MMA


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - MMA  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> MMA
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lotto


PříspěvekZaslal: so leden 07, 2012 2:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a co je podle tebe úspěch? účastník k1 v Japonsku? 3tí na ADCC World Championship?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
T4F


PříspěvekZaslal: ne leden 29, 2012 10:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zase tady vidim zastupy kecalu, ktery na jakoukoli snahu o dobrou radu pisou jen nemistnou kritiku. Ostatnim se omlouvam ale musim tohle napsat. Moje uspechy na narodni urovni jsou podmineny zejmena financema a tim ze v Ceske Republice nefunguje kloudne reprezentace pro bojove sporty. Pokud me chcete videt s plackou z mezinarodnich mistrovstvi rad vam poslu cislo uctu. Vsechno si musi dnes sportovci hradit sami. No a z medaile se nenajis, protoze ti za ni svaz neda ani korunu. Kdo dela sport vrcholove vi o cem mluvim. Narodni zavody beru jako fajn trenink. Jinak pokud se nekdo z vas smeje TotalGymu, tak asi nehape jak efektivni jsou pri treninku kladky a vyuzivani vlastni hmotnosti. Pochybuju ze se tady nekdo z vas, co tady pisete, unese na Gymanstickych kruzich. Znam jen par lidi v CR co na nich umi kloudne zacvicit. Presne takovy princip lavice se pouziva pro trenink Gymnastu i v telocvicne nasi Gymnasticke reprezentace. Jinak k tomu jestli jsem profesionalni trener... Ano jsem, zivim se vyukou bojovych umeni a sportu. Koncim s dalsim prispivanim do tehle diskuse, je to pro me strata casu. Pokud ma nekdo zajem, tak rad poradim pokud se na me obrati primo. Vsichni virtualni hrdinove a silaci si tady muzou psat ty svoj pohadky. Ale ja doporucuju spis zvednout prdel ze zidle.
_________________
Profesionální trenér MMA a ostatních bojových umění a sportů (MMA, Kickbox, Box, Muay Thai, BJJ, Frestyle Karate)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
poklop789


PříspěvekZaslal: ne leden 29, 2012 11:33 pm    Předmět: Re: MMA Odpovědět s citátem

volik napsal:
Dobrý den mám tu pár otázek ... a potřeboval bych snima pomoct... Dělám 2x týdně MMA... kde neposilujeme jedeme technycky ... a potom chodím na tHAi Box... taky jen technycky.... a na spáring ... a potřebuju vědět nevícházej mi peníze na posílovnu ... a jednou týdně do posilovny bude asi kravina... nebo proto se taky ptám ? no... a chtěl ybch spíš posilovat teda doma... když nato už nevicházej peníze... má to cenu posilovat doma ? MMA fighteři tak Thai boxeři posilujou ze svojí váhou... a já se proto ptám... co jezdit doma za cviky... aby mi to šlo na bicák tricák kozy... břicho... záda a nohy.... moc bych to potřeboval.... přípravky na posilování mám takže není problem... děkuji za odpovět. !


Já bych se, být na tvém místě, raději naučil psát pořádně česky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - MMA Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: