K jakému doktorovi jít s břichem


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - K jakému doktorovi jít s břichem  Úvodní stránka -> Ostatní -> K jakému doktorovi jít s břichem
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Martinn24


PříspěvekZaslal: čt duben 05, 2012 10:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

S vypouklým břichem tě tvůj lékař pošle ke hrudnímu nebo břišnímu chirurgovi, vypouklé břicho může být způsobeno nadměrným a nesprávným posilováním. Může vzniknout taky pupeční kýla. S největší pravděpodobností máš silná záda a slabou břišní stěnu.
Na gatroendoskopickém vyšetření se zjištují hlavně nádory, žaludeční vředy apod. Ještě před tímto vyšetřením tě obvykle pošle na sonografii. Taky jsem to absolvoval. Ale u mě šlo o něco jiného. Šlo o bolesti břicha, nadýmání, odmítání stravy a veškeré projevy s tím spojené, úbytek na váze. To znamená problémy se zažíváním. Což bych řekl není tvůj případ.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Doorn


PříspěvekZaslal: pá duben 06, 2012 9:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Špatným držením těla to bude jen z části, protože i když se postavím nromálně před zrcadlo a snažím se tělo držet správně, stejně to břicho nevypadá tak, jak by podle mě mělo. Přitom tam nemám skoro žádný tuk, břicho cvičím 2× týdně + MT a dřep.

ygg: Vím, že můj obvoďák je na nic, ale pořád jsem se nerozhoupal ho změnit, jak jsme psal, problémy nemívám, takže k ní skoro nechodím. A ten topic, co jsi postoval je můj. Doktorka mi řekla, že mám docela dost vzduchu v břiše, ale v tu chvíli mě nenapadlo zeptat čím to je, jestli to je problém a jak to řešit, teď už vím, že to mi měla říct ona.

Nemám v plánu tam jít na náhodnou návštěvu dneska tam budu volat a zkusím se objednat. A ochablé svalstva špatné držení těla to podle mě nebude, viz to, co jsem psal. Protože snad z každého gaineru jsem se posrával, po většině jídlech cítím bobtnání v břiše, často mám větry.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: pá duben 06, 2012 10:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Doorn napsal:
Protože snad z každého gaineru jsem se posrával, po většině jídlech cítím bobtnání v břiše, často mám větry.


Že je ten topic tvůj samozřejmě vím, a tohle co jsi napsal je hlavně jasný doklad toho, že to řešíš úplně naopak .... tj. máš zažívací problémy, dlouhodobě, takže ty jsi měl řešit už mnohem dřív. To vypouklé břicho bude asi sekundární jev, který bez toho prvního nevyřešíš.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Doorn


PříspěvekZaslal: pá duben 06, 2012 1:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi jsem to špatně napsal. Zažívácí problémy mám až v poslední době. Předtím jsem to moc neřešil, protože jsem necvičil, tak mi bylo jedno jak vypadám, byl to jen estetický problém, pak když mě to začalo štvát, tak jsem se to snažil zlepšit stravou. Teď mám zažívací problémy (ne nijak velké), tak to řeším tím, že hledám doktora. Ale asi půjdu teda první k obvoďákovi.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: pá duben 06, 2012 4:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To už smysl dává....pokud ale máš o té své praktické lékařce fakt dost špatné mínění, tak bych hlavně zkusil najít nějakého jiného praktika. Ten je totiž často fakt základ, a nezřídka se hodně hodí.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - K jakému doktorovi jít s břichem Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: