Navigace do auta


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Navigace do auta  Úvodní stránka -> Ostatní -> Navigace do auta
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Petr Weisser


PříspěvekZaslal: út květen 05, 2009 2:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cca před 14dnima jsem si tuto navigaci koupil za 3 450kč,- novou s podrobnými mapami čr, a okolních států. Používám jí deně a zatim jsem spokojený. Všechno je takové jaké to má být. Prostě super za super cenu.
_________________
Lidi jsou svině. Nevyplácí se nikomu věřit. Jen sobě. A i to je někdy pořádná zrada.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
SCHWACA


PříspěvekZaslal: út květen 05, 2009 3:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

s.sman napsal:
Tuhle navigaci mám asi dva roky a zatím jsem neměl potřebu kupovat jinou, jsem s ní spokojený. Bohužel pro tebe, kromě spousty map zahraničních zemí, zde není Německo.


no to Německo by mi tam chybělo sakra, na to jsem taky koukal

tahle http://www.aukro.cz/item626615624_tom_tom_one_mapy_24_statu_evropy_pekna.html#gallery by mohla být asi i lepší ne ?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
s.sman


PříspěvekZaslal: út květen 05, 2009 3:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak v této je už i Německo s 99% pokrytím.
_________________
Fide, sed cui fidas, vide.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SCHWACA


PříspěvekZaslal: út květen 05, 2009 3:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

s.sman napsal:
Tak v této je už i Německo s 99% pokrytím.


jo diky a jen 300 kč rozdíl
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
E.Leclerc


PříspěvekZaslal: st květen 06, 2009 7:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja čekám na novej model v prodeji již brzo.

Výrobce navigací TomTom představil dvě nové verze svých nejprodávanějších navigačních přístrojů nižší třídy. Nové produkty TomTom ONE IQ Routes a TomTom XL IQ Routes nabídnou především funkci inteligentních tras, která spočítá nejrychlejší trasu v závislosti na dni v týdnu a denním času.

TomTom One IQ Routes
Novinky tak přinášejí do nižší třídy funkce, které byly dříve dostupné pouze u nejvyšší řady TomTom GO. Dva nové modely jsou kompletně přepracované a nabídnou elegantní černé zpracování a také rozšíření mapového pokrytí Evropy. Jejich ceny by pak měly začínat na částce 4 500 korun.


Nové navigace nabídnou i funkci navádění do jízdních pruhů. Zařízení dává řidičům včasné hlasové instrukce, které i s pomocí obrazovky zřetelně signalizují, do kterého jízdního pruhu se zařadit, případně kde se nachází exit, takže řidič má přehled o momentální dopravní situaci.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SCHWACA


PříspěvekZaslal: ne květen 10, 2009 6:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak ješte do třetice se zeptám na tuhle

http://aukro.cz/item629171811_3_5_gps_mapy_evropy_cz_komplet_v_cz_nove.html

bohužel mi tamtu někdo vyfouknul a tahle mi prijde taky zajímavá, ale opět by mne zajímalo, zda někdo nemá zkušenost.

díky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne květen 10, 2009 7:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trochu OT: pár dní jsem teď jezdil podle navigace Mio Nuvi 255 a musím říct, že to, co si z toho odnáším je to, že je potřeba mít aktuální mapy. Podle mě sebelepší přístroj se starou mapou je na nic. Takže kdybych si kupoval, tak jedině se zajištěným systémem aktualizací ideálně zdarma na celý život :-)

Jezdil jsem po Slovensku a hodně se tam staví a opravují silnice a dálnice a ve větších městěch byla navigace furt mimo a jediný, co mi pak zbylo je čumět po cedulích a myslet hlavou :-)
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luk


PříspěvekZaslal: ne květen 10, 2009 8:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A co route 66 prej ma v sobe i antiradar?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: ne prosinec 04, 2011 3:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Potřebuju poradit s navigací, nejlépe do 3000,-. Měla by mít mapy Evropy a jejich aktualizace by měla být pravidelná a nejlépe bezplatná, i když to je asi v této cenové relaci oříšek, kažopádně díky za všechny tipy předem.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KAKAč


PříspěvekZaslal: po prosinec 05, 2011 6:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Používam mobil NOKIA C6-01, mal som tam 5 nezávislých na sebe navigačných softvérov.

1. OVI MAPY - bezplatná aktualizácia do konca života - najnovšie mapy
2. Garmin mobile XT- najnovšie mapy + TOPO mapy + nadstavba lesných ciest
3. Sygic navigation - najnovšie mapy
4. Sygic AURA - najnovšie mapy označené ako 2012 /spôsob označovania sa ma nepýtajte, ale je to nejako každé 2 roky či ako.../
5. Trekbuddy - čisto turistická záležitosť

- Momentálne najviac používam SYGIC AURA, je to najlepšie čo mám.
- dá sa kopec vecí ponastavovať + hlavné mestá sú v 3D, asistencia jazdných pruhov, všetko...

s klasickými krabičkami je to tak že za 1-2 roky /cesty sa stále budujú/ máš 2 možnosti:
1. vyhodiť a kúpiť druhú krabičku
2. nahrať iný warez SOFT + cracknuté a unlocknuté najnovšie mapy
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
E.Leclerc


PříspěvekZaslal: po prosinec 05, 2011 3:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

eSko napsal:
Potřebuju poradit s navigací, nejlépe do 3000,-. Měla by mít mapy Evropy a jejich aktualizace by měla být pravidelná a nejlépe bezplatná, i když to je asi v této cenové relaci oříšek, kažopádně díky za všechny tipy předem.


Na Tom Tom mapy a léčivo na každém druhém fóru, tak aktualizace není problém.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blazen


PříspěvekZaslal: po prosinec 05, 2011 3:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

k: a NDrive jsi nezkoušel? přijde mi lepší, rychlejší a intuitivnější než Sygic...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KAKAč


PříspěvekZaslal: po prosinec 05, 2011 7:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nDrive som neskúšal, neviem či je verzia na najnovší OS NOKIE symbian 3.
Ináč mne sa zo začiatku zdala aura horšia ako klasický sygic, lebo má trošku iné menu, ale jednoznačne sa mi zdá teraz prirodzenejšia a aj čo sa týka baterie tak bude zrejme šetrnejšia /menu je na čiernom pozadí/.
od koho mapy idú do nDrive? Teleatlas, Navteq ??
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blazen


PříspěvekZaslal: po prosinec 05, 2011 7:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mám dojem že teleatlas (ale možná si to pletu s Garminem)... každopádně v nových Nokiích mám stejně bordel (o nový symbian už se nezajímám) takže sám v N97 využívám jen ty GPS pro S60 5th a úplně mi stačí NDrive (ikdyž ani ty dříve odsuzované Nokia - dnes Ovi mapy už nejsou k zahození a mezi NM 2 a OM 3.xx je fakt velkej skok dopředu)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 8:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

E.Leclerc napsal:
eSko napsal:
Potřebuju poradit s navigací, nejlépe do 3000,-. Měla by mít mapy Evropy a jejich aktualizace by měla být pravidelná a nejlépe bezplatná, i když to je asi v této cenové relaci oříšek, kažopádně díky za všechny tipy předem.


Na Tom Tom mapy a léčivo na každém druhém fóru, tak aktualizace není problém.


Kdyby to byla navigace pro mě, tak není problém, tohle je pro taťku přítelkyně a ten si s tímhle opravdu neví rady a ani nikdo z jejich rodiny není tak zručnej s PC a je potřeba s tímto myslet dopředu, já s ní třeba věčně nebudu
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Navigace do auta Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: