Fightersky log


Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Fightersky log  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Fightersky log
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mike Priest


PříspěvekZaslal: ne únor 12, 2012 12:22 pm    Předmět: Fightersky log Odpovědět s citátem

Cau,zakladam si tady svuj log s cilem nabrat fyzicku a celkove zlepsit svoje fyzicke dovednosti.Kardio je muj nejvetsi problem,zvladl bych odboxovat tak 1 kolo..jenze zapasi se na 3.Sem na tom fakt zle,ubehnu tak 2 km ,nevim jak si ten tyden naplanovat a co by bylo nejlepsi zaradit.Na thaibox muzu chodit 3x-5x tydne,ale zatim jakz takz regeneruju ty 4.Chodim vetsinou Po,Ut,Ct,Pa.O vikendu bych tam chtel dat posilovnu,tam muzu cvicit i s kettlebelama a chtel bych asi zaradit i nejaky plyo s medicinbalem.To bych asi chodil v nedeli.Jenze nevim jak do toho tydne vrazit nejaky to kardio,nejspis by bylo nejlepsi kdybych chodil behat a k tomu obcas nejaky intervaly...chtel bych taky oprasit svihadlo a naucit se s nim lip pracovat,vajicka a takovy srandy a takovej ten klasickej uvolnenej boxerskej styl se stridanim nohou,abych zlepsil footwork a navic na intervaly je to taky fajn.Jenze nevim,jak to nasazet do toho programu..s tim bych potreboval poradit .Cviceni s tim kettlebellem si nejaky najdu a slozim to nejak a pak to sem hodim.Strava je tak nejak zmakla v ramci moznosti pri skole.

Vek : 17
Vyska : 186 cm
Vaha : 87kg

Thaibox delam dohromady asi rok a rekl bych,ze mi to i de a mohl bych v budoucnu zapasit,chtel bych uz nekdy na jare,ale nejdriv se prave musim dostat to paradni formy,aby to za neco stalo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Douglas


PříspěvekZaslal: ne únor 12, 2012 1:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KB jsou uzasna vec, ale pred cvicenim doporucuju poradne si ocuchat techniku a zvyknout si na to. Ja mel napriklad strasne dotlucene ramena a predlokti, nez jsem se to jakz takz naucil tlacit, trhat a nadhazovat. Davej si bacha i na zapesti, at se v nekterych pozicih nevyvrati.
Jinak ja jedu jak kdy, kdyz jsem utahany tak jedu jakoby "kulturisticky" vsechny cviky jedu napr po trech seriich s nejakyma rozumnyma prestavkama, jindy cvicim takovy crossfitacky kolecko, vyberu par cviku a valim je za sebou v nekolika cyklech. Nekdy zas jedu jakoby kruhove, ale delam pauzy cca pul minuty. Zaradim i cviky s vlastni vahou atp.
Jinak se ctyrma treninkama TB plus jeste s posilovnou toho moc nevymyuslis, urcite si nech alespon jeden den uplne off, s KB se da jednoduse cvivit doma, takze by se dalo i rano, nicmene jestli je nemas, tak tezko radit.
_________________
Ty ses takova vecne pesimisticka a neprejici devka, ktera se tvari jako nejvetsi odbornik a pravej fanousek bojovejch sportu a navic jeste k tomu pametnik, takze mas vzdycky co rict.. Udus se tim hejtem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: ne únor 12, 2012 1:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

4x tejdne thaibox a mas spatny kardio? to nejak nechapu, jak je mozny
_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: ne únor 12, 2012 1:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Douglas napsal:
se ctyrma treninkama TB plus jeste s posilovnou toho moc nevymyuslis, urcite si nech alespon jeden den uplne off
presne tak, je toho opravdu moc a dlouhodobe se to moc dobre zvladnout neda, zvyseny riziko zraneni, pretrenovani, atd
_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SimsonCZ


PříspěvekZaslal: ne únor 12, 2012 1:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Týden má jen 7 dní a pokud se budeš za každou cenu držet (imho zbytečného) omezení 1 trénink za den, víc prostě nevymyslíš - jediná možnost je nacpat dva tréninky do jendoho dne - vůbec nevidím problém odjet v jeden den kardio a posilku, nebo podobně. Já, protože to jinak nestíhám, jezdím z posilovny rovnou na mma a zvládat se to dá...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mike Priest


PříspěvekZaslal: ne únor 12, 2012 7:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No prave ono je to s tim TB takovy hekticky,najde se tyden kdy du treba jenom 2x kvuli skole,nebo sem ted po roce zaradil posilku a po prvnim treninku sem se nemohl tyden pohnout,takze sem to tedka tak nejak odbyval no chtel bych to napravit,koupil sem si ted mesicni permanentku,takze ted to flakat urcite nebudu,bylo by mi lito tech penez a hlavne trenovat chci.Jenom nevim,jestli bude stacit chodit jenom na treninky 4xtydne nebo zaradit i ty doplnkovy intervaly a behy,nejspis bude nejlepsi,kdyz to zkusim,jestli to uregeneruju a uvidim no.Jinak kettlebelly doma nemam,takze rani cviceni ne,jedine sem planoval si chodit rano pred skolou zabehat,uz sem takhle parkrat byl a silene me to nakoplo do celyho zbytku dne.Co mam doma,tak hrazdu,AB roller,2x10kg jednorcky,boxovaci pytel.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mr. Muscle


PříspěvekZaslal: ne únor 12, 2012 9:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Můj názor je ten, Že na treninku thaioxu nabereš velkou fyzičku. Když do všeho půjdeš na 100%. Ale počítej s tím, že pokud nebudeš posilovat (myslím zvedat váhy tak za chvilku schudneš). Tak jako se to stalo u mě. A to jsem jedl fakt kvalitně. A měl thaibox jenom 3x týdně.
Fyzičku si zlepšíš na treninku thaiboxu. Takže v ty dny co cheš posilovat třeba sobota. Tak jeď nějaký silový trenink, nejlépe na výbušnou sílu.
A nezapomeň že hlavní je technika. fyzička se dá vždy nabrat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mike Priest


PříspěvekZaslal: po únor 13, 2012 9:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

THAIBOX

-90 min.
-trenink super,zamerenej hodne na fyzicku,10 minut se jeli sparingy,byl sem ve dvojici s takovym zkusenym borcem,byl hodne rychlej,to sou ty hubeny nohy ,pak se to kope jinak rychle,kdyz ma dvakrat tensi nohu nez ja ,ale kryt sem to tak nejak stihal a parkrat sem se i dobre strefil,tyhle zkuseny typky mam rad,nejvic toho pochytim,udelam chybu a sem bit
...ten borec vypadal uplne jak Jim Carrey pred 20 lety akorat holohlavej
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mike Priest


PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 8:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

THAIBOX

-90 min
-z toho byl 20 min sparing
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mike Priest


PříspěvekZaslal: čt únor 16, 2012 8:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

THAIBOX

-90 min
-zezacatku to bylo divny,nebylo mi nejak dobre,asi nejakej divnej tlak nebo co,byl sem celej takovej unavenej,jeste k tomu byla pekelna rozcvicka,unavny dlouhy kombinace s vysokyma kopama,ale na konci treningu sem nejak dostal energii nevim odkud a sparing byl super,parkrat sem se pekne trefil z counteru
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mike Priest


PříspěvekZaslal: so únor 18, 2012 12:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chtel bych si koupit novy rukavice,ty moje uz jsou strasne rozbouchany a uplne mekoucky,boli me z toho ruce uz...na cene nezalezi,mam neco nasetreno a chtel bych fakt kvalitni rukavice,ze kterych me nebudou bolet klouby,kdyz dam ranu.Meli byste nejake tipy?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CowsGiveUsMilk


PříspěvekZaslal: so únor 18, 2012 1:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mike Priest napsal:
Chtel bych si koupit novy rukavice,ty moje uz jsou strasne rozbouchany a uplne mekoucky,boli me z toho ruce uz...na cene nezalezi,mam neco nasetreno a chtel bych fakt kvalitni rukavice,ze kterych me nebudou bolet klouby,kdyz dam ranu.Meli byste nejake tipy?


Pokud na penezich opravdu nezalezi, nejlepsi volbou jsou rozhodne twins, pripadne raja, cena kolem CZK2000.
_________________
Courage is not the lack of fear but the ability to face it.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
owar


PříspěvekZaslal: so únor 18, 2012 1:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CowsGiveUsMilk napsal:
Mike Priest napsal:
Chtel bych si koupit novy rukavice,ty moje uz jsou strasne rozbouchany a uplne mekoucky,boli me z toho ruce uz...na cene nezalezi,mam neco nasetreno a chtel bych fakt kvalitni rukavice,ze kterych me nebudou bolet klouby,kdyz dam ranu.Meli byste nejake tipy?


Pokud na penezich opravdu nezalezi, nejlepsi volbou jsou rozhodne twins, pripadne raja, cena kolem CZK2000.

souhlas..na ebayi sezenes twinsy za 1200 i s postovnym..
_________________
cenzurováno..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mr. Muscle


PříspěvekZaslal: so únor 18, 2012 1:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No já jsem zatím nováčkem v této oblasti, ale moje rukavice josu například tyto
http://www.justfight.cz/rukavice-team-x-muay-thai-corpo-de-lux-37005.html

A zatím jsem s nimi 100% spokojený
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mike Priest


PříspěvekZaslal: so únor 18, 2012 4:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

taky sem premyslel nad twinskama,pak se mi libily jeste windy proline a windy special,o cenu fakt nejde,chtel bych hlavne kvalitni rukavice,ktery mi vydrzi nejakou dobu,windy nejsou prilis popularni mam pocit,nevim proc,vsichni nosi kingy,jinak diky za tip
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Fightersky log Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: