Problem s ramenem



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Problem s ramenem  Úvodní stránka -> Ostatní -> Problem s ramenem
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Fexory


PříspěvekZaslal: po únor 27, 2012 10:24 pm    Předmět: Problem s ramenem Odpovědět s citátem

Zdarec, mám docela závažný problém s ramenem, při cvičení tlaku na ramena s jednoručkama jsem zkoušel maximálku a asi u 5 opakovaní mně v polovině pohybu nahoru zakřupalo asi 3x silně v rameni a čínka skončila na zemi, k udivu jsem trenink na ramena docvičil a vtu chvili sem cítil bolest ale nebylo to nic hroznýho, bohužel další den ráno už sem si stěží obléknul triko, dal jsem asi 4 dny pauzu a bolest jsem skoro necítil jen když jsem dal ruku za záda, ale dnes se bolest pří tréninku zase vrátila vždý mi v rameni silně lupne a nemůžu docvičit ani opakování. Cestou domů v autobuse když jsem se zvedal že se chytnu a vystoupím tak mi znovu hodně silně v rameni luplo a měl sem co dělat abych se vůbec udržel (hrozná bolest) a proto se ptám co dál, nerad bych teď přestal cvičit. Momentálně mě rameno neboli jen když ruku tlačím za zády na lopatky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: po únor 27, 2012 10:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co myslíš, že ti poradíme?

Přestaň cvičit a navštiv lékaře!
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rachela


PříspěvekZaslal: po únor 27, 2012 10:31 pm    Předmět: Re: Problem s ramenem Odpovědět s citátem

Fexory napsal:
asi u 5 opakovaní mně v polovině pohybu nahoru zakřupalo asi 3x silně v rameni a čínka skončila na zemi

Fexory napsal:
k udivu jsem trenink na ramena docvičil

_________________
Wilks? Makes little guys feel better about lifting less. Means nothing. I came up with my own formula that makes weaker guys like me to feel better: it's a combination of bw, years training, leverages, excuses, potential and heart :D:D:D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora MSN Messenger
Draper


PříspěvekZaslal: po únor 27, 2012 10:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
Co myslíš, že ti poradíme?

Přestaň cvičit a navštiv lékaře!


Tohle on ale slyset nechce
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fexory


PříspěvekZaslal: po únor 27, 2012 10:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak podobnou odpověd jsem každopádně čekal a asi to ani jinak nepůjde mno Nemá někdo dobrou zkušenost s nějakým lékařem v Brně?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prasopes.


PříspěvekZaslal: po únor 27, 2012 10:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bedřich Rambousek: Klouby. Kolikrát nemůžu ani vstát.
doktor Skružný: Ale vstaneš!?
Bedřich Rambousek: No, nakonec jo, páč musím.
doktor Skružný: Tak si nestěžuj. Jsou lidi, co nevstanou.
_________________
Bolest je jen psychická záležitost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Problem s ramenem
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: