Jakou nosite bundu?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jakou nosite bundu?  Úvodní stránka -> Ostatní -> Jakou nosite bundu?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: ne listopad 27, 2011 9:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

frode napsal:
Mozna by to chtelo pro vysvetleni koupit prvne tu jejich knizku teda http://www.thorsteinar.cz/obleceni/kniha-deset-tisic-extremistu?stranka=2


Tzv. návod k bundě
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tommm


PříspěvekZaslal: ne listopad 27, 2011 9:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tarzos napsal:
Dobermans aggressive a Lonsdale - oboje spokojenost.
Da se nekde v Praze koupit Dobermans aggressive?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kerber


PříspěvekZaslal: ne listopad 27, 2011 10:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Blauer
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
idoktor


PříspěvekZaslal: ne listopad 27, 2011 10:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nenapíšu jakou bundu nosim, ale jakou bch chtěl. V místě trvalého bydliště mám v almaře vynikající koženej gestapáckej plášť po němcích. Jako novej. I by mně padl, ale není třeba poutat zbytečně pozornost. Pak je tam ještě bunda, kterou nosil můj otec na motorku někdy v 60. letech. Dala by se zrtestaurovat, ale bohužel je tak o 3 konfekční velikosti menší
_________________
---------
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Spazik


PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2011 8:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Luster napsal:
Culda13 napsal:
pierre cardin - není to značka co dělá všechno ? Hodinky ,pouzdra na telefony,voňavky a další ?

je to mozny, stejne jako rada dalsich dobrejch znacek, jako hugo boss, gant, lacoste atd.

Jenže tyhle tzv. značky dneska nevyrábí skoro nic sami
Někdo to pro ně mastí, buď v Asii nebo někde jinde a oni na to jen lepí svoje razítka a inkasujou 1000% marže Sami dělají většinou jen design, marketing a nějakou kontrolu kvality.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2011 8:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

idoktor napsal:
Nenapíšu jakou bundu nosim, ale jakou bch chtěl. V místě trvalého bydliště mám v almaře vynikající koženej gestapáckej plášť po němcích. Jako novej. I by mně padl, ale není třeba poutat zbytečně pozornost. Pak je tam ještě bunda, kterou nosil můj otec na motorku někdy v 60. letech. Dala by se zrtestaurovat, ale bohužel je tak o 3 konfekční velikosti menší

To může mít docela velkou cenu, německý věci z W.W.2 jsou poměrně ceněný, třeba taková obyčejná pilotní bunda Luftwaffe se dá prodat za 25 litrů.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ignasov


PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2011 9:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

moze si hovorit kto chce co chce, minuly rok som hladal kvalitnu bundu na kazdodenne nosenie po celom meste a ked som vstupil do obchodu s vecami thor steinar, to bola uplne ina liga... maju naozaj krasne a kvalitne zimne bundy a mikiny... sice drahsie, ale ked to na seba date, budete vediet rpeco tolko stoja. to sa naozaj kvalitou neda porovnavat s hadrami z bezneho obchodu... (teraz nemyslim nejaku skialpinisticku budnu za 500e .. )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2011 9:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jinak pro pány co se pohybují převážně po městě by určitě nebyl od věci třeba kvalitní kabát, přeci jen bunda patří spíš na hory než na Václavák :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bombay


PříspěvekZaslal: st listopad 30, 2011 10:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Thor má krásné věci, ale pro mě je reálných tak 20%.
Kus, kde je vidět jejich SS logo bych si prostě na sebe nevzal, nejsem přesvědčený milovník nácků natolik, abych se s někým rozdiskutoval, proč to nosím, co si o tom myslím.
Ostatní věci mají nicméně super, byť trochu dražší. Nicméně raději originální Thor, než za stejnou či vyšší cenu hadr od Nike, který je drahý jen díky pidifaječce.

At nejsem zcela OT, bundu mám od Hannah, barevně jako tahle od NB http://www.shop-sport.cz/sportovni-obleceni/6104-bunda-zimni-panska-nordblanc-nbwjm1760keramicky-oranova.html
Byla hezká, nepřehlédnutelná, za 1100kč v kamenném krámu ve výprodeji jako loňský model, zatímco i na netu se zhusta pohybovala okolo původních 3000kč. O peníze jde až v první řadě
_________________
Symobolika je jejich reč, prave proto ze to nikoho nezajima
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aichel


PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2011 12:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak já si minulý rok (po x letech s Nuggetem) koupil Thirty-Two:



Ve slevě z 8 000Kč na 3 900Kč. Vodní sloupec 20k, prodyšnost 10k. Pod ní mikinu od Mamuta a celou zimu pohoda .) Navíc je dost decentní.


Naposledy upravil Aichel dne pá prosinec 02, 2011 1:34 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gohan


PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2011 12:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já mám toto, akorát jiné barvy: http://www.jack-wolfskin.com/en-uk/apparel/men/3-in-1-double-jackets/3-in-1-double-jackets-alpinism/1102361-broad-peak-xt-jacket.aspx

Nemůžu si stěžovat, vnější a vnitřní bunda, vnitřní je péřová, dá se nosit klidně samotně. Ve Finsku jsem si vystačil s krátkým rukávem a touhle bundou. Když přituhlo na -30 tak tričko s dlouhým rukávem nebo mikina.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prinz Eugen


PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2011 4:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

steinar je jen pro skutečný tvrďáky, u ostatních ta bunda nosí je a ne oni bundu :-)
_________________
http://wwwyoutube.com/user/mrjohnymnemonic
Motion Graphics VFX Video
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tommm


PříspěvekZaslal: ne prosinec 04, 2011 8:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejhorsi na tom je,ze kdyz si clovek vybere jakoukoliv bundu aby mu nebyla venku zima,tak pak musi behem dne vlizt to nejakyho obchodaku,nebo Mhd,kde maji pretopino jako svina a treba ja jsem v tu chvili spocenej jak mys.Druha moznost je si tu bundu samozrejme sundat,ale v Mhd to vypada fakt divne a v obchodech,kde maji regaly tak tesne vedle sebe,ze se mezinima da sotva proliz je to taky hruza jeste drzet v jedny ruce kosik a v druhy ty hadry...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: ne prosinec 04, 2011 8:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

prave proto nosim bundu takovou normalni, pod ni dam mikinu a v ochodaku nebo do auta ji sundam
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eschaia


PříspěvekZaslal: ne prosinec 04, 2011 10:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jakou nosite bundu? Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: