Fightersky log


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Fightersky log  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Fightersky log
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SimsonCZ


PříspěvekZaslal: so únor 18, 2012 5:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

po zkušenostech s holeněma od Kingu bych té značce moc nevěřil, absolutně mi neseděly na nohou. A vymlátí se ti každé rukavice, tam si myslím, že je rozumnější koupit troje levnější, než jedny drahé...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bazzy


PříspěvekZaslal: so únor 18, 2012 5:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mam tyhle uz asi 2 roky a jsem s nima naprosto spokojenej

http://www.hayashi.cz/boxerske-rukavice-king-extra-polstrovani--bgn-5-produkt_idb-5488

EDIT: mam tyhle na sparingy, na aparaty pouzivam jiny stary 10oz, nevim jak moc bych musel sparovat abych ty kingy znicil tak aby me 3-4 roky nevydrzely
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mike Priest


PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2012 2:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Posilovna

One arm BP -4x6x30
DB snatch -5x3x26
Vypady -4x8x30
Bricho -kolecko 4x10 z kolen


Takova pohodicka,to kolecko me strasne bavi a od te doby co ho pouzivam se mi bricho hodne zpevnilo se mi zda,je to super pomucka.Z kliku to zatim nedam ani jednou,ale snad casem prijde i na to.Jinak dival sem se na treninky profiku a skoro nikdo nedela klasickou posilku,ale spis trenujou kdyz uz tak s kettlebellama,hodne s medicinbalama a taky vyuzivaji balancni bosu podlozky a fitness mice.Verim,ze to je asi dost ucinny,hlavne na vnitrni svaly.A takovy treninky by me i hodne bavily,podobne trenuje se svyma klientama i Tomas Hron.Jenze tyhle vecicky stoji docela dost penez,uvazoval sem,ze bych si poridil na doma medicinbal,to je levny,ale kdyz sem se dival ,kolik stoji ta bosu podlozka,tak sem se zhrozil...stoji kolem 4000 ...takze to nepripada v uvahu...skoda no,tenhle typ treninku se mi hodne libi.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mr. Muscle


PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2012 3:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

proč pořídit, vyrobit. Já jsem si vyrobil a jsem nejvíc spokojenej. Náklady? Má 10 kilo a stál mě cca 2hodiny práce + lepicí páska (kobercová).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mike Priest


PříspěvekZaslal: po únor 20, 2012 6:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

THAIBOX

-90 min
-bylo to hodne unavujici,ale snad se mi brzo zvedne fyzicka kondice a budu boxova jak dabel ,koupil sme si uz novy boxerky,nakonec sem si vybral twinsy,zkousel sem hodne boxerek,ale tyhle mi sedely uplne nejvic,windy proline taky dobry,ale ta delka me uz spis srala..skoda jen,ze je to matnej material,ze nejsou leskly ,nevypada to tak fesacky...snad mi dlouho vydrzi
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mike Priest


PříspěvekZaslal: út únor 21, 2012 8:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

THAIBOX

-90 min
-dneska sem byl strasne linej,zjistil sem navic,ze mam strasne tezkopadnej postoj,nejsem vubec na spickach a zapominam na prenos vahy na zadni nohu,pak si nestiham kryt lowkicky a je to na nic ...jinak pak mi jeste docela padaj ruce a nedrzim je nahore,ale to je vicemene fyzickou,na zacatku treninku tohle dodrzuju celkem striktne si myslim...to svihadlo budu fakt potrebovat zaradit..footwork mam strasnou
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mike Priest


PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2012 7:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

THAIBOX

-90 min
-dneska absolutne bez energie,vubec sem se nechtel hejbat,sem pomalej,musim asi neco shodit,ikdyz nerad,tak budu kvuli rychlosti muset,aby to poradne litalo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
smetak


PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2012 10:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Postoj, techniku a rychlost hodne ovlivnuje, jestli ses uplne uvolnenej nebo ses v tenzi. Snaz se bejt porad uvolnenej a uvidis, ze tam prijde neuveritelna rychlost a bude vsechno snazsi. Zaklad vseho je samozrejme taky dychani, ale to urcite vis.
_________________
[img:3613abfd0c]http://media.fukung.net/images/4301/4f10967de9cdmoustaches7xp5db1te.gif[/img:3613abfd0c]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mike Priest


PříspěvekZaslal: so únor 25, 2012 9:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh

-3km takovym pohodovym tempem,ujel mi rozjezd,tak sem si rikal,proc se neprobehnout
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mike Priest


PříspěvekZaslal: po únor 27, 2012 9:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

THAIBOX

-90 min
-dneska to byla sama fyzicka,zadnej sparing,ale to mi dneska prislo vhod,protoze mam narazenej nos a jeste furt to docela boli
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mike Priest


PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2012 9:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zacal sem premyslet nad dietou,tlustej sice fakt nejsem,rekl bych tak 10-15% tuku,ale proste tech 86 kg co mam je moc,citim se hrozne tezkopadne na nohach.Chtel bych shodit tak na 82 kg,to by uz bylo mozna fajn,proste ten svihavej typ,co vysoli kombinaci a nevis kde ses.Vlny asi ne,to by byl zbytecnej extrem...ale proste zadny prislazovani ovesnych kasi a zadny zbytecny cukry navic,jako tomu bylo do ted.Chtel sme davat na snidani vajicka,ale ty sou ted strasne drahy,takze zustanu asi u tech ovesnejch vlocek.Doted sem furt jedl strasne moc bilyho jogurtu,coz taky bude potreba omezit,vlastne omezit mlecny vyrobky celkove.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mike Priest


PříspěvekZaslal: út březen 06, 2012 6:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak sem psal,chtel bych par kilo shodit,tudiz sem orezal jidelnicek a doufam,ze to aspon trochu pujde dolu,predstavoval bych si misto nynejsich 86 kg asi 80 v perfektni kvalite.Jidelnicek vypada ted asi takhle :


Snidane:200 g ovesne kase
Svacina:Pul baliku racio+platky sunky na kazdej+burakovy maslo
Obed:150 g kureciho+ryze (kuskus,testoviny)
Svacina:Pul baliku racio+sunka+zelenina (rajcata,rukola,okurka)
Vecere:150-200g kureciho +ryze (kuskus,testoviny)


Doufam,ze ze me takhle sleze trosku toho tuku,sice ho na sobe moc nemam,ale chtel bych se dostat tak na 6 % (tedka asi 12-15).Proste to chci vysekat co nejvic,ale sacharidovy vlny nepripadaj v uvahu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
magion


PříspěvekZaslal: út březen 06, 2012 7:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co zaradit pusty? Bud denni s protokolem 12/16/20 hodin nejist a 12/8/4 hodin jist, vice info na leangains.com a Warrior diet pdf kniha

nebo jednou, dvakrat za tyden celodenni pust - popsano v pdf knize EAT STOP EAT

primarne u toho nejde jen o vysekani, ale hlavne to ma priznivy vliv na zdravi...
_________________
Go For Your Dream..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SimsonCZ


PříspěvekZaslal: út březen 06, 2012 7:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tohle je jídelníček jak pro fitnessku, to přece nemůžeš zvládat uregenerovat - schválně časem piš, jak to snášíš... já bych na tomhle umřel.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mike Priest


PříspěvekZaslal: út březen 06, 2012 7:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ty jo,tak abych se priznal,tak sem o tom v zivote neslysel ,ale je to pro me odstrasujici,nevim jestli bych zvladl nejist,miluju jidlo a nevim,jak bych se s timhle popasoval ...a co zpomaleni metabolismu pri dlouhe absenci jidla?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Fightersky log Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: