Jakou nosite bundu?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jakou nosite bundu?  Úvodní stránka -> Ostatní -> Jakou nosite bundu?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Darion


PříspěvekZaslal: ne listopad 27, 2011 1:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

musim se priznat, ze mne by i dost vadila filozofie za tema hadrama... navic, nevidim duvod, proc si kupovat nackovsky hadry a pak je treba i predelavat, kdyz staci vyrazit do lepsiho obchodu a tam je takovej vyber, ze ma clovek co delat, aby nevyluxoval celou kartu:)
_________________
"Sahni si na dickense, at poznas klasiku..." Jan Tomasik
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: ne listopad 27, 2011 2:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Darion: presne tak, ja mam treba dva roky zimni bundu pierre cardin a je porad jako nova, sice teda nebyla uplne nejlevnejsi, ale je to pekna normalni bunda, za kterou se nemusi clovek stydet.. na hovno je, ze u nas je vetsina kvalitnich znackovejch hadru totalne predrazena, idealni by bylo si vyjet kousek za hranice a udelat si nakup obleceni na celej rok
_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tommm


PříspěvekZaslal: ne listopad 27, 2011 2:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejspis zvolim tuhle,ta je hezka a na ulici to nemuze nikomu vadit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
owar


PříspěvekZaslal: ne listopad 27, 2011 2:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak to nevim kde takovej "lepsi obchod" najdu? docela by me to zajimalo..TS ma fakt krasny veci, ktery jsem v podobnym stylu u "normalni" firmy jeste nevidel..a veci typu replay, diesel nebo g-star raw nejsou uplne podle meho gusta..
_________________
cenzurováno..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darion


PříspěvekZaslal: ne listopad 27, 2011 2:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Luster: no, taky proto se jedu v lednu podivat do USA a asi si privezu par hadriku:) ale na hovno je, jak ted vyletel kurz USD, ono to i tak bude levny, ale preci jen kdyby byl USD za 16 Kč, tak by to bylo taky o něčem jinym
_________________
"Sahni si na dickense, at poznas klasiku..." Jan Tomasik
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: ne listopad 27, 2011 2:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co jsem slyšel tak TS už nějakou dobu není typicky náckovská značka, od té doby, co tu firmu koupili Turci. Nácek nejsem, ale jejich věci se mi líbí, zrovna včera jsem byl v nějakým nákupním středisku a díval se jen tak z prdele po nějakejch zimních bundách - na někoho jsem čekal a neviděl jsem nic co by se rovnalo bundám od TS - jen jsem to tak probíhal, ale TS má dobrý věci. Mám od nich i mikinu a mám ji asi 3 roky a je z perfektního materiálu, dobrej střih
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Culda13


PříspěvekZaslal: ne listopad 27, 2011 2:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kup co se ti líbí a nekoukej na to jestli má někdo nějaké řeči . pierre cardin - není to značka co dělá všechno ? Hodinky ,pouzdra na telefony,voňavky a další ?
_________________
nevzdávám se
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Culda13


PříspěvekZaslal: ne listopad 27, 2011 2:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já teda když něco kupuju ,tak jen podlee toho co se mi líbí a vůbec mě nenapadlo se někdy koukat ,jestli má ta věc nějakou spojitost třeba s SS . Prostě pěkná věc a je to .
_________________
nevzdávám se
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: ne listopad 27, 2011 2:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Culda13 napsal:
pierre cardin - není to značka co dělá všechno ? Hodinky ,pouzdra na telefony,voňavky a další ?

je to mozny, stejne jako rada dalsich dobrejch znacek, jako hugo boss, gant, lacoste atd.
_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darion


PříspěvekZaslal: ne listopad 27, 2011 2:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já teda žádnou konkrétní oblíbenou značku nemám, většinou vyrazim do obchodu a prostě koupim, co se mi líbí... ale abych aspoň zmínil těch pár, který se mi docela zapsaly do paměti... Timberland - hlavně zimní oblečení, mám moc rád jejich mikiny a bundy taky nemaj špatný, i když loňská kolekce byla o dost lepší, Hilfiger - od nich v podstatě všechno, akorát ta cenovka je pořád ještě trochu mimo mou kategorii, Ralph loren - hezky věci, ale už trochu snobárna
_________________
"Sahni si na dickense, at poznas klasiku..." Jan Tomasik
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rostislaw


PříspěvekZaslal: ne listopad 27, 2011 2:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

owar napsal:
hlavne bych si daval pozor, at neodstanes se steinarem na budku od nakejch anarchistu nebo tak..preci jen je to porad znacka vnimana spise pro nacky..


Nackoidní bunda turecké produkce, globalizace se nezastaví před ničím
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Culda13


PříspěvekZaslal: ne listopad 27, 2011 2:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Luster napsal:
Culda13 napsal:
pierre cardin - není to značka co dělá všechno ? Hodinky ,pouzdra na telefony,voňavky a další ?

je to mozny, stejne jako rada dalsich dobrejch znacek, jako hugo boss, gant, lacoste atd.


já ,že mám pouzdro ,tak jsem byl překvapen
_________________
nevzdávám se
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
owar


PříspěvekZaslal: ne listopad 27, 2011 3:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rostislaw napsal:
owar napsal:
hlavne bych si daval pozor, at neodstanes se steinarem na budku od nakejch anarchistu nebo tak..preci jen je to porad znacka vnimana spise pro nacky..


Nackoidní bunda turecké produkce, globalizace se nezastaví před ničím

to je jako kdyz vietnamci prodavaj neonazi hudbu a nacisticky odznaky a nasivky..
_________________
cenzurováno..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: ne listopad 27, 2011 3:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rostislaw napsal:
owar napsal:
hlavne bych si daval pozor, at neodstanes se steinarem na budku od nakejch anarchistu nebo tak..preci jen je to porad znacka vnimana spise pro nacky..


Nackoidní bunda turecké produkce, globalizace se nezastaví před ničím


majitelia su arabi,to by sa asi nepotesili keby si im povedal ze su moslimski turci
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Seva98


PříspěvekZaslal: ne listopad 27, 2011 3:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co se divam nikdo z vas tu neposilal zadnou sportovni (vyse uvedene asi budou mit lepsi strih), by me zajmalo jak to resite vy, prece jsem vuci vetsine o par kg lehci, ale i tak pomer ramena/pas, tu vsichni maji o hodne jiny nez zbytek populace.

http://www.hannah.cz/bunda-hannah-noctus-man-295587.html

Velikost S. Proste od te doby co jsem shodil, nemuzu na sebe najit obleceni, ktere by melo strih at mi neplanda pres bricho a neni naple pres ramena. Co jsem zkousel bundy jinde, tak bud byly silene male pres kozy/ramena nebo mely pres pas asi o 70cm vice nez mam. Tuhle mam pres vrch tak akorat a pres pas je ideal. Vim, ze bych v bunde v kazde bunde velikost M vypadal normalne, ale mam z toho takovy divny pocit, kdyz vim, ze bych se tam v oblasti bricha nacpal 2x az 3x.
_________________
3x BW Deadlift (nakonec nepadlo, zraneni a pak Corona, nej 227 @ 79.7)
https://www.instagram.com/p/B5qIf6RAllb/?igshid=3ihnlexawod1

Moje CrossFit kalkulacka http://wodtimecalculator.com/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jakou nosite bundu? Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: