Objem


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Objem  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Objem
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2011 12:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To záleží na moc věcech... klidně to jít může, ale taky třeba ne.
Ono je to o tom, jestli něco nezaostává....jak hluboko se dostaneš u toho opakování... kde máš mrtvej bod apod. Co můžeš udělat je: zkusit to. A už to buď půjde, nebo ne.
Jinak já nejsem fanda zakopávání, ale mám radši rumunský mrtvoly a good morningy.

Na střed těla bych ti doporučil i čelní dřepy, ze začátku s nižší váhou a naučit se to fakt držet i břichem a pak přidávat... podle někoho je to na rozvoj quadricepsu nejlepší cvik - což já určit nedokážu, ale určitě se tím kompenzuje vysoká zátěž na spodní záda při cvičení dřepů a mrtvol.
nahoru
josorkov


PříspěvekZaslal: st listopad 30, 2011 10:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No jasně, že to zkusim asi začnu s tima čelníma dřepama ale jsou teda fakt težký. Uvidím.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madball


PříspěvekZaslal: st listopad 30, 2011 5:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:
To záleží na moc věcech... klidně to jít může, ale taky třeba ne.
Ono je to o tom, jestli něco nezaostává....jak hluboko se dostaneš u toho opakování... kde máš mrtvej bod apod. Co můžeš udělat je: zkusit to. A už to buď půjde, nebo ne.
Jinak já nejsem fanda zakopávání, ale mám radši rumunský mrtvoly a good morningy.

Na střed těla bych ti doporučil i čelní dřepy, ze začátku s nižší váhou a naučit se to fakt držet i břichem a pak přidávat... podle někoho je to na rozvoj quadricepsu nejlepší cvik - což já určit nedokážu, ale určitě se tím kompenzuje vysoká zátěž na spodní záda při cvičení dřepů a mrtvol.


Tak třeba pro mě, kterej má nepoměr v síle hamstringů a kvadricepsů, to je znát k*revsky, že čelní dřepy berou hodně přední stehna. Dokonce mám díky nim už delší dobu lehce natáhlej levej kvadriceps (slabší noha). Krom toho, díky tomu, že se u čelních dřepů omezuje práce hamstringů (protože se člověk tak nepředklání), tak spousta lidí udělá hlubší čelní dřep, než zadní.
_________________
Non-functional hypertrophy (sarcoplasmic hypertrophy) doesn’t lead to an improvement in the capacity to produce force, but it does lead to added body weight (thus you have to carry more weight without having more strength).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
josorkov


PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2011 7:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

S tím problém nemám, mě to vždycky nešlo držet na ramenou a tak nějak sem na ně sral. Ale vidim, že když ty dřepy fakt jedu tak rostou i ostatní partie, něco na tom bude. U mě to bude tím středem. Protože i s tima 150kg
pro mě zatím maximum si dřepnu hezky pomalu hluboko a rychle nahoru ale kdybych měl udělat ještě jeden tak to neudržím a začne to padat dopředu. Prostě přední dřepy si dam jako pořádnou rozcvičku před normálníma, stejně než se naučim techniku a začnu něco zvedat to bude trvat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
josorkov


PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2011 11:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak sem přišel z tréninku a čelní dřepy před normálníma je fakt dobrá rozcvička a až mě trošku chytla kreč do kvadripsu, navíc s lehkou hypoglykémií byl tenhle trénikn náročnější než sem myslel. Ale s tou technikou čelního dřepu to bude síla, protože po dvou sériích mě tak neuvěřitelně bolelo zápěstí, že nevim. Použil sem tu techniku jako s vyvrácenýma rukama, u té druhé sem si neškrtl.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
josorkov


PříspěvekZaslal: ne prosinec 04, 2011 5:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska sem zkusil, dřepy na box, dynamicky 10s po 2opakováních. Jenom nevim, jestli při dosedu mam mít pořád tenzi v nohou a nebo si obravdu sednout a uvolnit nohy. Za pár dní chci zkusit nový doplněk
One Stop Xtreme, podle obsahu surovin by to měla být bomba, sem na to zvědav, máte někdo zkušenost?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: ne prosinec 04, 2011 5:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kontrolovaně dosednout - tzn nespadnout, ale sednout si. Pak sedět a z toho vyrazit nahoru... stejně jako stopka u benche.
nahoru
madball


PříspěvekZaslal: ne prosinec 04, 2011 11:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně, jak píše Guru. U dosedu jde právě o přerušení té tenze.
Zajímalo by mě, proč toto provedení (10x2 dynamicky) a tento cvik zařazuješ zrovna v logu objem?
_________________
Non-functional hypertrophy (sarcoplasmic hypertrophy) doesn’t lead to an improvement in the capacity to produce force, but it does lead to added body weight (thus you have to carry more weight without having more strength).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
josorkov


PříspěvekZaslal: po prosinec 05, 2011 3:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No tohle je muj jedinej log, tohle sem se dočetl jak zlepšit dřephttp://www.romanmarsalek.cz/Trenink/Tate_drep/Tate_drep.htm

Chci to zkusit, pojedu to tak měsíc a půl a uvidím, jednou týdně jedu dřepy normálně a pak tyhle dosedy plus doplnky, zákopy, výpady, a musim se zaměřit taky na sřed těla. V nohou sílu mám ale zbytek mě trochu zrazuje.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: po prosinec 05, 2011 3:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

=) tak to zkus, je to jen měsíc a půl... ale imho to je spíš pro někoho, kdo má maxka 240kg+ a má hlavně zmáklou parádně techniku
nahoru
josorkov


PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 4:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ok, za měsíc uvidíme. Dneska sem byl mrtvej z práce a cvičení při ranní stojí za hovno, ale i tak sem to rval jak to šlo. Těžký dřepy ale hlavně mi dnes udělal radost BenchPress, ani ne tak vahou ale, že po 4seriích sem měl kozy jak melouny. Konečně po 5 letech zmáknutá technika, to mi to docela trvalo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
josorkov


PříspěvekZaslal: so duben 21, 2012 10:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cau chlapi, dojel jsem ivanova a zitra jdu zkusit maxima.

Potom objem
Sestavil jsem to sam a chci se zeptat jestli je to uplna slatanina nebo ne.
Chci jet od padesáti opakováni na cvik až ke 30.
Jakékoliv rady na ůpravy treninku sem, budu jedině rád. Vůbec netušim jak budu rozsekanej do dalšího tréninku, neumim si to takhle představit.
Kdo má větší zkušenosti, budu rád za všechny poznámky.

Pojedu ho 6týdnů.

1týden -5x10 70%
2týden -4x12 70%
3týden -5x8 75%
4týden -6x6 80%
5týden -8x4 80%
6týden -10x3 85%


Pojedu split partie 2x do týdne. Těžko lehký

Pojedu 2cviky na partii

1.Prsa+Záda
2.Nohy+Ramena

3.Volno

4.Záda+Prsa
5.Nohy+Ruce

Na ramena chci zařadit tlaky s nadhozem, sem zvědavej jestli se trochu obalý.


Naposledy upravil josorkov dne ne duben 22, 2012 4:05 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
josorkov


PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2012 3:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak dneska jsem zkusil maxima po Ivanovi a moc se mi to nepovedlo.
Teda pred tydnem střevní problemy a 2kg dolu. Před zkoušením sem dneska malo jedl, cely naprd, nebyla jistota.
Ale zlepsil sem Mt na 190 ze 180kg s mirným hrbýkem ale dolu čistě
Dřep total v prdeli, musim zařadit bud těžký zákopy nebo rumuny na hamstringy.
A benč 127,5 ze 120 takže dobrý, moje slabá partie co do hmoty.
Ten trenink sem si sesmolil a budu měnit parametry a přidávat cviky ale ted týden volna
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Objem Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: