlo hodinku a něco před posilkou do sebe natlačit nedělní vydatný oběd (dneska to bylo pro změnu vepřo-knedlo-zelo) tak nevim, snažím se spíš o přírůstky čisté svalové hmoty (protože se mi pak nechce o to dýl rýsovat :D ), ale jídelníček připomíná spíš objem :D nicméně na trénink sem se těšil a dneska to byla pohodička :) akorát sem si po včerejším turnaji udělal na koleni bebinko (povedl se mi skluz, že mám pěkně spálenou kůži), takže ohebnost v koleni nic moc.. tudíž jsem dřepy vyměnil za MT, ten jsem navíc nejel už dlouho, tak bylo na čase :) ale dost keců

POSILKA

mrtvý tah
10x 25kg
3x10x 35kg

cvičím to zatím asi 3-4 týdny, záda držím rovná, už ani nemám problémy s rovnováhou, nepřepadávám, takže asi začnu pomalu přihazovat váhu :)

francouz s EZ
3x6x EZ+10kg

zapažování (každá ruka zvlášť)
3x10x 6kg

taky pro mě nový cvik, ale vsedě u toho cítím správně zadní delty, když to cvičím ve stoje, tak cítím spíš latis.. takže ode dneška jedině na lavici v sedě :)

horní kladka k hrudníku
10x 30kg
3x10x 35kg

veliká rezerva a krásně jsem to cítil :)

tlaky na šikmé s JČ
10x 12kg
3x8x 14kg

biceps s VČ
10x osa (15kg)
7,6,6x 25kg

bicepsy odcházely velice rychle, nechtěl jsem to rvát s cheatingem a na krev, tak jsem radši ubral opakování..

předkopávání
10x 30kg
10x 35kg
3x10x 40kg

koleno už bylo celkem rozhýbaný, tak jsem tam mrsknul aspoň předkopy a pohodička :)

tady měly být výpony, ale nějaké pánské přirození opět nesmyslně zarvalo zarážku nějak tupě mezi ty cihly, že nešla vytáhnout, a na výpony se 150kg si netroufnu, zarazilo by mě to do země.. tak jsem radši trénink nohou zklamaně ukončil)

+ břicho
+ 10 minut rotoped (tohle je taková nemoc z povolání na kole jezdim už 4 roky každý den - do školy, do obchodu, do posilky, prostě všude.. holt nemám auto, a šlapání na kole je pro mě nutné zlo, takže tahle aerobka po tréninku mi moc nevyhovuje.. navíc prvních 5 minut jsem měl doopravdy pocit, že to trvá aspoň půl hodiny, neskutečně se táhla každá vteřina ale je to lepší než platit jak šulda za používání běžeckýho pásu nebo orbitreku..
kromě toho závěru s tréninkem spokojenost, za týden nebo za 2 přidám váhy..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blazen


PříspěvekZaslal: po únor 21, 2011 5:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dneska ani hovno, protože moje maminka je neochotná kravička a nedokáže mě autem hodit do pár km vzdálené vesnice na nohejbal.. takže dřepim doma, nemám náladu si ani jít zaběhat, kor v takové kose.. KURVA
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MiKra


PříspěvekZaslal: po únor 21, 2011 7:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
měl jsem mezi ramena a biceps dát hyperextenzi, v posilce jsou na to 2 takový ty stroje (stojany nebo co to je za nesmysly), ale oba byly zabraný.. i po tom, co jsem odcvičil bicepsy tak byly zabraný.. hrozná smůla : (


hele nevím jak to chodí u vás ve fitku, ale u nás se normálně domluvíme a střídáme se..Když je víc lidí, a vůbec to nezdržuje,místo pauzy se jen vystřídáte... příště se normálně zeptej, když ti někdo řekne že ne, tak je debil.....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blazen


PříspěvekZaslal: po únor 21, 2011 7:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no většinou se dá střídat celkem v pohodě (ikdyž na některých strojích je to moc komplikovaný), ale třeba zrovna ta hyperextenze.. víš, k "nám" do fitka chodí 2 týpci, kteří spolu dycky cvičí jeden cvik.. vidívám je tam pravidelně, jeden den třeba jedou shyby (máme jen jedny "volné shyby") - oni se tam střídají, jedou série pořád po sobě, a jsou tam klidně půl hodiny.. pak půl hodiny trénují břicho - zaberou si 2 lavičky a trénují na nich břicho.. to je pak celkem těžko s domluvou, ale jinak se střídáním nemám problém a většinou ani ten druhý ;) (zatím sem se s víc lidma nestřídal )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blazen


PříspěvekZaslal: út únor 22, 2011 10:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dneska regenerace (vakcína do tricepsu na alergologii)..
zítra snad zkusím maximálku na benchi, po velmi dlouhé době se setkám v posilce s kámošem (snad), takže bych konečně rád zjistil, kde mám maximum..
doufám, že padne 1x90.. to bych potom, dejme tomu do konce června, rád dal 1x100.. uvidíme jak se bude dařit :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MiKra


PříspěvekZaslal: út únor 22, 2011 10:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nechci ti nějak kazit plány na zítra, ale jestli dáváš 6 x 60kg na benchi, nevím jestli padne těch 90kg, to je totiž ku*va skok..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blazen


PříspěvekZaslal: út únor 22, 2011 10:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

asi před měsícem jsem dal 4x80.. takže teoreticky.. uvidíme zítra

a těch 3x6x60kg bylo v pohodě, budu se snažit na kozách zabrat a když už nezískám sílu, tak aspoň hmotu :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MiKra


PříspěvekZaslal: út únor 22, 2011 10:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak co sem četl, tak to bylo po 40 pořádnýho nespaní.. uvidíš zítra, ale jestli si dal 4 x 80 tak by to mohlo jít..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - blázen:VOLNO Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: