Freimen - návrat


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 29, 30, 31  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Freimen - návrat  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Freimen - návrat
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Freimen


PříspěvekZaslal: út listopad 22, 2011 8:44 pm    Předmět: . Odpovědět s citátem

Dnes mi přišly první fotografie z minulého týdne a protože jsem naštěstí už relativně zdravý, ale cvičit půjdu teprve až budu opravdu v pořádku, změním zatím lehce obsah směrem od činek k vědě :). V uplynulém roce se mi podařilo pro změnu místo výsledků sportovních získat ocenění akademická a tak přidávám fotografie z předávání nejprestižnější české studentské Ceny Josefa Hlávky pro "talentované studenty, kteří prokázali výjimečné schopnosti a tvůrčí myšlení ve svém oboru", která se tradičně předává v předvečer 17. listopadu na zámku v Lužanech u Přeštic. Na první fotografii z předávání, na druhé ocenění studenti a profesoři za jednotlivé fakulty ČVUT. Byla to pro mě ohromná čest a velký zážitek. Nyní ovšem věřím, že příští zápis již bude striktně tréninkový s plným nasazením .



_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: út listopad 22, 2011 8:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pani, tak to gratuluji to je mazec :D . Jak jsi na tom se svou knihou, bude se lisit od publikaci, ktere zatim jsou na thu ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Reiben


PříspěvekZaslal: út listopad 22, 2011 9:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Freimen jako jediný má naleštěné boty .
_________________
"Neaktivně žít, znamená pasivně umírat."
„Můžeš mít buď výsledky nebo výmluvy. Nemůžeš mít obojí.“ - Arnold Schwarzenegger
„Jdi statečně dopředu, protože každá zkušenost je lekce.“ - Bruce Lee
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Freimen


PříspěvekZaslal: út listopad 22, 2011 10:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CZEBLADE napsal:
Pani, tak to gratuluji to je mazec :D . Jak jsi na tom se svou knihou, bude se lisit od publikaci, ktere zatim jsou na thu ?

díky, moc si toho vážím

ano, bude se lišit velmi a to od použitého jazyka po evidence-based postupy, zkrátka žádné "převratné metody tréninku a suplementace, které jsou 67,26438 % Vašeho úspěchu", ale nejnovější teoreticky i prakticky ověřené metodické postupy v ucelé formě jedné publikace

Reiben napsal:
Freimen jako jediný má naleštěné boty .

nejen, že jako patnáctiletý trouba vypadáš, ale ty se jako patnáctiletý trouba chováš a smysl tvého příspěvku mi skutečně uniká (pakliže nejsi student páté třídy či rando v.2 )
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
johny c


PříspěvekZaslal: po listopad 28, 2011 12:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

na tý druhý fotce to vypadá, jako by si měl jedno oko skleněný
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Freimen


PříspěvekZaslal: st listopad 30, 2011 8:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

johny c napsal:
na tý druhý fotce to vypadá, jako by si měl jedno oko skleněný

to je vskutku neobyčejně hloupý příspěvek ...kdo nemá k tématu co říci, měl by zůstat raději mlčet
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Freimen


PříspěvekZaslal: st listopad 30, 2011 8:54 pm    Předmět: . Odpovědět s citátem

Tak jsem se konečně po více než 3 týdnech mohl dnes navrátit k tréninku. Měl jsem nepěknou angínu a 2 různá ATB, díky čemuž jsem shodil 5 kg a moje aktuální hmotnost je 74,5 kg a nechtějte vidět, jak vypadám. Chtěl jsem tělo nechat odpočinout po té zátěži atb a nemoci, takže ačkoliv do práce chodím již od minulého pondělí, stále jsem ještě vykašlával atd. a tak jsem šel cvičit raději až nyní. Dal jsem si dnes lehký kruhový trénink, abych tělo připravil na nadcházející zátěž a budu postupně přidávat a půjdu za vytyčeným cílem.

Trénink:

benchpress
1x12x40 kg
3x8x50 kg

dřep
1x12x40 kg
3x8x50 kg

mrtvý tah
1x12x40 kg
3x8x50 kg

biceps s velkou činkou ve stoje
3x8x30 kg

francouzský tlak s velkou činkou
3x8x30 kg

upažování s jednoručkami ve stoje
1x12x7 kg
2x8x10 kg
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Freimen


PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2011 7:46 pm    Předmět: . Odpovědět s citátem

Ačkoliv jsem nebyl ještě úplně zregenerovaný, vyrazil jsem na trénink a opravdu krásně jsem vše cítil a dokonce i silově bylo znát, že se tělu chce jít nahoru, mám z toho dobrý pocit a jdu dělat hovězí steaky :). Jinak poznámka - zaujalo mě, když jsem včera rozbalil Extrifit LONG a říkám si pro sebe "to si Franta (pan Nádvorník) dělá legraci, to chutná fakt jako borůvky" a kouknu do složení a ony tam jsou opravdu mleté borůvky, to snad není možné , borůvka je skutečně vynikající a dobře zasytí.

Trénink:

benchpress
1x12x40 kg
4x5x60 kg

dřep
1x12x40 kg
4x5x60 kg

přítahy v předklonu s velkou činkou podhmatem
1x12x40 kg
4x6x50 kg

biceps s velkou činkou ve stoje
1x12x30 kg
1x8x40 kg
2x8x35 kg

francouzský tlak s velkou činkou
1x12x30 kg
1x8x40 kg
2x8x35 kg

výpony ve stoje
2x8x60 kg
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Freimen


PříspěvekZaslal: ne prosinec 04, 2011 8:47 pm    Předmět: . Odpovědět s citátem

Cvičím 5 dní a je znát, že síla jde pěkně nahoru a tělo se dobře adaptuje na zátěž. Opravdu nemůžu z toho borůvkového proteinu LONG, prolévám to přes den pěkně, snažím se jíst hlavně hovězí a je velice znát, že regenerace je i po takové pauze opět slušná a tělo během 3 tréninků vypadá hned lépe.

Trénink:

mrtvý tah
1x12x40 kg
1x6x60 kg
4x4x70 kg

benchpress
1x12x40 kg
1x6x60 kg
4x4x65 kg

dřep (dynamické/koncentrované provedení v pozitivní a neg. fázi)
1x12x40 kg
4x6x60 kg

upažování s jednoručkami ve stoje
1x12x7 kg
3x8x12 kg

břicho
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Primitiv


PříspěvekZaslal: ne prosinec 04, 2011 10:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já mám taky borůvkový Extrifit (ale WPC 80) a ten po borůvkách spíš jen voní, než že by tak chutnal. Přitom tam jsou namleté borůvky taky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Freimen


PříspěvekZaslal: ne prosinec 04, 2011 10:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Primitiv napsal:
Já mám taky borůvkový Extrifit (ale WPC 80) a ten po borůvkách spíš jen voní, než že by tak chutnal. Přitom tam jsou namleté borůvky taky.

tuším, že ten jsme také měli na soustředění, od každé příchutě jeden, ale tady mám nejraději jednoznačně čokoládu...já vím, že mi pan Nádvorník kdysi říkal, že u té WPC 80 to je s chutí vždy problém, aby to bylo chuťově sladké a přitom to byla kvalitní čistá syrovátková 80, kde samozřejmě nemáš téměř žádné cukry, ale jen ten nejkvalitnější protein...nicméně asi tím, že je ten LONG vícesložkový, tak mu ty rozdílné zdroje proteinu dávají takovou krémovou chuť, že to chutná jak nějaký ovocný koktejl, opravdu moc dobré...a to jsem si myslel, že po GoPro 30 mě nemůže už nic překvapit
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Freimen


PříspěvekZaslal: út prosinec 06, 2011 8:42 pm    Předmět: . Odpovědět s citátem

Dnes čtvrtý trénink celého těla během 7 dnů a mám radost, že se forma i síla rychle vrací na původní úroveň. S těmi suplementy je to skutečně výhoda, když se chce, tak to s nimi jde velice dobře a je to pěkně znát na rychlé regeneraci, dělám to tak, že mám klasickou snídani o instatní ovesné kaši/croassaintu a kávě, pak k svačině Extrifit tyčinku, k obědu dnes hovězí na pepři s knedlíky, ke svačině Extrifit LONG a raciolky a před tréninkem bebe + GoPro 30 a WPC 80, to samé po tréninku.

Trénink:

dřep
1x12x40 kg
1x6x60 kg
4x4x70 kg

benchpress
1x12x40 kg
1x6x60 kg
4x3x70 kg

přítahy v předklonu podhmatem
1x10x40 kg
4x5x60 kg

biceps s velkou činkou ve stoje
1x12x30 kg
2x8x40 kg
1x8x35 kg

francouzský tlak s velkou činkou
1x12x30 kg
2x8x40 kg
1x8x35 kg

výpony ve stoje
2x8x60 kg
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Freimen


PříspěvekZaslal: pá prosinec 09, 2011 1:05 pm    Předmět: . Odpovědět s citátem

Dnes jsem si pěkně tvrdě zacvičil, ale poměrně mě překvapilo, že jak jsem byl vždy zvyklý cvičit ráno a nyní po nemoci jsem měl 4 tréninky vždy večer, tak že mi to zkrátka sedí více, ačkoliv jsem unavený z celého dne, ale když tam dám suplementaci před tréninkem, jsem plný energie a příjemně odpočatý po tréninku. Po ránu po jednom jídle je té energie méně, ale taky dobré.

Trénink:

mrtvý tah
1x12x40 kg
1x8x60 kg
1x5x70 kg
3x3x80 kg

benchpress
1x12x40 kg
1x8x60 kg
4x6x65 kg

dřep
1x12x40 kg
1x8x60 kg
4x5x70 kg

upažování s jednoručkami ve stoje
1x12x7 kg
1x10x12 kg
3x8x14 kg

břicho
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
smoke


PříspěvekZaslal: pá prosinec 09, 2011 1:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ahoj, můžu se prosím zeptat jaké jsou tvé maximalní celoživotní výkony na D-B-MT?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Freimen


PříspěvekZaslal: pá prosinec 09, 2011 2:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

smoke napsal:
ahoj, můžu se prosím zeptat jaké jsou tvé maximalní celoživotní výkony na D-B-MT?

160, 175, 120 při váze 75 - 77 kg, je to tady o dvě stránky zpět

a brzy to bude na aktuální stránce opět také
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Freimen - návrat Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 29, 30, 31  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: