Zpět do formy po nemoci


Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Zpět do formy po nemoci  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Zpět do formy po nemoci
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Doman


PříspěvekZaslal: so listopad 05, 2011 7:43 pm    Předmět: Zpět do formy po nemoci Odpovědět s citátem

Ahoj,

před nedávnem jsem dostal zápal plic a byl jsem měsíc doma a samozřejmě bez posilovny. Jelikož je to už přes týden co jsem dobral antibiotika tak chci zpět do formy. V úterý jsem zkusil jít do posilovny, nandal jsem si poměrně malý váhy, nicméně všechno mě do teď (sobota) bolí. Nečekal jsem že jsem na tom takhle moc špatně a že začínám od nuly ( ale co čekat, měl jsem týden v kuse teplotu kolem 40 a zvracení atd + další dva týdny taky nic moc ).

Takže můj cíl je dostat se co nejrychleji zpátky do formy kterou jsem měl. Cítím se teď nedobře a nejsem si jistej jak to zvládnu. Do posilovny se mi vlastně ani moc nechce, jsem takovej bez energie kterou jsem z posilovny míval. Proto nevím jak to půjde a doufám že se do toho opět dostanu.

Nevím jak s tréninkem. Přemýšlím o korteho treninku, nicmeně nevím jestli by nebylo lepší chodit 4 krát týdne a jít klasicky split 2 krát týdně každou partii, ale hodně podseknout u všeho váhy a tím předejít zbytečnému tuku, který nechci.


Co mám jet podle Vás pro co nejryhlejší a nejkvalitnější zotavení. Mám chut chodit 4 krát týdně, proto mě láká ta druhá varianta.


Jinak behem zápalu jsem zhubl asi 6 kilo na současných 77 KG

Věk: 21
Výška : 180 cm
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Doman


PříspěvekZaslal: ne listopad 06, 2011 3:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

6.11.2011 - neděle

1. trénink


Bench 5x5 - 55kg

MT
2x5 50kg
3x5 65kg

dřep 5x5 55kg

Biceps s velkou činkou 4x10 - 25kg

Zvedání jednoručky za hlavou 4x10 18kg


Strava dnes neni uplně optimální
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Doman


PříspěvekZaslal: po listopad 07, 2011 10:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnešní jídelníček

1. Tousty se sýrem a šunkou
2. Těstoviny 120g + 140 g vepřového masa
3. Těstoviny 120g + 140 g vepřového masa
4. 4 bílé rohlíky + 4 celá vejce
5. Tvaroh 250g + 20 g cukru zalité mlékem
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: po listopad 07, 2011 11:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky jsem měl zápal plic a je to hnus, přes měsíc jsem ležel. Já bych začal fullbody po takové době. Korte je celkem náročnej, ne že by fullbody nebylo, ale máš možnost si to přizpůsobit. Když se vracíš zpět ke cvičení, tak je dobrý hlavně neblbnout a nijak moc to nehrotit, abys byl zpět tam kde jsi byl za krátkou dobu, ono to půjde samo
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Doman


PříspěvekZaslal: út listopad 08, 2011 11:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,

díky za komentář, Tohle mi doporučil i můj známý. Nakonec jsem se paličatě dal na Korteho, s tim, že jsem hodně podseknul váhy a jedu zlehka. Před měsícem jsem jezdil třeba bech v serrich s 85 kg a teď začínám na 55 kg.


Opravdu s tim zápalem stačí měsíc a člověk je na tom ještě hůř než když začínal cvičit :-) Respektive síla by nějaká i byla, ale cejtim že kdybych si trošku přidal že bych to nezvladnul. Že bych pak sotva chodil. Jako když jsem začínal, tak stačila serie a v druhý serii mi už svaly totalně selhaly takže jsem už druhou nedal. A teď je to to samy.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Doman


PříspěvekZaslal: út listopad 08, 2011 2:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2. Trénink


Dřepy 6x6 55 kg ( velmi technicky, nejníž kam to šlo )

Bench 5x5 55 kg ( Taky velmi technicky, dlouha negativni faze a zastavení na hrudníku )

MT 5x5 65 kg

Talky na ramena s velkou činkou ve stoje 4x10 25kg

Lýtka na legpressu

Břicho


Jídelníček:
1. Vločky 50 g mléko 0,4 l + 2 banany
tranink
2. ovocny mléčný nápoj potreninku
3. testoviny 120g + 140 g masa
4. testoviny 120g + 140 g masa
5. pečivo 150 g + 4 vejce (cela)
6. tvaroh mleko cukr


Naposledy upravil Doman dne út listopad 08, 2011 10:50 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Korny


PříspěvekZaslal: út listopad 08, 2011 3:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Soucítím s tebou, já dostal zápal plic v březnu...před ním jsem měl asi 83kg, po něm a následné operaci kolene jsem se dostal na 68kg a bylo to strašný. Za 2 měsíce 15kg dole. Až poslední dobou začínám zase cvičit naplno a dostávat se výkonama tam, kde jsem byl předtím...přeju hodně štěstí a fandím ti
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Doman


PříspěvekZaslal: út listopad 08, 2011 7:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Korny napsal:
Soucítím s tebou, já dostal zápal plic v březnu...před ním jsem měl asi 83kg, po něm a následné operaci kolene jsem se dostal na 68kg a bylo to strašný. Za 2 měsíce 15kg dole. Až poslední dobou začínám zase cvičit naplno a dostávat se výkonama tam, kde jsem byl předtím...přeju hodně štěstí a fandím ti


Dík moc :). Teda to jsem měl ještě štěstí, že jsem měl nějak lehčí průběh. Shodil jsem "jen" 5-6 kg.

Teda ja tajně doufám, že do Vánoc budu zpět tam jde jsem byl. To je nějakých 7 týdnů. Že svalová paměť zafunguje.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
maralo


PříspěvekZaslal: út listopad 08, 2011 7:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Škoda,že se nenabírá tak jako se schazuje :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Doman


PříspěvekZaslal: čt listopad 10, 2011 5:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

3. Trenink

Přidal jsem na vahách už v tomhle třetím tréninku lehce

Břicho

Mrtvý tah 5x5 70 kg
Bench 3x6 55 kg + 3x6 60 kg
Dřep 5x5 60 kg

Biceps s velkou činkou 4x10 20kg
Tlaky s jednoručkou za hlavou 2x10 20 kg + 2x10 24 kg


Jídelníček:
1. Vločky 50, mléko 400, 2 banany
2. Po treninku mléčný nápoj
3. Těstoviny 100g maso 140 g
4. 5 bilich rohliku, 130 g tunaka
5. 100g rýže + 150 g kuřecího
6. tvaroh 250, cukr 25g
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Doman


PříspěvekZaslal: so listopad 12, 2011 11:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jidelníček:


1. Vločky 50 g, mléko 400 + 2 banany
2. Kuře + rýže
3. chleb s 4 vejci
4. chleb s 4 vejci
5. tvaroh
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Culda13


PříspěvekZaslal: so listopad 12, 2011 11:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to je jídlo za celej den , nebo dnes do 12 hodin ?
_________________
nevzdávám se
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Doman


PříspěvekZaslal: so listopad 12, 2011 12:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Culda13 napsal:
to je jídlo za celej den , nebo dnes do 12 hodin ?


Za včerejšek :))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Doman


PříspěvekZaslal: ne listopad 13, 2011 4:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

4. trénink

6 minut chůze do kopce

Břicho

Bench
5x5 60kg

Dřep
5x5 60kg

MT
6x6 70 kg

Tlaky na ramena s velkou činkou
1x10 20kg
3x10 25kg

Lýtka na legpressu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Doman


PříspěvekZaslal: út listopad 15, 2011 2:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

5. trenink korte

Takže dneška 5. trénink korteho. Vůbec se mi nechtělo do těžkých cviků. Mám takovej pocit, že když takhle budu pokračovat že se přetrénuju. Po tom zápalu je to asi moc. Sice jsem váhy zvolil lehký, nicméně díky tomu, že jsem všechno jel vždycky díky motivaci maximálně technicky tak ve výsledku ty váhy nebyly tak malý a lehký to nebylo.

Takže přemýšlím co dál. Už mi to na první straně někdo radil ať zvolím něco lehčího. Je vůbec možný se po pouze 5 trénincích přiblížit přetrénování? Před zápalem jsem zvedal daleko větší váhy než který jsem si naordinoval teď na korteho.


Přemýšlim, že jeden nebo 2 tréninky teď vynechám a najedu na jinej Full-body trenink ( nějakej lehčí ). Že bych šel do posilovny až o víkendu pro jistotu.

Mohl by se k tomu někdo zkušenější vyjádřit? Díky



Trenink:


5x5 bench 60kg
6x6 dřep 60 kg
5x5 MT 70 kg

biceps s velkou osou 20 kg 4x10
triceps s jednoručkou za hlavou 4x10 24 kg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Zpět do formy po nemoci Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: