Objem


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Objem  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Objem
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
josorkov


PříspěvekZaslal: so říjen 29, 2011 7:20 pm    Předmět: Objem Odpovědět s citátem

23 let 180cm 92kg Endomorf

Míry biceps 42.5cm
Prsa 120
Pas 85
Nohy 67
Lýtko 43

Trénink Bear Routine. Dojíždím 2část 4týden, 4denní verze.
Jelikož sem se nezaprasil jako každý rok, tak chci pokračovat v objemovém tréninku ale nevím jakej. Za rady děkuju.

Strava jedu Zhruba 300 sacharidů a 150g bílkovin. Nedávám víc protože to pak netrávím bez vedlejších projevů.
Dojedu Bear deload, nový trénink ten rozepíšu a pošlu i fotku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: so říjen 29, 2011 7:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uz jsem to nakousl ve vedlejsim topiku, ktery jsi zalozil, ze by nebyl spatny heavy light training. Pokud chapes na cem tento trenink stoji a jeho zakladni principy, nebude problem si neco slozit, pak to sem postni a pripadne chyby ti nekdo opravi.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
josorkov


PříspěvekZaslal: ne říjen 30, 2011 9:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tady sem dal dohromady trénink co bych chtěl jet po Bear Routině, za připomínky a případný změny budu jenom rád. Opsal sem Těžko-Lehký Split od Freimena a změnil to na sebe.
Pozn. Nemám rád to rozdělění počtů 12,10, 8, 6, 4, pojedu podle toho ale spíš v těžký dny nižší rozsah opakování a urvat váhu a v lehký dny supr
techniku s procítěním danýho svalu. A hlavně se musim kontrolovat kde je jen jeden cvik nejsem na to zvyklý, vždycky aspoň 3 ALE ZMĚNA JE DOBRÁ.
U hst sem myslel, že je na hovno a opravdu mi pomohlo a hrozně mě bavilo.
Nevim jak jet. Sem zvyklý jezdit 2+1 bez ohledu co je za den. Stíhám to
uregenerovat, ale u toho beara to chce odopčívat asi víc. Tak zkusim tenhle trénink jet 2+1 2+2


Trénink

(A těžce) – nohy, prsa, triceps, lýtka :

Dřep - 6 sérií po 8, 8, 6,6,4,3 opakováních
Bench - 6 sérií po 10,8, 8, 6, 4, 2 opakováních
Ůzký Bench Press na MP nadhmat – 4 série po 12, 10, 8, 6 opakováních
Výpony ve stoje (lýtka) – 4 série 15 opakováních
Výpony v sedě - 4 série 15 opakováních



(B těžce) – záda, hamstringy, ramena, biceps :

MT - 6 sérií po 12, 8, 6,6,4,2,2 opakováních
Přítahy velké činky k bradě (ramena) – 6 sérií po 10,10, 8, 6, 6, 6
Upažování s jednoručkami v předklonu (zadní ramena) – 3 x Triset s jednoručkami 10kg, 7,5kg, 5kg od každého páru po 6 opakováních (dohromady 18 opakování)
Jednoručky s vytočením do stran (biceps) – 4 série po 12, 10, 8, 6
Břicho


(A „lehce“) – prsa, triceps, nohy, lýtka :

Tlaky jednoruček hlavou nahoru – 4 série po 15, 12, 10, 10
Rozpažování s jednoručkami na mírně nakloněné lavici – 3 série po 12

Stahování horní kladky s širším úchopem (triceps) – 4série po 15, 12, 10, 10

Dřepy – 4 série po 15, 12, 10, 10
Předkopávání – 3 série po 12
Výpony ve stoje (lýtka) – 4 série 30 opakováních
Výpony v sedě - 4 série 30 opakováních




(B „lehce“) – záda, biceps, ramena, hamstringy :

Přítahy velké činky v předklonu podhmatem – 4 série po 12, 10, 10, 8
Přítahy spodní kladky s jednoručním adaptérem v mírném předklonu – 3 série po 12

Biceps na Scottově lavici s EZ – 4 série po 12, 10, 10, 8

Zakopávání – 4 série po 12, 12, 10, 10
Břicho

Upraveno.


Naposledy upravil josorkov dne ne říjen 30, 2011 11:41 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blazen


PříspěvekZaslal: ne říjen 30, 2011 10:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nechci ti do toho kecat, ale možná by mělo ještě větší smysl ty tréninky přeskládat do původního pořadí..

citace:
"Ale znovu říkám, že nejde o dogma a klidně můžete začít tréninkový týden v neděli či úterý, musí však být dodržen následující postup – A (těžce), B (těžce), volno, A („lehce“), B („lehce“), volno, volno…"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
josorkov


PříspěvekZaslal: so listopad 05, 2011 4:53 pm    Předmět: 5.11 Odpovědět s citátem

Tak dnes sem dojel druhý těžký trénink Heavy light trainingu.
Po několika dnech volna po Bearu byl privní den procházka sadem.
Dnes sem byl ale pěkně zmoženej ale i tak na 100 procent.
Váhy sem podseknul a každej tejden budu přidávat.

1den

Dřepy -8,8 - 90kg
6,6 - 105kg
4 - 110kg
2 - 115kg

Bench 10 - 60kg
8 -75kg
6,6- 80kg
4 - 90kg

Triceps tlaky MP na uzko - 10 - 55kg
8 - 65kg
6 - 75kg
4 - 80kg

2 den

Mt - 8- 90kg
6,6 - 110kg
4 - 120kg
2,2 - 130kg

Přítahy činky k bradě

10 - 20kg
8,8 - 30kg
6,6,6-40kg

zadky ramen

8,8 - 18
6,6 - 20

Biceps Jednorucka s vytocenim

10 - 10
8 -13
3x6- 15

Tréninky jsou supr a po nich dokážu sežrat to co jindy za celej den, supr.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
josorkov


PříspěvekZaslal: so listopad 05, 2011 7:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Můžete poradit jak jíst víc nebo líp. Moje strava se skládá z nějákých 300 sacharidů a 150g bílkovin a tuk tak něják se řídím podle váhy, myslím si, že kvůli svýmu tělesnýmu typu reaguju dost. Tuky Oliváč, ořechy, taky spíš ji stehení řízky, Dělam si půl kila denně. Složeny je to z hovězího, kuřecí prsa a kuřecí stehna, a jasmínová rýže někdy těstoviny někdy brambory.
MAm problem s tim, že by to chtělo nečeho víc. Protože váha se zastavila a nevím co přidat abych zase nezaprasil na metrák. Touhle stravou sem se od minulého roku po rysce zpravil na objemi jako minulej rok ale s tí rozdílem, že mám o 12cm míň v pase. A teď se to něják zastavilo. Sacharidy, vůbec nejím celozrné pečivo, nebo poalé sacharidy až na brambory, to bych trávil půl dne. POrce nejím velké ale sem furt plnej a čeho tam dát víc. Sacharidama to moc nepůjde, těch 300 je na mě taky dost a přibíral sem, možná trochu ubrat sacharidy a přidat bílkoviny ale to je tak do diety nebo tuky, fakt nevim. Líbillo by se mi něják roztočit ten můj pomalej metabolismus, u tohoto tríninku bych po něm žral jako pras ale jen po a to je jen několik hodin. Výborně mi fungovalo Hst, mi připadalo že to jídlo ve mě hoří jako v kamnech.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: so listopad 05, 2011 8:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co treba potreninkovy napoj, davas nejaky? Jinak je vazne problem trochu zvetsit porce jidla? Nerikej ze bys praskl.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
josorkov


PříspěvekZaslal: so listopad 05, 2011 9:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

POtréninku jistě, sachariďák Tak 70g a pak pevný jídlo. Problém bude s prací. Když už sem si zvykl na náročnsot, no nemůžu si dovolit se nacpat víc, protože se pak hejbat s plným pupkem nejde ,a vetšinou mě z toho začnou bolet záda. Práce=8h aerobik, dělám klimatizace. Takzvaně 700 bloků s otočkou milioném zdvihů na ramena s cca 8-10KG
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
josorkov


PříspěvekZaslal: so listopad 05, 2011 9:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo porce bych zvětšil ale jak potom vypít 3-4lity vody, to nejde. Jakmile začnu jíst víc tak prdění na sebe nenechá dlouho čekat. Zeleninu taky dávám, kukuřice, rajčata, okurky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: ne listopad 06, 2011 7:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

S tou praci to chapu. Mne se take spatne hybe, pokud jsem najezenej, proto mne vice vyhovuje pres den jist malo, pak to ale bohuzel dohanim vecer a v noci.
Napada me napada treba dat mezi jidly jeden dva proteinovo sacharidove napoje (sacharidy spise komplexni). Bud toto https://obchod.ronnie.cz/s-2885-instant-mass.html nebo si na netu najdi Smartlabs Oat Snack
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
josorkov


PříspěvekZaslal: ne listopad 06, 2011 9:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi to zkusim něják zkusim pořešit tímto způsobem, ale až příští měsíc.
Posral se mi Boiler a 17000 v hajzlu, to mohlo bejt jídla a doplnků Ale musim zmínit, že při tomhle těžkým tréninku, se tělo hezky rozjede. Sem zvyklej cvičit jednu velkou partii a k tomu malou. A tohle je supr. Dnes ráno sem po včerejších Mrtvolách pěkně zmoženej. Takže dneska volno a zítra před odpolední Lehkej trénink.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
josorkov


PříspěvekZaslal: po listopad 07, 2011 11:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak dnešní trénink sem myslel, že bude lehkej ale nic moc, sem furt rozlámenej t předešlýho.

Dřepy - 15x60
12x80
10,10x90

Předkopy 3x
Výpony ve stoje a v sedě 2X20

Jednoručky šikmá 15x20 Rozpažky 3X12 - 13
12x25
10,10x28

Triceps Stahování kladk na široko 15,12,10,8,8

Dřepy velká rezerva ale furt mě bolely spodní záda, kozy teda špatný
byl sem nějákej ztuhlej ale trénink nebyl špatnej. Doufam, že si rychle zvyknu na vyšší počty opakování.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
josorkov


PříspěvekZaslal: ne listopad 13, 2011 10:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dopisiju, v týdnu nic nestíhám, odpolední je opruz.

Dřepy -8,8 - 90kg
6,6 - 110kg
4 - 115kg
2 - 120kg

Bench 10 - 60kg
8 -80kg
6- 90kg
2,2 - 100kg

Triceps tlaky MP na uzko - 10 - 55kg
8 - 65kg
6 - 75kg
4 - 80kg

2 den

Mt - 10- 90kg
8 - 110kg
6 - 120kg
4 - 134kg
2 - 140kg

Přítahy činky k bradě na široko

10 - 20kg
8,8 - 40kg
6,6,6-45kg

zadky ramen

4x10 - 13kg

Biceps Jednorucka s vytocenim

10 - 10kg
8,8,6- 13kg
15 - 9

Sem zvědavej jestli se mi povede takhle pridavat do 4 týdnu.
Po tomto chci jet korteho a cíl by byl Dřep a Mt 150, Benc 130kg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
josorkov


PříspěvekZaslal: pá listopad 25, 2011 6:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak dneska po pár týdnech Heavy light tréninku, píšu pár postřehu. Budu psát jenom změny nebo nové rekordy, protože mě nebaví psát každý trénink. Ale Dřep se mi konečně zvedl na 150kg, neskutečná radost, vim, že to je málo ale i tak, u mě sou vydřený, Mt 160 2x, Benc 110 1x, ten se neják zasekl ale kozy rostou tak me to moc netrápí. Ale zvyšující se váhy už začínají být znát na regeneraci a za chvílí dám pár dní pauzu a zkusim korteho. Máte nějáké postřehy, co a jak nebo čeho se vyvarovat. Po kortem dam foto, pak bych to trochu prorýsnul. A díky tomuhle tréninku se mi roztočil metabolismus a počáteční problémy, že se do mě nic nevejde jsou pryč. Kolikrát se musim brzdit abych nesnědl lednici
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
josorkov


PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2011 12:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nazdar chlapi, Chci poradit ohledně toho, chci se zvednout ještě ve dřepu a v mrtvole. Jelikož cejtim, že v nohách mám jistotu a rezervu, ale mam slabší střed těla. Ke zlepšení bych chtěl ponechat stávající heavy-light trénink s tím rozdílem, že těžký dny dřepů zůstanou stejný a lehký dny chci podle Dave Tate, zařadit dřepy na box v 10 sériích po 2op. se zvyšujíma se procentama, a zařadit pořádný výpady a zákopy. Myslíte, že bych se mohl zvednout tímhle stylem během 10 týdnů ze 150 dřep na 170kg?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Objem Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: