Mast


Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Mast  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Mast
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sonnyx


PříspěvekZaslal: po leden 09, 2012 10:15 pm    Předmět: Mast Odpovědět s citátem

Nebyl jsem si úplně jistý, do které sekce topic přidat, tak se předem omlouvám, pokud bude nutné ho přesunout.

Máte nějaké dobré zkušeností s mastí na uvolnění/uklidnění/regeneraci svalů? Třeba po tvrdším tréninku, aby si svaly líp odpočinuly nebo když trochu pobolívají? Do teď jsem používal jednu mátovou mast, se kterou jsem spokojený, ale rád bych zkusil něco dalšího. Nechci nějaké dreky s vysokým obsahem alkoholu s tím, že to namažu a za 5 minut mě nic bolet nebude, radši něco, co obsahuje jen byliny a doba než to začne působit, ať si je dlouhá jakkoliv.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Izman


PříspěvekZaslal: po leden 09, 2012 10:46 pm    Předmět: Re: Mast Odpovědět s citátem

Mozna ti uplne nepomohu tak jak by jsi chtel, ale co mi strasne pomaha tak je sauna :) (jak parni tak infra)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: po leden 09, 2012 11:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

muzes zkusit thajskou mast:
_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ALKAPONE


PříspěvekZaslal: st leden 11, 2012 12:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mast z konopi je dobra :) kamosova babicka si vyrabi vlastni a musim rict ze je fakt vyborna..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: st leden 11, 2012 2:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Francovka (Alpa), KOŇSKÁ MAST (silně doporučuju, opravdu vemi dobrá mast).
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mr. Muscle


PříspěvekZaslal: st leden 11, 2012 2:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taktéž bych doporuči koňskou mast. Nemusí se ani kupovat v těch předražených lékarnách. Já jsem si ji koupil u vietnamců a tolikrát mi pomohla.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RavenStalker


PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2012 2:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sice to není mast ale skvělý jsou ledový sprchy. Pokud je to těžký tak se nejdřív zahřej teplou a potom až. Druhej den nebudeš nic cítit, jako novej. Vyzkoušeno. Ledování je prostě best. No a taky glutamin před spaním
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SimsonCZ


PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2012 3:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Divím se, že to tu ještě nepadlo, ale použít můžeš taky masážní emulze (emspoma, sportovka,alpa) s hřejivým, případně chladivým efektem. Dnes jsem náhodou na netu narazil na zelenou emspomu s názvem "proti únavě a bolesti", tak počítám, že bude i s trochou analgetik...

Chtěl bych se ale zeptat k těm thajským krémům - jak fungují, ve srovnání třeba právě s emulzema?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sonnyx


PříspěvekZaslal: út leden 17, 2012 6:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky moc všem za odpovědi. Nakonec jsem šel do té koňské masti (hřejivé) a musím říct, že je to celkem sada. :))

To zahřátí a prokrvení svalů je cítit fakt pěkně. Chtěl jsem to dávat sic na zrychlení regenerace až někdy k večeru před spaním, ale v příbalovém letáku je doporučeno to dávat spíše před tréninkem, tak to v tréninkové dny dám před tréninkem a v netrénikové večer.

Máte s tou mastí někdo zkušenost? Jak jste ji používali vy?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prasopes.


PříspěvekZaslal: út leden 17, 2012 6:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ALKAPONE napsal:
mast z konopi je dobra :) kamosova babicka si vyrabi vlastni a musim rict ze je fakt vyborna..


přikláním se, používám hřejivou konopnou mast v takové krabičce kulaté a je to super. Sice to pálí jako prase, ale ta úleva potom je neuvěřitelná (hlavně kloubů)

ps. koňská mi nikdy moc nepomohla od bolesti kloubů, ale na uvolnění svalové bolesti nebo přepětí či tak, chvilkově pomohla, dlouhodobě ale ne, naopak ta konopná má pro mně i dlouhodobej účinek :)
_________________
Bolest je jen psychická záležitost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Arnold Strong


PříspěvekZaslal: út leden 17, 2012 7:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prasopes. napsal:
ALKAPONE napsal:
mast z konopi je dobra :) kamosova babicka si vyrabi vlastni a musim rict ze je fakt vyborna..


přikláním se, používám hřejivou konopnou mast v takové krabičce kulaté a je to super. Sice to pálí jako prase, ale ta úleva potom je neuvěřitelná (hlavně kloubů)

ps. koňská mi nikdy moc nepomohla od bolesti kloubů, ale na uvolnění svalové bolesti nebo přepětí či tak, chvilkově pomohla, dlouhodobě ale ne, naopak ta konopná má pro mně i dlouhodobej účinek :)

jak se přímo jmenuje ta konopná mast co mylsýš?já používám konskou mast ta švýcarská je lepší a tramaplant
_________________
nechceme zde americké rakety chceme žít v míru a blahobytu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prasopes.


PříspěvekZaslal: út leden 17, 2012 8:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

_________________
Bolest je jen psychická záležitost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Sonnyx


PříspěvekZaslal: st leden 18, 2012 6:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tu konopnou zkusím, až koňskou doberu.

Mám už odpověď na svou otázku, takže ji sem připíšu, kdyby měl někdo později stejný dotaz.

Ideální je koňskou mast (hřejivou) mazat tak hodinu před cvičením. V netréninkové dny je to celkem jedno. Já mažu večer.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arnold Strong


PříspěvekZaslal: út leden 31, 2012 6:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jaký máte názor na masti s hadím jedem Viprosal a Viperoderm ?zkoušel to někdo z vás ?
_________________
nechceme zde americké rakety chceme žít v míru a blahobytu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Izman


PříspěvekZaslal: st únor 01, 2012 9:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

me z 99% pomaha sauna a virivka :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Mast Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: