Bojovy jidelnicek


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Bojovy jidelnicek  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Bojovy jidelnicek
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Prasopes.


PříspěvekZaslal: st leden 25, 2012 5:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Octopuss, možná né stupidních dotazů, ale stupidních odpovědí bych ti předložil jenom za dnešek a včerejšek asi docela dost.

Nevím jestli nemáš náladu, nízkou hladinu cukru a nebo si potřebuješ vylít zlost protože tě v práci seřvala 18ti letá šéfová, jak malýho kluka. Zas je fakt, že lepší když si to tu vybleješ na nováčky, než aby sis šel honit ego do školky a mlátil tam děti ...
A místo tvejch hloupejch komentů si mu sem mohl poslat odkaz, odkud by to vyčetl (na něm by bylo jestli by odkaz použil nebo ne...).
Uvědom si laskavě, že todle není tvoje fórum a to fórum tu je z nějakýho důvodu, rozhodně né z důvodu, aby sis tu tahal pinďoura a mlátil s ním tady nováčky, jakej seš chlapák.
_________________
Bolest je jen psychická záležitost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Smazaný uživatel (071)


PříspěvekZaslal: st leden 25, 2012 5:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když já mám toho pindoura tak malýho, že se na fórech hrozně rád anonymně vozím po jinejch a hrozím jim likvidací, zkopáním psa a zlomením bílý hole a tak... : (
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moocha


PříspěvekZaslal: st leden 25, 2012 5:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prasopes. napsal:
Octopuss, možná né stupidních dotazů, ale stupidních odpovědí bych ti předložil jenom za dnešek a včerejšek asi docela dost.

Nevím jestli nemáš náladu, nízkou hladinu cukru a nebo si potřebuješ vylít zlost protože tě v práci seřvala 18ti letá šéfová, jak malýho kluka. Zas je fakt, že lepší když si to tu vybleješ na nováčky, než aby sis šel honit ego do školky a mlátil tam děti ...
A místo tvejch hloupejch komentů si mu sem mohl poslat odkaz, odkud by to vyčetl (na něm by bylo jestli by odkaz použil nebo ne...).
Uvědom si laskavě, že todle není tvoje fórum a to fórum tu je z nějakýho důvodu, rozhodně né z důvodu, aby sis tu tahal pinďoura a mlátil s ním tady nováčky, jakej seš chlapák.


Já jenom pro ty, co to Redisovi nepřečtou
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: st leden 25, 2012 5:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Moocha napsal:
Prasopes. napsal:
Octopuss, možná né stupidních dotazů, ale stupidních odpovědí bych ti předložil jenom za dnešek a včerejšek asi docela dost.

Nevím jestli nemáš náladu, nízkou hladinu cukru a nebo si potřebuješ vylít zlost protože tě v práci seřvala 18ti letá šéfová, jak malýho kluka. Zas je fakt, že lepší když si to tu vybleješ na nováčky, než aby sis šel honit ego do školky a mlátil tam děti ...
A místo tvejch hloupejch komentů si mu sem mohl poslat odkaz, odkud by to vyčetl (na něm by bylo jestli by odkaz použil nebo ne...).
Uvědom si laskavě, že todle není tvoje fórum a to fórum tu je z nějakýho důvodu, rozhodně né z důvodu, aby sis tu tahal pinďoura a mlátil s ním tady nováčky, jakej seš chlapák.


Já jenom pro ty, co to Redisovi nepřečtou


Jsi sice hodny, ale myslim, ze si s tim kazdy umi poradit i bez tve pomoci
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moocha


PříspěvekZaslal: st leden 25, 2012 5:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To jsi asi nepochopil pointu mého příspěvku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAST3R


PříspěvekZaslal: st leden 25, 2012 6:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Octopuss napsal:

Očividně? Předpokládám, že mi s radostí předložíš seznam mých stupidních dotazů...

https://forum.ronnie.cz/post540898.html?highlight=#540898

Sice já jsem taky kokot na entou, ale když po tom tak toužíš a já mám volný čas :)

Octopuss napsal:
Pavelcb napsal:
Tak větší sra*ku jsem tu snad nečetl...

EDIT: to je na uvodní článek

Díky za cennou radu. Není nad přátelsky lidský a slušný přístup.


Že jsem sem něco psal...


Octopuss napsal:
Pavelcb: jestli můžu poprosit, nepiš sem už. Nestojím o chytrolíny co si v diskuzích potřebují honit ego a dělat si z ostatních srandu. To umí každej vidlák. Je určitě spousta jiných věcí, kde bych debila mohl dělat já z tebe. Rozdíl mezi námi je v tom, že já to nemám zapotřebí.
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smazaný uživatel (071)


PříspěvekZaslal: st leden 25, 2012 7:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To není tak blbý skóre, jeden blbej dotaz od roku 2003 :P
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAST3R


PříspěvekZaslal: st leden 25, 2012 7:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To máš pravdu, ale mě šlo spíše o to tučné o EGU, vidlácích,...
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Primitiv


PříspěvekZaslal: st leden 25, 2012 7:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mně třeba jako vrchol stupidity přijde pojmenovat si log ''Silnější pes mrdá'' a zvedat váhy jako holka
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smazaný uživatel (071)


PříspěvekZaslal: st leden 25, 2012 8:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MAST3R napsal:
To máš pravdu, ale mě šlo spíše o to tučné o EGU, vidlácích,...

No nepamatuju si moc kontext, ale komentáře "to je sračka" a "snaž se víc" jsou přece jen trochu mimo mísu.
Krom toho to je čtyři roky zpátky, tehdy jsem ještě neyl znechucen debilními dotazy jiných a nedělal si z nich za to prdel :P

Primitiv napsal:
Mně třeba jako vrchol stupidity přijde pojmenovat si log ''Silnější pes mrdá'' a zvedat váhy jako holka

Mně přijde jako vrchol stupidity dát si nic primitiv a vyjadřovat se příliš málo retardovaně (ale snažíš se, to zase jo)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koubic


PříspěvekZaslal: st leden 25, 2012 8:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

war
edit: ser* na strany
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
c87


PříspěvekZaslal: st leden 25, 2012 9:04 pm    Předmět: Re: Bojovy jidelnicek Odpovědět s citátem

massiwe_p napsal:
Zdravim. Jelikoz dojizdim hned z rana (5:00) do skoly a kdyz se zadari vratim se kolem az 15:30ti domu. Tak nestiham proadne jist. Vazim 65-6kg tezko nabirajici tip..

Rano mam cca 20 minut a jelikoz jsem rozchrapany tak moc chut k jidlu neni. Cas na jidlo mam ovsem v buse (90min) co bych mel ale jist? Soju? cetl jsem ze to neni moc dobra bilkovina. Ke snidani si obvykle dam alespon yogurt (hrst vlocek + Musli) s cajem.


Ve skole? Zase me napada ta soja.. Jinak mam treba oblozene chleby (salam, omelety a tak..) nekdy cotagge.. + Treba piskoty?
Na obedy chodim obcas.. Stejne bych s nich nejake extra ziviny necekal :D .. Tak sazim na domaci obed (15:40)

mate prosim nejake rychle tipy na jidlo? Neco jak je ta soja,piskoty a tak..


tak to ma rozsekalo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sonnyx


PříspěvekZaslal: st leden 25, 2012 11:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

-Já momentálně jím ve škole kukuřičné pláty + eidam + šunku nebo cottage + celozrnné pečivo. Nebo si můžeš do misky smíchat jogurt s vločkama. Moc místa to v aktovce nezabere, nemusíš to nijak připravovat.

-"Rano mam cca 20 minut a jelikoz jsem rozchrapany tak moc chut k jidlu neni." - Choď dřív spat = problem solved. Hlavně, pokud sportuješ je ideální aspoň těch 7 hodin naspat (můj osobní názor, žádné studie vědců hledat nebudu).

-Na sóju se vykašli.. ber ji jako jeden z nouzových zdrojů bílkovin.
-Omeleta je vpohodě, ale zkus chleba vyměnit za celozrnné pečivo pokud teda jde o normální bílý chléb.
-Nevím, jak vaří u vás, ale u nás máme na výběr ze dvou jídel a vpodstatě každý den se tam dá vybrat maso + brambory nebo nějaké těstoviny. Na základce taky bývalo maso skoro pořád a to tam mají přísnější režim.
-Podle čeho určuješ, že tam nejsou nějaké extra živiny? Nerozhoduj podle chuti. ,)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Bojovy jidelnicek Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: