Bederní pás - zkušenost



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Bederní pás - zkušenost  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Bederní pás - zkušenost
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
idoktor


PříspěvekZaslal: so leden 21, 2012 6:33 pm    Předmět: Bederní pás - zkušenost Odpovědět s citátem

Přemýšlím nad koupí bederního pásu. Jde mi o zlepšení tepelného komfortu při cvičení, jak stárnu, tak mám pocit, že spodní část zad trpí u cvičení zimou a záda občas bolí. Jde mi jen o tepelný komfort, nic jiného, tj zejména od toho nechci funkci vzpěračského pásku, podporu výkonu suplementaci břišních svalů atd. Prostě hledám takovou "druhou kůži, která bude hřát. Kdo s čím máte jaké zkušenosti či nápady?
_________________
---------
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Frozz.


PříspěvekZaslal: so leden 21, 2012 6:52 pm    Předmět: Re: Bederní pás - zkušenost Odpovědět s citátem

http://www.bikeathletic.cz/termobandaze/zabal-horky-a-studeny-hot-cold-zabal-pro-zada

http://www.bikeathletic.cz/neoprenove-zadove-bandaze/zadovy-ledvinovy-pas-bandaz-zad

Zkušenosti bohužel nemám, ale třeba něco takového si měl namysli.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
idoktor


PříspěvekZaslal: so leden 21, 2012 7:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Však jasně, najít něco umím i sám, i tady v eshopu jeden mají. Ptám se jestli někdo nemá zkušenost s něčím konkrétním a jestli to funguje tak jak jak chci
_________________
---------
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Izman


PříspěvekZaslal: so leden 21, 2012 7:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

idoktor napsal:
Však jasně, najít něco umím i sám, i tady v eshopu jeden mají. Ptám se jestli někdo nemá zkušenost s něčím konkrétním a jestli to funguje tak jak jak chci


mam ten tady z e shopu :) jen asi 3 tydny, co se tyka zahrivani jsem snim plne spokojen. jen hubnouci vysledky samozrejme nejsou moc viditelne, ale co se prohrati tyka. i kdyz je v posilce nekdy chladneji tak zada jsou v teple

https://obchod.ronnie.cz/s-3441-bederni-pas-neoprenovy.html
mam ten XL velikost
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
idoktor


PříspěvekZaslal: so leden 21, 2012 10:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Izman napsal:
idoktor napsal:
Však jasně, najít něco umím i sám, i tady v eshopu jeden mají. Ptám se jestli někdo nemá zkušenost s něčím konkrétním a jestli to funguje tak jak jak chci


mam ten tady z e shopu :) jen asi 3 tydny, co se tyka zahrivani jsem snim plne spokojen. jen hubnouci vysledky samozrejme nejsou moc viditelne, ale co se prohrati tyka. i kdyz je v posilce nekdy chladneji tak zada jsou v teple

https://obchod.ronnie.cz/s-3441-bederni-pas-neoprenovy.html
mam ten XL velikost

No výborně, v pohybu to nějak neomezuje? třeba ve dřepu? Jo a hubnout z toho samozřejmě nebudeš, snad sis to nenechal nakecat?
_________________
---------
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Izman


PříspěvekZaslal: so leden 21, 2012 10:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

idoktor napsal:

No výborně, v pohybu to nějak neomezuje? třeba ve dřepu? Jo a hubnout z toho samozřejmě nebudeš, snad sis to nenechal nakecat?


Puvodne kdyz jsem se o tom zacal zajimat tak ano Pak jsem si o tom zjistil vic a kupoval jsem to jen jako ochranu pred prochladnutim :D


no jediny v cem to trochu omezuje, tak ze ti curucek potu steka mezi .... ehm no pulky jo a prida ti to take trochu na obvodu pupku :D
jinak drepy, MT, sklapovacky (i kdyz tam musim trochu upravovat) a podobne prasarny to preckava bez uhony. :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Bederní pás - zkušenost
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: