Hovězí zadní pomóóc


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Hovězí zadní pomóóc  Úvodní stránka -> Kuchařka -> Hovězí zadní pomóóc
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rkac


PříspěvekZaslal: st únor 08, 2012 10:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hovězí dělám hlavně přes léto. Ve venkovním krbu mám žulovou desku, která je na tyto věci naprosto úžasná. Je rovnoměrně rozpálená, maso se vůbec nepřipaluje a ani nesmrdí, protože na něj nejde kouř. Na rozžhavenou desku hodím flákoty tlustý 3 cm a za 15 min mám pěkně propečené hovězí, které je krásně měkoučké a dělám ho bez oleje. Po pár zkušenostech už ale zadní nekupuju, je fakt tužší. Maso kupuju jen v Makru a zatím jsem byl vždycky naprosto spokojený.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spashett


PříspěvekZaslal: st únor 08, 2012 12:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja hovezi zadni delam teda pouze v papinaku (tlakovem hrnci). Naleju vodu, hodim dve cele oloupane cibule, 4-5 kulicek pepre, 1 bobkovy list, lzicku soli. dovnitr polozim jiz naporcovane maso - maso si porcuju na cca 900g bloky ale je to fuk co tam date. Pak uz podle navodu no.. dle papinaku :) Driv jsem maso musel varit cca 2-2.5 hodiny protoze jsem mel nahovno papinak a utikal porad tlak, tudiz se to nikdy nedelalo poradne. Nedavno jsem si koupil od Tescomy novej a v nem udelam stejne mnozstvi priblizne za 1-1.5 hodky coz je super si myslim.. vyndate maso a je krasne mekouckaty. Uplne se vam budou trhat ty vlakna toho masa a bude se to rozpadat. Vyborny je takhle na sucho+horcice+chleba :) jelikoz jsme na fitness forum tak bych volil variantu ryze+maso+cely prelit tou vodou v ktere se to varilo, ktera v sobe ma uplne rozmocenou cibuli a ma to skvelou chut...
maso po uvareni ztraci cca 30-40% objemu.. takze z ty 900g kravy mam slusny 3 porce.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Baruna


PříspěvekZaslal: pá únor 10, 2012 4:15 pm    Předmět: HOVĚZÍ BOMBA Odpovědět s citátem

Jednoduše použij papiňák...je to výborný,vař to cca 1H...Jen bacha,at ti nevylítne víko,jako mně Poznaenalo to celou kuchyň hovězím vývarem
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Hovězí zadní pomóóc Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: