Cviceni, nabirani a pri tom shodit tuk na brise ?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Cviceni, nabirani a pri tom shodit tuk na brise ?  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Cviceni, nabirani a pri tom shodit tuk na brise ?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
octaviavrs


PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2011 8:12 pm    Předmět: Cviceni, nabirani a pri tom shodit tuk na brise ? Odpovědět s citátem

Mel bych takovy dotaz. S nabiranim vahy nemam az zas takovy problem, ale po nejakem case mi docela narostlo brisko, chtel bych pro to z bricha dostat tuk dolu a pri tom jet normalne objem a neztratit nic z tezce vydrenych svalu, je neco takoveho mozne ? nejaka aerobni cinnost pri objemu ? dekuji predem za info.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
saleb


PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2011 8:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jde to, ale ne s treninkem jaky jedes
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moocha


PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2011 8:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jíst zdravě. Přidat po tréninku aerobku. A půjde to ku*evsky pomalu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NoWeight


PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2011 9:18 pm    Předmět: Re: Cviceni, nabirani a pri tom shodit tuk na brise ? Odpovědět s citátem

octaviavrs napsal:
Mel bych takovy dotaz. S nabiranim vahy nemam az zas takovy problem, ale po nejakem case mi docela narostlo brisko, chtel bych pro to z bricha dostat tuk dolu a pri tom jet normalne objem a neztratit nic z tezce vydrenych svalu, je neco takoveho mozne ? nejaka aerobni cinnost pri objemu ? dekuji predem za info.


V jídle se nějak neomezuj, jez kvalitní bílkoviny, sachry a tuky. Jeď posilovací trénink a v dnech kdy necvičíš dej aerobku (po posilování totiž taky spaluješ, i když už třeba sedíš doma u učení). Tu aerobku si dej pestrou, aby to nebyl furt běh, běh, běh.. Takhle když to budeš praktikovat, tak si myslim, že by to mělo stačit. Každopádně, čim víc svalů máš, tak tím se ti efektivněji pálí tuk.
_________________
"The mind is everything, if you don´t believe you can do something, then you can´t."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
octaviavrs


PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2011 9:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak nejak jsem to mel v umyslu, co rotoped ? 3x tydne tak 50min, bude to mit vyznam ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NoWeight


PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2011 9:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

octaviavrs napsal:
tak nejak jsem to mel v umyslu, co rotoped ? 3x tydne tak 50min, bude to mit vyznam ?


Cokoliv .. Hlavně to musí bejt nějaká pohybová aktivita, něco co tě "prokrví".. Jestli máš doma rotoped, tak teďka když je venku chladno, tak můžeš jezdit na něm, je to na tobě. Já mám rád švihadlo, podle potřeby jedu třeba 10, někdy 20 minut, přidávám na intenzitě, nebo ubírám atd. Jelikož bydlim v paneláku, tak často běhám schody, nebo dělám "výstupy" do schodů apod. Párkrát za měsíc si dávám kruháč s vlastní vahou (když máš hrazdu je to lepší ) a tak..
_________________
"The mind is everything, if you don´t believe you can do something, then you can´t."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
octaviavrs


PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2011 9:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

super, diky moc, pustim se do toho, a co myslis, pujde dolu s tukem i svaly ? co tep frekvence, nemela by bejt pry nejaka extremni, to potom prej az tak tuky nespaluje
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NoWeight


PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2011 10:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

octaviavrs napsal:
super, diky moc, pustim se do toho, a co myslis, pujde dolu s tukem i svaly ? co tep frekvence, nemela by bejt pry nejaka extremni, to potom prej az tak tuky nespaluje


To takhle přes monitor fakt neposoudím :D.. Když budeš dodržovat základní výživový postupy, tak bys měl svaly ochránit. Každopádně nejdřív pálíš glukózu v krvi a glykogen ve svalech a teprve až potom tuk. U té tepové frekvence je to tak, že při 75-85 % max. tep. fr. se nejlépe pálí tuky (max. tep. 220 - tvůj věk). Rozhodni se sám, já to třeba až tak nehrotim a jedu to naprosto jednoduchým systémem: sprint,odpočinek (v poměru času 1:2) a jindy zase takovej výklus (téměř stejná intenzita a trošku déle to jedu). Ono do nějakejch 70. let ještě vrcholoví sportovci stále bádali jak měřit intenzitu aerobního tréninku a nikdo o nějaký "správný" frekvenci neměl ani páru :D.. Pak tušim v 76. si Sepo vyjel na běžky, cestou na to přišel a založil POLAR . Dneska už to všichni berou jako samozřejmost a přitom dříve se bez toho museli obejít i vrcholoví sportovci.. Každej to musí mít 100% pod kontrolou, aby měl jistotu, že nic nedělá špatně.. Paradoxní potom je, že vrcholoví cyklisté jako je třeba Armstrong dostávají rakovinu varlat, nebo si v důsledku nadměrného aerobního tréninku přepálí adrenální žlázy.. Všeho moc škodí, takže klidně si tu tepovku měř, ale nijak to s tím tréninkem nepřeháněj (co se frekvence týče). Jestli si to dočetl až sem, tak ti gratuluju a omlouvám sem že jsem se tak rozepsal ... Na závěr bych ti ještě doporučil si "vygůglit" tohoto pána: Georges Hébert (vymyslel tkz. natural method), o prázdninách jsem zkoušel jeho doporučované aktivity, skloubil jsem to s posilováním a musím ti říct, že líp jsem se nikdy necejtil. Je to změna .. Snad jsem ti pomohl.

Noweight
_________________
"The mind is everything, if you don´t believe you can do something, then you can´t."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Cviceni, nabirani a pri tom shodit tuk na brise ?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: