Příprava na půlmaraton


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Příprava na půlmaraton  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Příprava na půlmaraton
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Darion


PříspěvekZaslal: po listopad 28, 2011 9:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

WORKOUT NO. 5

Veslo 30 min. 6550
Veslo 15 min. 3k neco
10 min. šmrdlačka na něčem, co vypadalo jak vozíček pro invalidy:D

Už tři dny jsem se pořádně nevyspal, protože můj holandskej spolubydlící je uplnej kretén, kterýho začínám pomalu, ale o to upřímněji nenávidět. Taky jsem toho moc dneska nesněd a bohužel se to projevilo na tréninku. Tu první půlhodinku jsem byl ještě schopnej dojet, ale i tak už jsem byl docela mimo, ta další patnáctiminutovka se skoro nedala vydržet, protože jsem postupně začal odcházet, tak jsem ten závěr vypustil a radši přeskočil na to šmrdlátko (který jsem ovšem ale asi rozbil, což sice nevim, jak je možný, ale když jsem odcházel, tak nebylo právě svěží:))

A teda jak jsem kdysi tvrdil, že běhání je náročný, tak v porovnání s timhle je to úplný hovno. To bych radši hodinu běhal schody, než znova absolvovat ten dnešek... Ale baví mě to, budu si muset v Praze najít nějakou posilku, kde maj veslo:)
_________________
"Sahni si na dickense, at poznas klasiku..." Jan Tomasik
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tracey


PříspěvekZaslal: po listopad 28, 2011 9:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Darion napsal:
WORKOUT NO. 5
Ale baví mě to, budu si muset v Praze najít nějakou posilku, kde maj veslo:)


Co vím mají v Aquapalace
_________________
Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo (Sigmund Freud).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: po listopad 28, 2011 9:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To nejak nechapu. Pises, ze musis najit posilku, kde maji veslo a ted teda veslujes kde, na rybniku? :)

Jinak mas pravdu, veslo je neskutecna zabijacka, protoze tam pracuje stracne moc svalu, i kdyz pro me by byl horsi ten beh.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darion


PříspěvekZaslal: po listopad 28, 2011 10:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nn, jsem momentálně v zahraničí, ale zhruba za tří týdny se vracím domů, takže to budu muset nějak pořešit...
_________________
"Sahni si na dickense, at poznas klasiku..." Jan Tomasik
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
B-Rabbit


PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2011 12:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Darion napsal:
Nn, jsem momentálně v zahraničí, ale zhruba za tří týdny se vracím domů, takže to budu muset nějak pořešit...



Kde jsou v Praze Concepty ti moc nepovím, ale tak nějak co jsem pročítal tvůj log, tak mě zarazilo, že jezdíš vše na 10, přičemž úseky máš laděné spíše v aerobní hladině, proto mi to přijde trochu přestřelené.
Nejsem závoďák, ale osobně třeba jezdím téměř vše na 4 a cokoli vyššího bych volil tak maximálně u úseků do 1min. To jen taková má malá rada. Jinak co se týče toho brnění, tak bych to viděl buď v tom, že tělo není zvyklé na daný posez a nohy občas kvůli tomu "odumíraj". Buď si na to časem zvykneš, nebo můžeš zkusit podprdelák např. z nějaké karimatky, či něčeho podobného
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2011 7:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A to je dalsi vec s tim odporem. To se nedivim, ze na tuhle zatez po chvili odpadnes. Zrovna vcera o tom byla diskuze s kidem v mem logu, na tyhle delsi trate je idealni 4-5 (pokud je veslo udrzovane).
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
B-Rabbit


PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2011 7:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

S tím naprosto souhlasím.. Chodím třeba na hodiny, které vedou přímo veslaři a pamatuji si, že jednou říkali, že třeba takovej Ondra Synek téměř vše jezdí na 3, max 4. A to má tuším osobák kolem 5:40 na 2km,což je pro mě uplně něco nepředstavitelného...ostatně to ale asi pro každého

Draper napsal:
A to je dalsi vec s tim odporem. To se nedivim, ze na tuhle zatez po chvili odpadnes. Zrovna vcera o tom byla diskuze s kidem v mem logu, na tyhle delsi trate je idealni 4-5 (pokud je veslo udrzovane).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darion


PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 9:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

WORKOUT NO. 6

Ok, tak tohle jsem moc nevychytal, nějak jsem v posledním týdnu neměl čas cvičit, ale už jsem zpět a chci dost máknout do Vánoc, protože vim, jak to během svátků vypadá:)

Rozehřátí:
200 panáků

BP
20xosa
15x40
10x50
8x60
3x70
2x70

Těžký, těžký, jakmile chvilku BP necvičím, tak mi jde síla do háje, ale cítím, že se to začíná pomalu vracet (což je poměrně překvapivé vzhledem k počtu tréninků a objemu:D)

Shyby
5x,5x,5x
paralel, úzký nadhmat, podhmat
Pak trochu výdrže ve visu, především pravá ruka je bída. A shyby na třech prstech taky nejsou, co bývaly, uvidíme, kam se pohnu, až se zas dostanu na stěnu.

SQ
10x40
10x70
10x80
10x80
5x100

Fajn.

Kliky na bradlech
10x+10kg činka
Tu jsem vzápětí odložil, protože se s ní prostě nedalo pracovat, takže
10x
10x
10x

Břicho
100+ zvedání nohou v leže, nevím, přesně kolik, nepočítal jsem to.

Veslo (20 min, zátěž 5, 170 W, 4550+ m)

Edit: teď koukám na veslo pár dní zpátky a tam jsem měl taky +- za 20 min, ale W jen 149. Neví někdo, jak je to možné? Resp. spíš, co přesně ty Watty udávají?

Zas taková šmrdlačka, bohužel jsem to musel zkrátit, protože bych si jinak nestihl koupit jídlo. Ale asi to nebude na škodu, vzhledem k tomu, že mám ještě 6 vstupů do posilky, rád bych je všechny využil a odjíždím příští čtvrtek, takže teď budu bušit každý den.

Veslo byla zase teda dobrá vražda, ale zdá se, že to pomalu, ale jistě jde nahoru. Těší mě ale, že už v zadní fázi takřka nezvedám špičky a nezapírám se o lanka, což by mohla být první známka toho, že se mi lepší technika.
_________________
"Sahni si na dickense, at poznas klasiku..." Jan Tomasik
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2011 12:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ohledne tech wattu, jel jsi to pokazde na stejnem vesle? Jinak makej, mininalne 5km za 20 minut musis davat jak nic :)
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darion


PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2011 12:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jel, pokud ho teda nevyměnili:)
No jo, počkej, dej mi chvíli, potřebuju se trochu rozjezdit:)
_________________
"Sahni si na dickense, at poznas klasiku..." Jan Tomasik
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2011 12:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jeste akorat predtim jsi to jel na 9 a ted na 5, ale vzdalenost jsi ujel stejnou a na tu 9ku by jsi tedy mel logicky mit vyssi vykon.
Jo a jeste jedna vec, co jsme si vsiml, kdyz veslujes a davas v tom urcitem casovem useku pauzy, tak ta prumerna wattaz klesa.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darion


PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2011 12:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Možná to taky bude mít souvislost s tím, jaký má člověk tempo, a tím pádem jak roztáčí větrák... možná jsem si zvyk na 9, takže mi to líp sedlo a moh jsem zabírat s menší námahou... ale nevim, to je jen taková teorie, která mě teď napadla:)
_________________
"Sahni si na dickense, at poznas klasiku..." Jan Tomasik
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darion


PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2011 8:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

WORKOUT NO. 7

Veslo (20 min, 185 W, 4765 m, bpm cca kadence AK47:)
Kolo (30 min, bpm cca 70 % max)

Veslo dává:)
_________________
"Sahni si na dickense, at poznas klasiku..." Jan Tomasik
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darion


PříspěvekZaslal: so prosinec 10, 2011 7:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

WORKOUT NO. 8

250 panáků na zahřátí

BP
10x35
10x55
10x60
5x65
2x70
1x75
8x60

Jenom na ozkoušení, kolik mi to dovolí. Od příště najedu na klasiku 4x10

Shyby
8x,4x,5x,3x

Strašně rychle odchází síla, ale to je klasika. Technika se zlepšuje, a to je hlavní.

SQ ATG
10x50
10x80
10x80
10x80
10x80
10x80

Už jsem se asi cejtil i líp, než po skončení tohodle cviku:) Ale fajn, příště přihodíme.

Push press
6x40
6x40
6x40

Zas potřebuju chytit techniku, tohle chvíli necháme. Zkoušel jsem i přemístění, ale to je už úplně tragický, takže to si nechám na doma.

Biceps JČ
7x16
7x16
7x16
7x16

Kliky na bradlech
4x10

Břicho - zkusil jsem pár cviků, co jsem si zapamatoval z AB rippera a málem jsem tam chcíp:) Střed docela hroznej, ale ABR začnu pomalu zařazovat a uvidíme, co to udělá. Vedle toho si tam asi taky přihodim Strech a Jogu, ať to tělo trochu rozhejbám.

Kolo 30 min., na pohodu, ke konci trochu větší zátěž, aby na mě náhodou nezůstalo něco suchýho...

Trénink fajn, konečně jsem měl trochu víc času, tak jsem tomu moh přidat. Bohužel jsem zjistil, že někam zmizelo veslo , ale co se dá dělat, aspoň, že ten rotoped tam zbyl.
_________________
"Sahni si na dickense, at poznas klasiku..." Jan Tomasik
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darion


PříspěvekZaslal: po prosinec 12, 2011 8:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

WORKOUT (?) NO. 9

Tak dneska to snad ani nemá cenu komentovat. Zkusil jsem to jen pro formu, abych věděl, jestli se třeba něco nezměnilo, ale ne:) Ze včerejška jsem napsal tak tři hodinky a strava vypadala asi nějak jako v 7 a.m. snídaně a ve 4 p.m. dva cheeseburgry, takže jsem byl totálně vyřízenej. Ale ještě dva dny zkoušek a až do 30.1. bude pokoj

Hodil jsem pár shybů, zatlačil pár benchů, nějaký kliky na bradlech a pak přemístění a výtlak jednoručky, ale tam mi totálně došla pára. Tak jsem se aspoň trochu protáh, prostrečoval a zase šup ke corporate strategy:)
_________________
"Sahni si na dickense, at poznas klasiku..." Jan Tomasik
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Příprava na půlmaraton Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: