Vanocni cukrovi??



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Vanocni cukrovi??  Úvodní stránka -> Kuchařka -> Vanocni cukrovi??
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Baberusta


PříspěvekZaslal: pá prosinec 09, 2011 10:41 am    Předmět: Vanocni cukrovi?? Odpovědět s citátem

Zdravim forum. S pomoci kulturistickych a fitness receptu a taky trochou fantazie se mi povedlo vytvorit proteinovo/celozrne palacinky s extra vlakninou (soya protein, celozrna mouka, drcene otruby, 3 vajicka, polotuc. mleko) a muffiny. Prichazi Vanoce, tzn 3 tydny s rodinou v CR, tzn navstevy a urazena babicka, kdyz si nedam cukrovi.. Proto me napadlo zalozit topic a pockat, jestli nekdo nezna nebo nevymysli nejakou nahradu nebo upravu tradicniho cukrovi. Ps: Potrebuju 4% tuku dolu do Brezna, takze recepty ala "dve hery, 300g cukr krystal" muzete rovnou zapomenout dik za napady Barbora
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: pá prosinec 09, 2011 10:51 am    Předmět: Re: Vanocni cukrovi?? Odpovědět s citátem

cukroví je průser... hlavně když se přežene. Ale dobrá věc je, že pohyb to minimalizuje (taky jde o to jakej pohyb... takový ty kecy, jakože se někdo hejbe doma při uklízení a bla bla... )

Na netu najdeš stovky receptů na fitness cukroví, takže to pro tu nádhradu...

Mě osobně vždy bylo jedno, co si kdo myslí, o tom jak jím... už jako malej kluk jsem dostával vynadáno za to, že vykrajuju z masa špek, nejím knedlíky apod. Pokud tohle trápí někoho dalšího, tak je to opravdu jen a jen jeho problem. Je jen na tobě, co jíš. Je to tvoje tělo, tvoje mysl.
Cukroví jsem vždy jedl... co mi chutná, to prostě jím. Pokud má tělo pohyb, pokud nejsou kalorie šíleně vysoký, tak je to docela jedno.

4% tuku dostaneš v pohodě dolů za 4 týdny, takže do března to je úplně v pohodě... a aby si se, jak říkáme my z kulturistického fora, "zprasila" tak, že to nepůjde tak rychle dát dolů, tak to by ses musela snažit až nelidsky...
nahoru
Baberusta


PříspěvekZaslal: pá prosinec 09, 2011 11:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To nesouhlasim. Ja si dokazu pustim stereo, uklidit cely barak, tancovat a protahovat se 3 hodiny a da to za pul hodky na kole :) Ale to je docela ojedinele :)

Pred pul rokem jsem dokoncila skolu v USA, prestala hrat zavodne basket a prestehovala se za praci do Nizozemi. Momentalne posilovna 3-4 tydne, ale nebavi me byt na kole/trademil/stepper vic nez 20 minut po cviceni. Zacinam behat venku a v novem roce bud basket pro zabavu nebo trenink v bojovem umeni.

Jidlo je pro me dulezity, vzdycky s nim mam problem. Jde o to si na nej udelat cas. Kdyz jim kraviny, tak jsem unavena, atd...

Diky za radu, mrknu na net. Jestli si nekdy nekdy nejake zkousel, posli link.

B.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Merrao


PříspěvekZaslal: pá prosinec 09, 2011 3:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj. Tak předpokládám, že zásady jako "neobalujte cukroví v dalším cukru" ti bude k ničemu.
Nicméně.
Spousta cukroví je založená na tom, že akorát použiješ zdravšjí suroviny. Což je těm, co jedí cukroví a neměli by ho jíst k ničemu.

Méně kalorií dostaneš že všeho, do čeho nacpeš ovoce popř. zeleninu.
Sežeň si kvalitní čokoládu, banány = banánové jednohubky v čoko.
Mrkvové sušenky, když umíš péct jsou také méně kaloričtější, jelikož tam nenacpeš tolik mouky. (mě se nikdy nepovedly...)

Dále můžeš uvařit rýži (rýže má takovou neutrální chuť, vločky by byly asi "hnusnější"...rozvařit jablka, sehnat sladidlo (třeba džus), sehnat želatinu kterou rozpustíš v horkém džusu a smícháš s jablky a rýží tak, aby se to nerozblemcávalo a daly tvarovat kuličky. Tuhle to hodně dlouho ale želatina je bohatá na bílkoviny :)

S tou želatinou se dá opravdu kouzlit.
Dále využij pro "pozravení cukroví" ořechy, sušené ovoce...
http://www.varimezdrave.cz/recepty/cukrovi

Víc mě teď z hlavy nenapadá...: ( Kdyby něco, napíšu pm.
Mimochodem z normálního vánočního cukroví je nejméně kalorické to bílé...ty laskonky/kokosky, nebo jak se tomu říká...:) Jen do toho nesmíš dát tunu cukru:D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Baberusta


PříspěvekZaslal: pá prosinec 09, 2011 6:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Diky za rady. Pristi tyden neco zkusim.

A kdyz me to nastve tak si upecu pusinky (naslehany bilky) s agave sladidlem.

A je to
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Vanocni cukrovi??
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: