Tr. denník


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Tr. denník  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Tr. denník
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SikiL


PříspěvekZaslal: st prosinec 14, 2011 12:42 pm    Předmět: Tr. denník Odpovědět s citátem

Ahoj,

Tak jsem si řekl,že když už si nevedu žádný denník, tak by jsem si mohl založit log tady :) Cvičím necelé dva roky a na výšku 186cm vážím 83 kg. Ty 3 kilča jsou všechno co jsem za ty dva roky nabral . Já vím, není to moc ale jsem za ně rád. Jsem totiž ektomorf a nabrání každeho kila na víc je totální dřina. Jelíkož mám hodně fyzicky těžkou práci a čtyř směnný provoz o to je to těžží, ale já to nevzdávám a věřím že to pujde. pro zatím jsem si dál za cíl dostat se aspon na 90Kg. Pokud jde o tréningy, tak jsem dost experimentoval a docela dost jsem toho vyzkoušel. Ale nebylo to ono. Po přečtení všech možných článku atd. jsem dospěl k názoru, že to chce základní cviky, těžké i lehké váhy a odpočinek 3-5 minut na velké partie. Podle toho jsem taky zhotovil muj tréning který už jedu asi 3 týdny a trenuju pondělí,středa a pátek.
Pondělí mám zaměřené na prsa, takže začínám třema cvikama na prsa.
Benč na šikmé lavici, tlaky na rovné lavici a kliky na bradlech. Pak dřepy a mrvé taky nebo zhyby.
Středa jsou na programu na prvním místě záda, takže zhyby, mrtvý tah a stahováni kladky ve stoje k břichu (cviky si měním podle libosti), pak dřep a benč.
Pátek nohy. Začínám dřepama, legpres a vykroky s jednoručkama.
Váhy střídám, začínám lehkou, pak těžkou a pak zase uberu a dorazím to :)
Tento tréning se mi za ty 3 týdny hodně osvědčil a vidím docela pokroky, takže u něho zustanu delší dobu.
Akorád to ode dneška ještě trochu pozměním a každý cvik začnu s lehkou váhou 8x8 s 30sek. přestávkami.
Zapoměl jsem ještě dodat, že po každým treningu dělam silové přemístění s výtlakem nad hlavu. 3 serie-
1: 40 kg x 6
2: 50 kg x 5
3: 60 kg x 4 ale už jen na prsa


Takže dnes budou na programu jako první zása..... :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: st prosinec 14, 2011 1:09 pm    Předmět: Re: Tr. denník Odpovědět s citátem

Jak je možný, že všichni, kteří blbě nabírají, tak vědí, jakej že morf jsou a ti, kteří to nevědí, tak nabíraj úplně v pohodě... podle mě to nebude tím, že si to někdo náhodou přečetl. Já si to teda taky nebudu číst. Nevěřím na to.

Ten tréning považuju za... nevhodnej - což je ale docela jedno. Sice cvičíš dva roky, ale to, že si nabral 3kg ukazuje spíš na začátečníka. Co mi vadí ještě víc, je to, že si nenapsal, jakou máš stravu... a tady zas. "Nejím sladký a tučný" je málo. Napiš, co si jedl včera celej den a co dnes.

Možná je chyba i v tom, že jsi rád za 3 kila, která si nabral za 2 roky... pokud tě tohle motivuje, tak to vypadá, že ti je to spíš jedno.


To jen tak moje myšlenky... teď zkus napsat o tý stravě
nahoru
petr616


PříspěvekZaslal: st prosinec 14, 2011 1:27 pm    Předmět: Re: Tr. denník Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:
Jak je možný, že všichni, kteří blbě nabírají, tak vědí, jakej že morf jsou a ti, kteří to nevědí, tak nabíraj úplně v pohodě... podle mě to nebude tím, že si to někdo náhodou přečetl. Já si to teda taky nebudu číst. Nevěřím na to.


Myslis jako, ze kdyby si neprecetl ze je ektomorf, tak by za ty 2 roky nabral misto 2 kil treba 5 ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
clubic


PříspěvekZaslal: st prosinec 14, 2011 2:13 pm    Předmět: Re: Tr. denník Odpovědět s citátem

Myslis jako, ze kdyby si neprecetl ze je ektomorf, tak by za ty 2 roky nabral misto 2 kil treba 5 ?[/quote]

máš ode mě jednoho bludišťáka
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cipinek


PříspěvekZaslal: st prosinec 14, 2011 2:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

možná kdybys právě jedl sladký a tučný, že bys přibral...
_________________
Don't be afraid of doing what you're best at
rozvíjet vlastní osobnost je jedna z nejvíc naplňujících činností
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SikiL


PříspěvekZaslal: st prosinec 14, 2011 3:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No co se týká stravy, tak jím uplně všechno a docela často. Snidaně, koláč od manželky z ovesných vloček a tvarohu s rozinkama + jogurt, po 2-3 hodinách asi 20 piškotu s nutelou nebo něčím jiným. Pak oběd, rýže, kuřecí maso nebo jiné,zelenina. Svačina, tunák v plechovce nebo sardinky nebo Cotage s chlebem a pomazankovým maslem. Večeře zase rýže nebo nudle, maso,zelenina atd. Před spaním tvaroh. A tak to každý den střídám. Taky vajíčka atd.
Proč myslíš že tenhle tréning pro mě je nevhodný a co by jsi navrhoval?
Dík
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
SikiL


PříspěvekZaslal: st prosinec 14, 2011 3:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jím sladké i tučné, nebojim se ani bučku a podobných věcí :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
petr616


PříspěvekZaslal: st prosinec 14, 2011 4:01 pm    Předmět: Re: Tr. denník Odpovědět s citátem

petr616 napsal:
Myslis jako, ze kdyby si neprecetl ze je ektomorf, tak by za ty 2 roky nabral misto 2 kil treba 5 ?


clubic napsal:
máš ode mě jednoho bludišťáka


No ja se prave ptam, jestli to ma bejt jako mysleny vazne...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: st prosinec 14, 2011 4:25 pm    Předmět: Re: Tr. denník Odpovědět s citátem

Myslím to, tak, že když si někdo přečte, že má blbýho morfa, tak má pak jasno, proč nepřibírá -> tak teda nepřibírá

V realu neznám nikoho, kdo by při kvalitní stravě jako začátečník prostě svoje tělo neměnil... asi máme v Kutný Hoře ideální morfy pro posilování či co.
nahoru
Smazaný uživatel (071)


PříspěvekZaslal: st prosinec 14, 2011 4:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud jsi ektomorf a máš těžkou fyzickou práci, asi pořád jíš málo. A ne že to nejde.
"poriadny velkovykrm to neni jak posedenie v cukrarni pre diabetikov."

Ten trénink je divnej. Já bych se z něj posral, naprat dohromady shyby mrtvoly a kladku. Draper je jen jeden.

A samozřejmě mi může někdo říct, že jsem zaujatej, ale jakmile vidím "tři cviky na prsa", okamžitě mi před očima svítí červená a vidím ty pumpovače bicepsů s hrudníko-bicepsovým splitem u nás v posilovně, co za poslední rok neudělali žádnej progres
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
clubic


PříspěvekZaslal: st prosinec 14, 2011 4:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no on to nejspise myslel jako z ohledu psychického, ze proste je urcitej somatotyp a ví ze proste : teorie je takova ze by mel spatne pribirat:) tak tomu veri..ono to ale o tom zas " tolik " neni. .. zakl. cviky, dobra strava nakej ten prijatelny spanek a jde to vsem typum lidi... a kdo si mysli ze ne toho je mi lito
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petr616


PříspěvekZaslal: st prosinec 14, 2011 5:00 pm    Předmět: Re: Tr. denník Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:
Myslím to, tak, že když si někdo přečte, že má blbýho morfa, tak má pak jasno, proč nepřibírá -> tak teda nepřibírá

V realu neznám nikoho, kdo by při kvalitní stravě jako začátečník prostě svoje tělo neměnil... asi máme v Kutný Hoře ideální morfy pro posilování či co.


Nemyslim si, ze by slo o to, co si kdo precte, kdyz je nekdo ektomorf, tak hold bude nabirat blbe, tim myslim, ze pokud zacne s posilovanim ektomorf spolecne s mezo/endo-morfem, nema sanci ekto dosahnout srovnatalnych vysledku ve stejnem case...to jestli si neco precte, je maximalne jeho plus.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
clubic


PříspěvekZaslal: st prosinec 14, 2011 5:08 pm    Předmět: Re: Tr. denník Odpovědět s citátem

Nemyslim si, ze by slo o to, co si kdo precte, kdyz je nekdo ektomorf, tak hold bude nabirat blbe, tim myslim, ze pokud zacne s posilovanim ektomorf spolecne s mezo/endo-morfem, nema sanci ekto dosahnout srovnatalnych vysledku ve stejnem case...to jestli si neco precte, je maximalne jeho plus.[/quote]
jo tak nejak mas pravdu... ale ve vysledku muze byt na to ekto i lepe co se tyka kvality. Myslim ze nejde ani o to kdo bude vetsi hora nebo mit vetsi vahu, ale o kvalitu te muskulatury.
_________________
Výška - 180cm, Váha - 95kg, BP - 180kg, Dřep - 190kg, MT- 230kg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SikiL


PříspěvekZaslal: st prosinec 14, 2011 8:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě ten trening příjde v pohodě a hlavně vidím výsledky. Dokonce si toho dnes všimli i kamoši v posilovně což mi udělalo velikou radost. Přitom moje váha zustává stejná. Taky zvedám větší váhy. Není to sice nějak extra moc aspon něco.
Benč - 80kg 3x
Dřep - 105kg 3x
Mrtvola - 140 3x
Maximalku na jedno opakování jsem nezkoušel
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Draper


PříspěvekZaslal: st prosinec 14, 2011 8:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vsak proc by nemohl fungovat. Cvicis - stimulujes svaly k rustu a pokud jim dodas i dostatek potrebnych zivin, neni duvod, proc by ses nemohl zlepsovat. Nekteri z toho treniku zase delaji moc velkou vedu....
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Tr. denník Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: