blázen:VOLNO


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - blázen:VOLNO  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> blázen:VOLNO
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
blazen


PříspěvekZaslal: ne říjen 30, 2011 2:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak dneska jsem nainstaloval na půdu hrazdu (= položil kovovou tyč mezi 2 trámy) jedinej problém je v tom, že to zatím nemám jak upevnit, tím pádem se tyčka fajnově při cvičení pohybuje, ale to upevnění snad vyřeším zítra. doufám, že ten pohyb tyčky (4,5cm průměr) byl příčinou dnešního totálního selhání úchopu, měl jsem fakt problémy se udržet (a to mi jindy problémy vůbec nedělá) a předloktí jsem měl napumpovaný jako nikdy v životě...

shyby nadhmat 3x5
shyby podhmat 2x5
přednožování ve visu 3x10

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blazen


PříspěvekZaslal: pá listopad 04, 2011 5:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

teď jsem byl 3 dny za sebou ve své demoralizující, demotivující, nespravedlivé, unavující a psychicky i fyzicky náročné práci ale nestěžuju si, jenom mi to pracování prospěje takže teď nebyl čas ani na protahování a už vůbec ne na cvičení, což jsem chtěl dneska napravit, ale jsem fakt unavenej takže jsem jenom chvilku blbnul:

shyby nadhmat 2x7
shyby podhmat 2x6
držení 8 sérií (2x nadhmat, 3+3x střídavý úchop)
planky

o víkendu jsem zase v práci, příští (nebo možná až další) týden si jen jednou skočím do posilovny ve dni volna, jinak vůbec nevim jestli budu mít chuť aspoň doma klikovat a shybovat... regenerace teď stojí za pytel protože málo jím, a to kvůli práci, kde během 11-12hod. směny bych měl mít 2x 30 minut přestávku, ale je štěstí pokud vůbec stihnu občas sníst jeden chleba s něčím za 4 hodiny práce... tak si budu muset zvyknout a doufám že se to nějak srovná
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blazen


PříspěvekZaslal: so listopad 05, 2011 8:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nohejbal 2,5 hodiny
fakt dobrej trénink, kazil jsem jen minimálně a hodně mi vycházely zkrácený míče, takže fajn :)
jo a v pauzách jsem párkrát zkusil curtain cling (ale směrem nahoru a dolů, do strany bych to asi nedal kvůli úchopu), ovšem i tak mám dobře vyřízený prsty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blazen


PříspěvekZaslal: st listopad 09, 2011 4:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

shyby nadhmat 3x6
shyby podhmat 3x6 - poslední série cheating, celkem jsem švihal tělem protože už jsem se neudržel, tak abych to co nejdřív odcvičil... jináč pořád se mi nedaří upevnit "hrazdu", takže úchop mám dorasovanej jenom tím že se držím protože tyčka se pořád kutálí a rukama se to snažím korigovat, což samozřejmě úplně nejde ale aspoň z toho mám vždycky neskutečně napumpovaný předloktí (a při podhmatu aj pracky)
kliky 2x40 poctivě
planky 3x moc

pauzy jsem si dával klidně 1-2 minuty, žádný hrocení dneska.. v sobotu chci na nohejbalu hlavně zkusit, jestli vyšplhám při curtain clingu aspoň na těch 5m vysoko (vyšší ta opona ani není)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blazen


PříspěvekZaslal: so listopad 12, 2011 10:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2 hodiny nohejbal (jen 7 setů s přestávkama)... bylo nás moc takže jsem si moc nezahrál a hráli jsme v jiné tělocvičně, takže trénink nic moc, protože tam byly úplně jiný čáry a byl to nezvyk :)
bohužel dneska jsem měl přidanou směnu, takže den probíhal práce-spravování auta-nohejbal-práce a až teď jsem konečně doma...
zítra (příp. v nejbližších dnech) si dám jeden trénink v posilovně a pak zase měsíc domácího blbnutí
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blazen


PříspěvekZaslal: ne listopad 13, 2011 5:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak teda dneska posilovna - pauzy jsem se snažil držet 60-90 vteřin, u dřepů to bylo kolem 30 protože se začali hrnout lidi a já jsem si chtěl co nejdřív dřepy odcvičit, abych si mohl zabrat nejlepší lavičku u jednoruček

dřepy s jč
10x 8+8kg
5x 12+12kg
5x 14+14kg
5x 16+16kg
3x 18+18kg
3x 20+20kg
3x 20+20kg
3x 20+20kg

dost těžký vzhledem k pauzám, jinak by tam na 22ky ještě síla nejspíš byla, ale to vůbec nevadí technika snad ok, to jsem byl i trochu překvapen

bench s jč
10x 12kg
5x 16kg
5x 18kg
3x 20kg
3x 22kg
3x 24kg
3x 24kg
8x 20kg

trošku zklamání, věřil jsem si i na 26, ale 24 už byly hodně těžký takže jsem zahodil ego a snížil váhu

přítahy jč
8 dynamických shybů na rozhýbání
10x 12kg (x2)
10x 14kg (x2)
8x 16kg (x2)
5x 18kg (x2)
5x 20kg (x2)
5x 20kg (x2)
6x 20kg (x2) + 12x 16kg (x2)



ramena s jč
10x 12kg těžkýýý
6x 14kg
5x 16kg
5x 18kg
3x 20kg
3x 22kg
4x 22kg
3x 22kg

těžký, ale technika ještě ok a váha pro trojky tak akorát

peck-deck - v kontrakci vždy 2s. stopka
10x 25kg
10x 30kg
10x 30kg

s těma stopkama to bylo úplně vynikající

spodní kladka
10x 30kg
10x 35kg
8x 40kg
6x 45kg
6x 45kg

military press
10x osa (20kg)
6x 30kg
3x 40kg - pushpress
3x 40kg - pushpress

jednoznačně FAIL , váha se kterou jsem před půl rokem dával 4x10 a teď to horko těžko vytlačím pushpressem, to je fakt výsměch asi se smířím s tím, že budu mít do konce života slabý ramena

přítahy na stroji s oporou hrudníku (úzký úchop)
10x 35kg
10x 40kg
8x 45kg
8x 45kg
10x 40kg - se stopkama stejně jako na peck-decku

tady už přicházela hypoglykémie...

rozpažky na rovné lavici
10x 12kg
10x 12kg

z věčnýho tahání naloženýho paleťáku v práci mám totálně dokurvený lokty, což mě v závěru tréninku úplně nasralo, protože to slušně bolelo a právě rozpažkama to začalo..

upažování v předklonu
10x 10kg (x2)
12x 10kg (x2)

příště menší váhu, abych to líp procítil

biceps s jč
7x 12kg (x2)
10x 14kg (x2)
6x 14kg (x2) - kladiva

pumpa hodně dobrá, ale lokty bolely...

triceps kladka naúzko
10x 25kg
10x 35kg
8x 35kg + 10x 30kg + 12x 25kg

tohle mě asi nikdy neomrzí a tady mi lokty už málem upadly, takže jsem radši utíkal odcvičit ještě nohy

legpress
20x konstrukce
15x +25kg
12x +50kg
12x +50kg

jen "lehce"

zakopávání ve stoje
10x 5kg (x2)
20x 5kg (x2)

nešlo nastavit 10kg a s 15kg jsem to radši ani nepokoušel, tak jsem dal víc op. a těch pár posledních už bylo cheatovaných.. a v tomto momentě už byla hypoglykémie v plném proudu, nějak jsem to podcenil

předklony na stroji
15x 45kg
10x 60kg + 12x 55kg + 15x 50kg + 20x 45kg
10x 60kg + 15x 55kg

nejlepší cvik poslední dobou, parádně vyčerpávající

čas: 110 minut
váha po tréninku: 75kg (přesto, že poslední 3 dny mám žravou a sežeru všechno sladký, na co doma přijdu)
PTN dnes tvořila dvoulitrovka Pepsi

trénink celkem pohoda, akorát ve druhé polovině už to bylo takový utahanější, ale snad všechny cviky jsem dost dobře procítil což byl dneska hlavní cíl
MT jsem nezařadil z důvodu stále ztuhlých spodních zad, což je taky vina práce a než abych to přetěžoval, tak je radši vypustím a doma je vždycky protahuju...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blazen


PříspěvekZaslal: po listopad 14, 2011 5:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dřepy 3x20 na prokrvení, hnáty mám zase po včerejšku unavený a potřebuju být v práci fit :)
výpony 3x50
takový to na ten sval na holeni 3x20x3kg na každou nohu zvlášť - další ze mnou dosud opomíjených faktorů, co by mi měl v nohejbalu pomoct

a dnešní zbytečná slohovka:
jak jsem tu nedávno psal o skončení s nohejbalem no zatím tomu dám ještě čas, musím to promyslet na dlouho dopředu a najít rozumný kompromis... pokud nohy necvičím tak se mi hraje úplně suprově (ale není moc šance, že je dostatečně posílím a to mě brzdí v progresu ve hře), ale když je zatěžuju tak jsem neohrabanej lempl (ale zase pracuju na síle nohou a to je v současnosti to, co mě nejvíc brzdí)... takže to vidím na silovější přístup (3-5 op.) v posilovně a zároveň to nepřehánět s tréninky, aby nohy nedostávaly zbytečně zabrat (bohužel jsem ten typ, že když mi něco nejde, tak se naseru a zkouším to víc a víc dokud se to nezlepší ale ono se to nezlepšilo, což byl příklad posledních pár měsíců než jsem dostal rozum)
v protahování budu pokračovat i nadále, přináší mi to čím dál lepší výsledky ("překvapivě") akorát se ještě musím zaměřit na ty bastardy lýtka, který mi pořád dělají problémy
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blazen


PříspěvekZaslal: po listopad 14, 2011 8:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hned po tomto domácím protažení jsem byl neplánovaně povolán na nohejbal takže hodina a půl kopání a šlo to vcelku dobře na to, že jsem měl pořád ztuhlý nohy
v úterý, středu a pátek jsem od rána do večera v práci, takže zápisy nejspíš nebudou (možná ve čtvrtek něco vymyslím na půdě, jestli bude energie)...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blazen


PříspěvekZaslal: čt listopad 17, 2011 1:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

moc se mi nechtělo, ale stačilo si pustit pár videí Ninja warrior a už jsem běžel na půdu

2x cliff hanger
2x devil steps
přednožování ve visu 2x12

byl jsem nějakej slabej (po 2 celých dnech v práci), budu se muset zase víc zaměřit na sílu v prstech a ne jenom na shyby :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blazen


PříspěvekZaslal: so listopad 19, 2011 8:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

skoro 3 hodiny nohejbal (+ lehce curtain cling, ale bolelo mě zápěstí)... u sítě mi to dneska moc nešlo (částečně to bylo kvůli špatným přihrávkám, celodennímu nicnedělání a špatnýmu rozhýbání a protažení), ale vzadu jsem si to naopak vynahradil a byl to v tomto směru jeden z nejlepších herních dnů za poslední rok
a opět se mi potvrdilo, že ten nohejbal prostě nemůžu ani na minutu vypustit ze života, zase jsme se tam sešla tak skvělá parta lidí, že se skloubila kvalitní hra a sranda, prostě ideál
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blazen


PříspěvekZaslal: út listopad 22, 2011 5:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

počínaje dneškem zahazuju rukavice i bandáže a nechám prsty, ať si zvyknou... a začíná to bolet
shyby na prstech 4x4 (2 série dynamicky, 2 pomaleji s procítěním) - nechávám si rezervu, ať můžu příštích pár "tréninků" přidávat série/op.
devil steps 2x - poslední dny mám nepochopitelně rozdrbaný zápěstí a celkem slušně to bolí (někdy při námaze, někdy jen tak), takže buď si dám pár dní pauzu nebo nevim co udělám
dřepy 3x20
výpony 3x50
přitahování nártu (nebo prostě to na ten nesmysl na holeni) 3x20x 3kg (x2)
něco na šikmý břišní
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blazen


PříspěvekZaslal: pá listopad 25, 2011 1:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cliff hanger - neskutečně mě bolí prsty, asi zatím zůstanu jen u shybů na prstech (+ možná devil steps), protože tohle byla bez rukavic a bandáží úplná vražda
shyby podhmat 2x9 - co nejdynamičtěji, až mě překvapilo kolik jsem jich dal :)
devil steps - už úplně bez síly, evidentně kvůli cliffu
výpony 3x50
šikmý břišní
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blazen


PříspěvekZaslal: so listopad 26, 2011 8:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

3,5 hodiny nohejbal.. úplně na piču, míče jsem stíhal jak krátký tak dlouhý, ale vždycky jsem měl nohu o pár cm jinde a tak mi balon pokaždé buď přeletěl přes nohu nebo jsem to kopl do stropu až poslední půl hodina za něco stála, ale celkově dneska hra u sítě stála za úplný kulový
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blazen


PříspěvekZaslal: po listopad 28, 2011 9:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

shyby podhmat 9,7,7 - dynamika, celkem pohoda, nebylo to na krev
kliky 10x12 - poctivý 25-30 sec. pauzy, ve druhé polovině sérií už to začala být slušná pumpovačka
+ pár dřepů a něco na břicho

ještě dám ke konci týdne nějaký light takový trénink, potom týden volno a následně 2x týdně (podle času) FB v posilovně je to jako světlo na konci tunelu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blazen


PříspěvekZaslal: st listopad 30, 2011 5:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

shyby na prstech 4x5 - celkem peklo
kliky 3x30

... a už mě to nebaví... motivace je poslední dobou na nule, a jak jsem tak z nudy dnes listoval v logu, tak se už asi rok plácám na stejných váhách což je tragický...
nejhorší je, že vím čím to je, vím jak by to šlo změnit, ale nejde to změnit :/ ...

tak a už konec litování

kromě sobotního nohejbalu následuje volno spojené s přežíráním, pracováním a vymýšlením, jak změnit svůj osud a ovlivnit budoucnost celého vesmíru
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - blázen:VOLNO Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: