Obchody zdravé výživy



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Obchody zdravé výživy  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Obchody zdravé výživy
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
reegis


PříspěvekZaslal: út duben 19, 2011 1:37 pm    Předmět: Obchody zdravé výživy Odpovědět s citátem

Zdravím
Včera jsem byl u nás v obchodě zdravé výživy a musím říct že jsem byl překvapený. Ceny byly celkem nízké (čekal jsem větší pálky)

Koupil jsem si tam nějakou rýžovou kaši, rýžové těstoviny (vřetena) a celozrnou mouku.
Dneska ráno jsem zkoušel tu kaši. Přidává se to do mléka (něco jako obyčejná krupička) Pak dochutil trochu kakaem a nakrájel si do toho banán a musím říct že to bylo výborné. A energeticky je to perfetkní stejně jako ty těstoviny.

Tak se chci zeptat jestli tam taky nakupujete a popřípadě co by jste poradili.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: út duben 19, 2011 4:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tyhle obchody jsem drive fakt zral a kdyz jsem tam stal pred regalem plnym zdravotnich a ruzne lecebnych sypanych caju, na ktere jsem byl jednu dobu hodne zatizeny, tak jsem byl jak v sedmem nebi a vzdy jsem tam nechal peknejch par kc Ted uz tam tam nechodim a caje nekupuji, protoze me nebavi si je varit a je z nich vsude bordel, i kdyz bych asi mel Jinak ale jsou tam casto k nalezeni celkem zajimave veci.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: út duben 19, 2011 5:45 pm    Předmět: Re: Obchody zdravé výživy Odpovědět s citátem

Reegis - kde ?

Ostatní - znáte nějaký takový obchod v Pze?
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
reegis


PříspěvekZaslal: út duben 19, 2011 5:57 pm    Předmět: Re: Obchody zdravé výživy Odpovědět s citátem

Frozz. napsal:
Reegis - kde ?

Ostatní - znáte nějaký takový obchod v Pze?


No já jsem z Rožnova pod Radhoštěm (severní Morava)
Hodně mi zachutnaly ty kaše a ty rýžové těstoviny co tam mají. Čaje jsem ještě nezkoušel, ale časem zkusím
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soukromnik


PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2011 6:12 am    Předmět: Re: Obchody zdravé výživy Odpovědět s citátem

reegis napsal:
Frozz. napsal:
Reegis - kde ?

Ostatní - znáte nějaký takový obchod v Pze?


No já jsem z Rožnova pod Radhoštěm (severní Morava)
Hodně mi zachutnaly ty kaše a ty rýžové těstoviny co tam mají. Čaje jsem ještě nezkoušel, ale časem zkusím


Jéé v Rožnově jsem byl na Fiat Coupe srazu jinak já chodím do zdravé výživy dost často. Jak psal Draper sypané čaje a nebo nějaký ten oříškovočokoládový kornout je i vždy dobrým dárkem :)
Jinak pro sebe tam kupuju ořechy.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2011 10:05 am    Předmět: Re: Obchody zdravé výživy Odpovědět s citátem

Frozz. napsal:
Reegis - kde ?

Ostatní - znáte nějaký takový obchod v Pze?



V Praze jsou na každém rohu tři...

V obchodních centrech jsou skoro ve všech... hodně velký je na Dejvicích (to mám kousek od školy - směrem na Hradčany)...

Ovšem ty ceny... a to kolikrát prodávají úplně to samé, co je k dostání v normálních obchodech.... doporučuju kupovat přes internet....
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kuše


PříspěvekZaslal: ne prosinec 25, 2011 4:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

čau, nevíte o nějákým hyper/supermarketu, který má dneska otevřeno v Praze? Díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RavenStalker


PříspěvekZaslal: po prosinec 26, 2011 11:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nakupuju tam celozrnné těstoviny, stojí něco málo přes dvacku asi za půl kila a je to docela v pohodě, jíst se to dá narozdíl od natural rýže. A vaří se snad jen polovinu doby, je to hrozně rychle hotové, jsou i ochucené a tak. Myslím že to je od Country life nebo podobně.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Obchody zdravé výživy
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: