herci-postava


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 49, 50, 51  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - herci-postava  Úvodní stránka -> Fotografie -> herci-postava
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sir Lukas ze Strmilova


PříspěvekZaslal: ne srpen 22, 2010 4:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

NUMM3R™ napsal:
Turakam napsal:

a magnus samuelsson mu pri pretláčaní zlomil ruku jak pierko...




Drsný
_________________
Ať ten, kdo neviděl padat tmu, neslibuje kráčet nocí. J.R.R.Tolkien (Pán prstenů: Společenstvo prstenu)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
thaarm


PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2011 11:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Steve James

Z akcnych filmov 80-tych rokov


nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jadrový Mechanizmus


PříspěvekZaslal: po květen 09, 2011 8:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Klasika - Americký Bojovník
_________________
[url=http://www.centrumkolies.sk/alu-disky]Hliníkové disky[/url]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Grok


PříspěvekZaslal: so červen 18, 2011 8:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejlepší je Sylvester Stallone ve stvárnění Rockyho.


Pak se mi líbil Scott Adkins v Neporazitelný.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johncreasy


PříspěvekZaslal: so červen 18, 2011 9:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jj.... Stallone je král. A bude i za desítky let, protože nikdo ze současných nebude schopen být takovým pojmem jako Sly a Arnold.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grok


PříspěvekZaslal: so červen 18, 2011 9:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo to je pravda. Mě se líbí i ta doba v Americe v které se to zhruba natáčelo (nejsem si jistej), mám rád Ameriku zhruba v 80tých letech.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johncreasy


PříspěvekZaslal: so červen 18, 2011 9:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

První Rocky přišel v roce 1976. Další díly následovaly po třech letech, tedy 79,82,85...Pátý díl v roce 1990 a šestka v roce 2006.
Jiank přebírání Oscara za první díl je klasické, Stallone a Muhammad Ali tam fingují konflikt.....je to fakt milý.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grok


PříspěvekZaslal: so červen 18, 2011 9:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Šestka už byla taková moderní, ale i tak se mi libíla a mě se libí málo moderních filmů, říkej si o mě že sem nemoderní, ale mám rád starý věci. :D

Jinak zjištoval jsem jestli bude Rocky 7 a Sylvester Stallone říkal, že možná až natočí Ramba 5. A zas jinde jsem slyšel, že kvůli zdravotnímu stavu Stallona Rambo 5 nebude. Takže asi né no. : (
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johncreasy


PříspěvekZaslal: so červen 18, 2011 9:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak se říká nikdy neříkej nikdy, ale Šestka byla zakončením série, což je fakt prakticky hraničící s jistotou. Šestka byla naprosto super. Pro mě tam nemusel být ani žádný box. Miluju to Slyho dobrácké ´mentorování a věční vzpomínání. Byla radost sledovat ho. Je dobré pustit si film se Stallonovým komentářem a počkat až na konci skončí titulky, kdy Rocky v posledním záběru stojí na těch schodech zády ke kameře. Stallone se rozloučí se všemi fanoušky, poděkuje a řekne, že se na tohle místo už nikdy nesmí vrátit.....To mě dostalo.


Naposledy upravil Johncreasy dne so červen 18, 2011 9:47 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madball


PříspěvekZaslal: so červen 18, 2011 9:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Pak se mi líbil Scott Adkins v Neporazitelný.


Boyka vypadal výborně.

_________________
Non-functional hypertrophy (sarcoplasmic hypertrophy) doesn’t lead to an improvement in the capacity to produce force, but it does lead to added body weight (thus you have to carry more weight without having more strength).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pain2


PříspěvekZaslal: so červen 18, 2011 10:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo jo :D Scott Adkins to je borec jako prase :D nejen jak vypadá, ale bojové umění umí tak dobře, že nepotřebuje lana :D a natáčel ve spoustě filmech bojové scény :D viz. wolverine :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: so červen 18, 2011 11:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

michael jai white je podobnej týpek jako Scott ;)
nahoru
Johncreasy


PříspěvekZaslal: so červen 18, 2011 11:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

M.J. White je ve "formě" ještě o dost objemnější než Adkins. Ale oba vypadají skvěle a pokud jde o akci, působí hodně přesvědčivě.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: ne červen 19, 2011 8:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Johncreasy napsal:
Jak se říká nikdy neříkej nikdy, ale Šestka byla zakončením série, což je fakt prakticky hraničící s jistotou. Šestka byla naprosto super. Pro mě tam nemusel být ani žádný box. Miluju to Slyho dobrácké ´mentorování a věční vzpomínání. Byla radost sledovat ho. Je dobré pustit si film se Stallonovým komentářem a počkat až na konci skončí titulky, kdy Rocky v posledním záběru stojí na těch schodech zády ke kameře. Stallone se rozloučí se všemi fanoušky, poděkuje a řekne, že se na tohle místo už nikdy nesmí vrátit.....To mě dostalo.

Sly pro mě dokázal zazdít jakýkoliv film.
Mezi Arnoldem s Stallonem je obrovský rozdíl. Arnold hrál bojovníky, vypadal jako bojovník, choval se jako bojovník.
Stallone hrál bojovníky, vypadal že se každou chvíli rozbrečí a choval se jako když se každou chvíli rozbrečí.
Arnolodovo neumění hrát paradoxně dodávalo jeho postavám určité charisma. Bojovník moc mimiku nepotřebuje. Stalloneho neschopnost hrát, díky tomu že neměl Arnoldovo charisma, dokázala ty filmy shodit do hlubin.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Reiben


PříspěvekZaslal: ne červen 19, 2011 9:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mr.T

v Rocky 3 byl, co se postavou týče, docela dobrej mačo



Jinak v seriálu Spartacus jsou všeobecně herci dobře fyzicky připravený na svoje role :



V poslední době mě zaujaly i tyto dva borci ze seriálu Game of thrones :





_________________
"Neaktivně žít, znamená pasivně umírat."
„Můžeš mít buď výsledky nebo výmluvy. Nemůžeš mít obojí.“ - Arnold Schwarzenegger
„Jdi statečně dopředu, protože každá zkušenost je lekce.“ - Bruce Lee
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - herci-postava Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 49, 50, 51  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: