Vybavení posilovny-co do zacatku ?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Vybavení posilovny-co do zacatku ?  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Vybavení posilovny-co do zacatku ?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
honzik833


PříspěvekZaslal: pá březen 30, 2012 11:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud se nad tim clovek zamysli, tak vetsina programu objemovych nebo silovych je s velkou cinkou a tezke cvicky. Takze bych se velke cinky nebal. V podstate s dobre sestavenym programem ti nic chybet nebude.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Izman


PříspěvekZaslal: pá březen 30, 2012 5:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Niten.Senki napsal:
Znám člověka u kterého jsem nevěřil, když jsem viděl jeho postavu. Je to tak... má pouze klec, polohovací lavičku, olympijskou osu a kotouče. Jde to i docela pěkně s tímto minimem.


No jediny co by mi schazelo je EZta kvuli roztristenemu zepesti pred 10ti lety nemuzu jet nektery silovy cviky s klasickou cinkou : (
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jo-jo


PříspěvekZaslal: ne duben 08, 2012 10:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Niten.Senki napsal:
Znám člověka u kterého jsem nevěřil, když jsem viděl jeho postavu. Je to tak... má pouze klec, polohovací lavičku, olympijskou osu a kotouče. Jde to i docela pěkně s tímto minimem.




Ja mám namiesto klietky polohovatelný stojan (dá sa nastaviť do 180cm),ktorý používam na drepy aj benchpress. Olympijskú tyč,EZ-tyč,jednoručné osy,polohov.lavicu a kopec kotúčov cca 200kg.Dá sa povedať že aj stým "minimom" sa dá vybudovať slušná forma.Kladky neriešim,triceps,chrbát sa dá dobre precvičiť aj bez kladky, existuje kopec cvikov ktorými sa to dá nahradiť,ak ovšem borec nemá problémy z lakťami (triceps)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Vybavení posilovny-co do zacatku ? Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: