Tréninkové závody



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Tréninkové závody  Úvodní stránka -> Strongman -> Tréninkové závody
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sedma


PříspěvekZaslal: so červen 27, 2009 8:40 pm    Předmět: Tréninkové závody Odpovědět s citátem

Zdravím vás sportovní přátelé, četl jsem něco o instruktážním tréninku atd atd, proto jsem se rozhodl pokud budete mít zájem, uspořádám v červenci kterýkoliv den od 11.7. do prvních závodů nějakou soutěž i s instruktáží pro všechny zúčastněné. Termín nechám na vás který si domluvíte mezi sebou a bude se to hodit mě, což by neměl být problém.
Představoval bych si to následovně: 5 soutěžních disciplín - třeba kláda, kufry, super yoke, pneumatika, koule, nebo i jiné disciplíny a kombinac co si určíme na místě. Proběhla by instruktáž disciplín a nástup závodníka na disciplínu co bude připravená tak do 60 sekund, pak se mačkají stopky at je závodník na místě nebo není, je to kvůli spádu soutěže. Po závodech by proběhla podrobná instruktáž každé disciplíny, kterou najdeme na místě, nebo to může proběhnout ještě před soutěží.
Místo konání u zimního stadionu u fitness Zimák, každý si zaplatí řádný vstup do posilovny to kvůli využití šaten a zázemí popřípadě lehkého rozcvičení v posilovně, jiné zázemí nebude k dispozici. Minimální počet závodníků 8 pro menší počet to nemá cenu organizovat.
Jiné nápady nechávám na vás k diskusi. Náměty můžete psát sem nebo mě na email zdeneksedmik@seznam.cz
Je to jen nápad, který mě napad.
_________________
1040 v trojboji z MS mi nestačilo abych rujnoval peněženky, ale chystám se vás všechny šokovat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
300lbs


PříspěvekZaslal: ne červen 28, 2009 9:18 am    Předmět: Re: Tréninkové závody Odpovědět s citátem

11.7.2009 to by se hodilo je to sobota..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MartinM


PříspěvekZaslal: út březen 20, 2012 10:14 pm    Předmět: 1.ročník STRONGMAN ŠTERNBERK-pozvánka!!! Odpovědět s citátem

již brzy sem dám pozvánku na historicky první závody českého poháru na Moravě -.ročník STRONGMAN ŠTERNBERK,viz kalendář.
_________________
STRONGMAN ŠTERNBERK
"nikdy si nenech ukrást svůj sen"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
MartinM


PříspěvekZaslal: čt březen 22, 2012 9:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pozvánka na historicky první závody ve strongman sportu na Moravě spadající do ČPS.
_________________
STRONGMAN ŠTERNBERK
"nikdy si nenech ukrást svůj sen"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Tréninkové závody
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: