masážní emulze s kreatinem (?)



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - masážní emulze s kreatinem (?)  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> masážní emulze s kreatinem (?)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LodeRunner


PříspěvekZaslal: st leden 11, 2012 10:01 pm    Předmět: masážní emulze s kreatinem (?) Odpovědět s citátem

Ahoj, zajímal by mě váš názor. Myslíte, že kreatin obsažený v masážní emulzi může mít nějaký pozitivní účinek na regeneraci, popř. na všechny věci, které níže popisujou? To se ten kreatin přes kůži vstřebá do těla?

Občas mě pobolívá rameno, tak jsem si na doporučení kamaráda koupil hřejivou masážní emulzi, kterou si vždy ještě před před tréninkem na rameno natřu a rameno promasíruju. Ono se prokrví a je to taková "rozcvička" navíc, celkem s tím mám dobré zkušenosti. Používal jsem koňskou mast, teď jsem si ale koupil toto:

.alpa.cz/cs/masazni-pripravky/masazni-emulze/205-alpa-masazni-emulze-hrejiva (nemám 10 příspěvků, tak odkaz takto)

píšou tam: "Je určena k přípravné masáži svalů před sportovním výkonem. Zázvorový extrakt a kafr mají hřejivé, prokrvující a účinky na svaly. Kreatin (přirozeně se vyskytující aminokyselina, která se v lidském těle tvoří z glycinu, argininu a metioninu. Kreatin není testosteron a ani mu není svým složením podobný. Syntéza kreatinu z výše uvedených tří aminokyselin probíhá v játrech, slinivce břišní a ledvinách. Po svém vzniku je kreatin transportován do svalů, srdce a mozku, kde je využíván jako zdroj energie) urychluje regeneraci, pomáhá zlepšit fyzickou kondici, znásobit sílu."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: st leden 11, 2012 10:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Toto je opravdu Tvůj první příspěvek ? Jsem zvědavý, co Ti na to odpoví.

Za mě - ten kreatin ( pokud tam je ) je v této formě zcela k ničemu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LodeRunner


PříspěvekZaslal: st leden 11, 2012 10:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
Toto je opravdu Tvůj první příspěvek ? Jsem zvědavý, co Ti na to odpoví.

Za mě - ten kreatin ( pokud tam je ) je v této formě zcela k ničemu.


Je to můj první příspěvek :-), teda už druhý... rád to tady čtu, ale zatím jsem se ještě na nic neptal.
No taky si myslím, že to moc fungovat nebude ... Ale tak mě zajímalo, proč někoho napadlo to tam dávat a jak by to fungovat mohlo (co kdyby ...). Každopádně svůj hřejivý účenek to plní.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RavenStalker


PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2012 3:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska se zkouší dávat všechno do všeho aby to vypadalo dobře. Taurin, kofein a kreatin jsem viděl třeba i v reklamě na šampon
Bude to fungovat na tom prohřívacím mechanismu, tj nějaké bylinky nebo kapsaicin ale ten kreatin tam nebude hlavní složka, a svaly z něho nevyrostou :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2012 7:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

RavenStalker - nebyl to spíš keratin?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LodeRunner


PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2012 9:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

RavenStalker napsal:
Dneska se zkouší dávat všechno do všeho aby to vypadalo dobře. Taurin, kofein a kreatin jsem viděl třeba i v reklamě na šampon
Bude to fungovat na tom prohřívacím mechanismu, tj nějaké bylinky nebo kapsaicin ale ten kreatin tam nebude hlavní složka, a svaly z něho nevyrostou :)

Aby to vypadalo dobře – sice to není moc potěšující, ale asi pravděpodobné. Dají tam nějakou složku (nebo jak píše Deadlift, možná ani nedají), popíšou její účinky (třeba i pravdivě) a člověk má pak pocit, že koupil něco zajímavého a prospěšného.
Tak myslím, že nikdo ani nečeká nějaký svalový růst, když je to masážní gel. Ale jako nějaká podpora regenerace, když jsem to četl, tak to fakt neznělo špatně. Navíc, když popis kreatinu zabral víc jak 2/3 textu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2012 9:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

empspoma růžová - osvědčená klasika. Pokud ji po tréninku nesmyješ - prožiješ krušnou noc, jak to pálí
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RavenStalker


PříspěvekZaslal: so leden 14, 2012 6:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DiamonD123 napsal:
RavenStalker - nebyl to spíš keratin?

Z keratinu se vlas skládá, nevím jestli šampon s jeho obsahem nějak zlepší kvalitu vlasu nebo tak, asi ano a dávalo by to mnohem větší smysl. Myslím že jsem šampon s "kreatinem" viděl snad u Avonu, Oriflame a nebo v TV ale někde určitě a bylo tam taky žvanění o síle vlasu atd. takže to nebyl překlep.

Haha tady to máš, bodybuilding shampoo http://www.ewg.org/skindeep/product/331151/Avon_ADVANCE_TECHNIQUES_Body_Building_Shampoo/

Máš tam i pšeničný škrob a hydrolyzát syrovátky co víc si přát, umyješ si hlavu a potom si z toho namícháš shake
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
prime


PříspěvekZaslal: po leden 16, 2012 11:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

me to spis pripada ze uz ty lidi nevedi na cem maj vydelat prachy tak ti udelaj creatinovej zazracnej sampon a lidi tomu verej:D.rek bych ze je to blbost
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smazaný uživatel (071)


PříspěvekZaslal: po leden 16, 2012 1:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já furt jen čekám na nějakej zázrak z hoven
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RavenStalker


PříspěvekZaslal: út leden 17, 2012 12:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Octopuss napsal:
Já furt jen čekám na nějakej zázrak z hoven


Vyser se na hovna a kup si něco lepšího
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - masážní emulze s kreatinem (?)
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: