Koudy - přes 6kg za měsíc aneb krypl za barem :D


Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Koudy - přes 6kg za měsíc aneb krypl za barem :D  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Koudy - přes 6kg za měsíc aneb krypl za barem :D
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
koudy.


PříspěvekZaslal: po červen 13, 2011 12:09 pm    Předmět: Koudy - přes 6kg za měsíc aneb krypl za barem :D Odpovědět s citátem

Pondělí 13. června 2011 - ZÁDA, RAMENA

Stahování kladky před hlavu
45kg x 15
55kg x 15

Shyby širokým úchopem
0kg x 6
2,5kg x 5, 4
0kg x 8, 6

Přítahy jednoručky v předklonu
20kg x 20
30kg x 15
35kg x 12
40kg x 10
45kg x 8
50kg x 6
55kg x 6 (trhačky + opasek)
60kg x 4 (trhačky + opasek)

Veslování na kladce širokým úchopem
35kg x 15
55kg x 12
75kg x 12
90kg x 8 (trhačky + opasek)
75kg x 10 (trhačky + opasek)

Tlaky s jednoručkama na ramena v sedě
17,5kg x 15
22,5kg x 12
27,5kg x 10
32,5kg x 4
27,5kg x 7, 7

Přítahy činky k bradě širokým úchopem
13kg x 25
18kg x 17
23kg x 15
28kg x 12
33kg x 8, 8

Upažování ve stoje s jednoručkama
10kg x 12, 10, 10
8kg x 12, 8, 9

Zapažování v předklonu s jednoručkama
8kg x 15, 13
10kg x 12, 12


Naposledy upravil koudy. dne ne srpen 28, 2011 2:08 pm, celkově upraveno 7 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koudy.


PříspěvekZaslal: út červen 14, 2011 2:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Úterý 14. června 2011 - BŘICHO

Zvedy nohou na lavici - 3 série
Zvedy pánve na zemi - 3 série
Sklapovačky - 3 série
Zkracovačky na lavici - 3 série
Zkracovačky na stroji - 4 série - 15kg, 20kg, 25kg, 30kg
Úklony na šikmé hyperextenzní lavici - 3 série
Úklony s jednoručkou - 3 série - 10kg, 12,5kg, 15kg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koudy.


PříspěvekZaslal: st červen 15, 2011 4:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V březnu sem otevřel vlastní fitko, takže na tréninky je dost času a solidní vybavení. Teď je trocha klidu, takže bych se rád trochu dostal do formy. Vršek relativně v kondici, nohy jsem jel v neděli asi po roce. Stále bojuju s problémy v bederní části pářeře. V pondělí a úterý jdu na rovnání kostrče a celé páteře. Snad to pomůže. Jiinak chodím pravidelně do sauny a na masáže, což pomohlo všemu, kromě bederky. Potřebuju hlavně najet na dietu, s tréninkem nebyl u mě nikdy větší problém. Aktuální váha z neděle asi 92,7kg .. ještě upřesním.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koudy.


PříspěvekZaslal: čt červen 16, 2011 5:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čtvrtek 16. června 2011 HRUDNÍK, BICEPS

Tlaky na rovné lavicis jednoručkama
40kg x 6
35kg x 10, 5, 8 (1), 5

Benchpress
53kg x 10
63kg x 6
73kg x 6
83kg x 5 (1)

Rozpažování na protisměrných kladkách
15kg x 20
25kg x 15, 12, 12

Bicepsový zdvih v sedě s jednoručkama střídavě
12,5kg x 12
15kg x 12
17,5kg x 12
20kg x 8
22,5kg x 5

Bicepsový zdvih s EZ činkou ve stoje
20kg x 20
25kg x 15
30kg x 13
35kg x 12
40kg x 7
45kg x 3
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomkins


PříspěvekZaslal: pá červen 17, 2011 2:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

koudy. napsal:
V březnu sem otevřel vlastní fitko, takže na tréninky je dost času a solidní vybavení.


Čau. Tak hoď fotky, ať si uděláš taky trochu reklamu.
_________________
Čokoláda je naprosto zdrcujícím důkazem toho, že tuk ve spojení s jednoduchými sacharidy na celé čáře chuťově válcuje proteiny se sacharidy komplexními.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
koudy.


PříspěvekZaslal: pá červen 17, 2011 5:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pátek 17. června 2011 KVADRICEPSY, HAMSTRINGY, LÝTKA

Dřepy na multipressu s nohama před osou
25kg x 15, 15, 15
35kg x 8
45kg x 6
65kg x 6

Zakopávání ve stoje
15kg x 20
20kg x 20
30kg x 9
25kg x 6

Leg-press
40kg x 12, 12, 12

Výpony na leg-pressu
80kg x 25, 20, 15

Výpony v sedě
20kg x 20, 20, 20

Obrácené výpony jednonož
3 série
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: pá červen 17, 2011 5:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak ti tu páteř rovnali? jakým způsobem? (taky mám problémy se zády)
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koudy.


PříspěvekZaslal: pá červen 17, 2011 7:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

fotky hodím jinak na rovnání jdu v pondělí .. strčí mi prst do zadku, srovná kostrč a pak dorovná zbytek páteře .. teda aspoň tak mi to popisilovali
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luuza


PříspěvekZaslal: so červen 18, 2011 9:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

koudy. napsal:
fotky hodím jinak na rovnání jdu v pondělí .. strčí mi prst do zadku, srovná kostrč a pak dorovná zbytek páteře .. teda aspoň tak mi to popisilovali


Chuťovka
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: so červen 18, 2011 11:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám podobné problémy s bederní částí páteře jako ty-taky špatné postavení atd. Já to mám způsobené tím, že mám jednu nohu kratší, můžu se zeptat z čeho pramení ty tvoje obtíže? Máš nějaké omezení? A děláš nějaké cviky na zpevnění té bederní oblasti?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koudy.


PříspěvekZaslal: ne červen 19, 2011 11:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě mi nikdo nebyl schopnej říct, z čeho to mam. Můžu dělat cokoliv .. ale už radši nedělám spoustu věcí. Vynechal jsem přítahy, mrtvoly a dřepy. Ale stejně to nějak nefunguje. Svalovej problém to neni. Na páteři mam jen nálezy mírnýho charakteru, což má dneska každej druhej, tak si myslim, že mi tam něco tlačí na nervový zakončení. Jeden den můžu všechno a druhej den mě bolí obyčejnej pohyb. Rehabilitační cvičení většinou pomáhá .. takový to protažení. No zítra jdu na ten análek, tak povyprávim . Jinak co se týče zpevnění .. tak břicho jedu jak vzteklej a a vzpřimovače atd jsem měl vždycky silný. Ty mi naopak doporučil doktor necvičit .. ale i když cvičim .. i když necvičim .. furt to samý. Ale když už teď necvičim dlouho dobu ty základní cviky těžký na páteř, tak ty problémy jsou o dost menší. Funguju jako normální člověk .. můžu všechno .. na tu mírnou bolest se dá zvyknout. To co bylo předtim, to se nedalo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koudy.


PříspěvekZaslal: ne červen 19, 2011 12:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jinak jedna mizerná aktuálka .. v našiřujícím zrcadle a ještě k tomu pod světlem, abych vypadal větší

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tracey


PříspěvekZaslal: ne červen 19, 2011 12:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sebekritika je někdy na místě, nicméně toto by se asi jako mizerné označovat nemělo

koudy. napsal:
Ještě mi nikdo nebyl schopnej říct, z čeho to mam. Můžu dělat cokoliv .. ale už radši nedělám spoustu věcí. Vynechal jsem přítahy, mrtvoly a dřepy. Ale stejně to nějak nefunguje. Svalovej problém to neni. Na páteři mam jen nálezy mírnýho charakteru, což má dneska každej druhej, tak si myslim, že mi tam něco tlačí na nervový zakončení. Jeden den můžu všechno a druhej den mě bolí obyčejnej pohyb. Rehabilitační cvičení většinou pomáhá .. takový to protažení. No zítra jdu na ten análek, tak povyprávim . Jinak co se týče zpevnění .. tak břicho jedu jak vzteklej a a vzpřimovače atd jsem měl vždycky silný. Ty mi naopak doporučil doktor necvičit .. ale i když cvičim .. i když necvičim .. furt to samý. Ale když už teď necvičim dlouho dobu ty základní cviky těžký na páteř, tak ty problémy jsou o dost menší. Funguju jako normální člověk .. můžu všechno .. na tu mírnou bolest se dá zvyknout. To co bylo předtim, to se nedalo.


Z mé zkušenosti - mám patologickou abnormalitu na kostrči už od narození (kostrč nemám zahnutou dovnitř, ale ven) a neskutečně jsem trpěla s blokádami SI skloubení, taky jsem vynechala základní cviky, protahovala, posilovala břicho, cvičila cviky jen s oporou zad, pravidelně chodila k fyzioterapeutovi na mobilizaci páteře, do sauny, na masáže, a stejně jsem trpěla jako pes. Pak jsem byla na školení kettlebells a když jsme se učili hned na začátku swing, tak jsem si říkala, že tohle bude moje smrt a ejhle - záda povolila. Tak jsem si řekla, že zkusím funkční trénink, začala jsem s crossfitem, a co myslíš? Jedu mrtvoly, dřepy, nadhozy, cviky ve stoje, prostě všechno a záda nebolí
_________________
Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo (Sigmund Freud).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koudy.


PříspěvekZaslal: po červen 20, 2011 10:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To co píšeš Tracey, tomu věřím. Před pár týdny jsem asi 3 dny cvičil na míči, protože jsem chtěl jedné klientce obohatit program o pár cvičení na míči .. tak abych to vyzkoušel na sobě a nevim jak to popsat, ale nekteré uplně primitivní pohyby mi na ty záda dělali dobře .. aspoň si to myslím .. takový pocit. Neni to žádná přímá náhlá úleva od bolesti, ale člověk to prostě cítí, že tohle je dobrý. Když jsem byl ale na školení ohledně posilování s vahou vlastního těla a funkčního tréninku, tak tam mě to zase tolik neoslovilo .. něco bylo dobrý, ale většina těch klouzacích podložek a zavěšených pásů mě nic nedávala. Názvy si nepamatuju, kdyžtak dohledám. Za hodinu jdu na "análek", tak pak dám vědět.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koudy.


PříspěvekZaslal: po červen 20, 2011 2:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak to mam za sebou, nic strašnýho to nebylo. Tři minutky se člověku šťourá v zadnici a pak nějaký křupání, tahání kůže, cvičení. Říkala, že bolesti mam od špatně posazený křížový kosti .. když mi sahala na různý místa po těle, tak to fest bolelo .. po srovnání už ne .. fakt hustý .. zejtra jdu znova na dorovnání. Mam si hlavně hlídat bránici .. prej strkám pupek dopředu při držení těla .. jako do lordózy, tak to odstranit a jinak když budu hodně protahovat, tak ať si cvičim co chci tak to je ok.

Říkala, že při cvičení mam držet rovný záda .. což půjde, ale určitě né vždycky. Při mrtvolách, dřepech atd. budu muset ty spodní záda to lordózy stejně poslat, jinak bych si koledoval. Takže snad to pak nějakym nápravnym cvičením a protahováním "na druhou stranu" napravim a nebude to bolet. Uvidíme
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Koudy - přes 6kg za měsíc aneb krypl za barem :D Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: