Vojenská vysoká škola



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Vojenská vysoká škola  Úvodní stránka -> Ostatní -> Vojenská vysoká škola
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Vokr


PříspěvekZaslal: so únor 18, 2012 8:25 pm    Předmět: Vojenská vysoká škola Odpovědět s citátem

Zdravím, do konce února musí zájemci podat přihlášky na vojenský obor (školu). Vím, že jsem to nechal na poslední chvíli, ale už se stalo. Rozhoduji se mezi Univerzitou Obrany-Fakulta vojenských technologií a Vojenským oborem při FTVS Univerzity Karlovy .
Zajímalo by mě jak to chodí na Univerzitě Obrany na oboru Vojenských technologií, zejména co je hlavní náplní toho studia, a jak moc se zde studuje technika a jestli ji použiju i v jiném oboru než ve vojenském.
U vojenského oboru př FTVS by mě zajímalo jak moc je zde gymnastika, protože z tý mám strach, že bych jí nemusel zvládnout.

Budu rád za každou radu

Edit: http://www.vojenskyobor.cz/
http://www.unob.cz/fvt/studium/Default.aspx
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mladej beda


PříspěvekZaslal: ne duben 15, 2012 9:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Opozdene ale prece.
Pokud ti neni lito penez, dej prihlasky na obe. Byt tebou prvne si projdu ale zdravotni testy a pote zaslu penize. Je dost mozne ze clovek vyleti u testu a pak je to litr vyhozenej z okna...vojenske technologie neznam ale ta karlovka pokud sem to pochopil je ze az vylezes budes neco jak sportovni instruktor, proste povedes fyzickej vycvik novacku nebo tak neco. Sance na tuhle skolu je skoro miziva. Hlasi se kolem 100 lidi, berou 0-x podle potreb armady, loni brali 7 lidi. Budes muset byt ve vsem storpocentni. Gymnastiku bych urcite trenoval, jestli si poslal prihlasku, prijimacky jsou tusim v cervnu. zvladnout se to da. Ja delam neco podobneho na ftk v olomouci a az na premet se to da nabouchat za dva tri tydny. Pokud ses jeste na stredni, nebal bych se zajit za nejakym schopnym telocvikarem nebo za nekym znamym. Sam bych to urcite nezvladl :) preju hodne uspechu a doufam ze jsem tobe nebo nekomu jinemu pomohl :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Vojenská vysoká škola
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: