Jak se připravit na běhání za oddíl ?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jak se připravit na běhání za oddíl ?  Úvodní stránka -> Atletika -> Jak se připravit na běhání za oddíl ?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Erda


PříspěvekZaslal: st březen 21, 2012 9:45 pm    Předmět: Jak se připravit na běhání za oddíl ? Odpovědět s citátem

Ahoj :))... chtěl bych se zeptat, resp. zažádat o pomoc.

Chtěl bych začít chodit na atletiku, a běhat dlouhé tratě. Ovšem je mi 13 a nikdy jsem na žádné kroužky nechodil... dělal jsem jenom vlastně hobby, každý víkend plavání, a středu si chodit zahrát fotbal s přáteli.

Kamarád také chodí na atletiku, a říká že jenom na rozcvičení běhají 3.2 Km..

Pro mě je to něco nepředstavitelného a celkem mě i udivuje, jak po takovém výkonu můžou běhat dál...
A tak tedy, jak se připravit na takovouto zátěž... v našem městě jsou dobře udělané cyklostezky, takže by jsem mohl běhat na nich. Ale jak, aby to bylo vůbec něják efektivní ? ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: st březen 21, 2012 9:58 pm    Předmět: Re: Jak se připravit na běhání za oddíl ? Odpovědět s citátem

Jak dlouhé tratě? 1500? 10km? Dráha? Cross?
nahoru
Erda


PříspěvekZaslal: st březen 21, 2012 10:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

1500 na dráze a Cross 7,5 km +
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ranger.


PříspěvekZaslal: čt březen 22, 2012 3:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sice bychom ti mohli poradit i tady, ale pokud te zajima behani, doporucuji radeji navstivit stranky w ww.behej.com (vynech mezeru), kde je nejen spousta clanku o behu, ale hlavne i forum, kde ti poradi mnoho nadsencu, kteri se venuji specialne teto discipline.
_________________
sex, martial arts, parkour, calisthenics, bouldering, parachuting, combat shooting, adventure races, survival
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lord_Martas


PříspěvekZaslal: čt březen 22, 2012 7:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

stranky behej.com jsou odpad! a hlavne ti jejich zakladatele a tzv. "odborne" clanky


jinak odpoved Erdovi: na to se nijak nepripravuj proste tam jdi a uvidis. jestli to nebude trener blb, tak ti nasadi zakladni vseobecny trenink, kde se nejprve naucis koordinaci pohybu a jemnou motoriku. na specialni trenink mas cas
_________________
Můj tréninkový web:
http://treninkac.webnode.com/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xix


PříspěvekZaslal: čt březen 22, 2012 11:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Lord_Martas napsal:
stranky behej.com jsou odpad! a hlavne ti jejich zakladatele a tzv. "odborne" clanky


jinak odpoved Erdovi: na to se nijak nepripravuj proste tam jdi a uvidis. jestli to nebude trener blb, tak ti nasadi zakladni vseobecny trenink, kde se nejprve naucis koordinaci pohybu a jemnou motoriku. na specialni trenink mas cas


Svata pravda v obou vecech.

Proste tam bez a uvidis, nema cenu se doma pripravovat na trenink... Tam te sami navedou, nebo by meli...
Dlouhe trate jsem behal na vrcholove urovni 10 let, vim o cem mluvim... ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jak se připravit na běhání za oddíl ?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: