greshtův log - výbušný trénink


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - greshtův log - výbušný trénink  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> greshtův log - výbušný trénink
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
gresht


PříspěvekZaslal: ne leden 08, 2012 11:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Abych pravdu řekl, tenhle trénink jsem zařadil na 5 týdnů, pak stejně přejdu zase k jinýmu. Takže svým způspbem mi jde spíš o změnu, než o to bejt výbušnej, stejně po skončení tohohle tréninku pojedu třeba objem nebo něco podobnýho, co mě zase zpomalí.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: ne leden 08, 2012 2:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

gresht napsal:
Abych pravdu řekl, tenhle trénink jsem zařadil na 5 týdnů, pak stejně přejdu zase k jinýmu. Takže svým způspbem mi jde spíš o změnu, než o to bejt výbušnej, stejně po skončení tohohle tréninku pojedu třeba objem nebo něco podobnýho, co mě zase zpomalí.


To ale stejne nijak nevysvetluje tu "vybusnost" v nazvu tveho logu
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gresht


PříspěvekZaslal: ne leden 08, 2012 2:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to tak nazvaný v M&F což jsem tady už psal snad milionkrát.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: ne leden 08, 2012 2:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hlavně nezapomeň, že když cvičíš cviky na výbušnost, nikdy nesmíš jet do selhání. Odpočinek by měl být takový, aby si byl dobře připravený na další sérii (klidně 2-3min)
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gresht


PříspěvekZaslal: ne leden 08, 2012 2:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

do selhání chodim až v poslední supersérii.. přestávky jsou 2-3 minuty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madball


PříspěvekZaslal: ne leden 08, 2012 3:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych to shrnul takto. Zlepšit dynamiku (výbušnost) se dá poměrně dobře i kult. splitem. Ale platí to v případech, kde je rychlost omezena sílou pro vykonání pohybu a člověk bude dobře sílit a při kult. splitu (a netrácet rychlost, případně ji i získavat), což platí hlavně pro netrénované jedince.
_________________
Non-functional hypertrophy (sarcoplasmic hypertrophy) doesn’t lead to an improvement in the capacity to produce force, but it does lead to added body weight (thus you have to carry more weight without having more strength).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - greshtův log - výbušný trénink Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: