zavodeni - noob



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - zavodeni - noob  Úvodní stránka -> Soutěže -> zavodeni - noob
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Judge


PříspěvekZaslal: po duben 16, 2012 11:06 pm    Předmět: zavodeni - noob Odpovědět s citátem

Zdravim vsechny ctenare,
nasledujici fotky http://kulturistika.ronnie.cz/c-10730-nove-tvare-kulturistiky-marek-jelinek-obrazem.html me velmi povzbudili a velice by me zajimaly rady z vasi strany. Cvicim necele 2 roky z toho pul roku pauza ze zdravotnich duvodu presto sem dosahl pomerne znacnych vysledku z toho odkud sem vychazel (ted mam cca 70kg na 170cm). Stejnej rocnik jako kolega na fotkach a s trochou sebevedomi jsem velice blizko jeho urvoni. Myslel jsem ze s takovou vahou neni mozne na nejakou soutez vubec jit a jeste se umistit protoze jsem videl tak max Mr. Olympia.Proto bych byl vdecnej kdyby me mistni borci poradili jak to chodi ohledne zavodeni a jelikoz se chystam u posilovani zustat dlouhodobe tak za rok dva prodat tu formu by vubec neskodilo aspon bych zas poznal neco novyho.
Je nutne se registrovat do nejakych asociaci nebo mit trenera?
Zavodi tady nekdo z vas kdo chodi do normalni posilovny a svepomoci studuje treninkove programy atd?

Spis nez o ten postup papirovej me jde o vase zkusenosti jak jste se k tomu dostali a co ste predtim delali nebo jak dlouho trenovali.



Thx za odpovedi.

P.S.
Jestli je to tady nekde na foru tak se nerozcilujste ze sem to vsehcno neprochazel zejtra odjizdim do zahranici ale strasne me to nadchlo tak sem to musel postnout jeste nez odjedu.[/s]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - zavodeni - noob
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: