Kniha - Konečně mohutný



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Kniha - Konečně mohutný  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Kniha - Konečně mohutný
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bomberguy


PříspěvekZaslal: út duben 17, 2012 8:37 pm    Předmět: Kniha - Konečně mohutný Odpovědět s citátem

Máte prosím někdo tip, kde sehnat tuto knihu?
Prohledal jsem net, zašel do luxoru ale nikde nic, nebo vyprodáno.
Pokud by byl někdo z Prahy a byl by ochotnej mi ji na pár dní půjčit (ideálně prodat), napiště mi prosím do PM

Jak jsem byl v luxoru, tak jsem si od tohoto autora pročetl aspoň kousek jeho jiných knih a mám pár dotazů, resp by mě zajímalo co si myslíte o tom, co jsem se v jeho knihách dočetl.

Týká se to ektomorfa. že by měl cvičit vícekloubové cviky, o tom žádná.
Pan Šedivý píše že by měl mít ektomorf 3-4 minutové pauzy, u velkých partií udělat cca 6 sérií, po 8-10 opakování, u malých partií 3-4 série po 3-5 opakování.

Dále psal o vhodnosti různých principů, nepamatuju si přesně jak to vypadalo, jen to, že je pro nás vhodné jezdit jednoduše, pyramida je taky vhodná. Rozhodně žádný superserie, tuším že ani negativní opakování..

Díky za Vaše názory a připomínky
_________________
Ektomorf, 184 cm
Log - http://forum.ronnie.cz/bomberguy-t28358.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bomberguy


PříspěvekZaslal: út duben 17, 2012 11:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Edit. Knihu jsem našel skladem přes zbozi.cz
Ty pauzy a nízký počet sérií + počty opakování velkých X malých partií jsou stále aktuální. Někdo něco? ideálně kdyby někdo popsal smysl, princip proč to tak má být.
_________________
Ektomorf, 184 cm
Log - http://forum.ronnie.cz/bomberguy-t28358.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marky V.


PříspěvekZaslal: st duben 18, 2012 12:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ti knížku mám doma a myslím, že místo knížky si stačí přečíst nějakej podobnej článek.
A proč to funguje? Protože většina skinny bastardů cvičí splity s velkým množstvím sérií a opakování, jsou v posiloce 4-5 x týdně, k tomu se vyhýbají dřepům a tahům a hovno žerou. Pak začnou cvičit podle Šedivýho a jdou nahoru. Rozhodně to ale není nějaká převratná tréninková filozofie, spíše to funguje na princip změny a nelze to brát jako dlouhodobou strategii. Ono vlastně až na tu frekvenci "sval 1x týdně" je to návrat ke kořenům.
_________________
"Dřep je dřep, pane řediteli!" - profesor tělocviku z filmu Cesta do hlubin študákovy duše.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bomberguy


PříspěvekZaslal: st duben 18, 2012 3:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Článků jsem už přečetl desítky.
skinny jsem, velký množství série nejezdím. Jezdím vše tak jak bych na základě článků a doporučení měl, bílkovin je dost, sacharidů je taky dost, ale váha se nahoru jen tak nedere, proto se pídím dál a dál a chtěl bych se dočíst něco zajímavýho, co by mě mohlo někam posunout. Ideálně zaměřený na hardgainery jako jsem já.
rád bych knihu, která shrne tréninky, vysvětlí proč je to tak a tak, proč takové pauzy, proč zrovna tady do selhání. Něco jako příručku pro pokročilejší..
_________________
Ektomorf, 184 cm
Log - http://forum.ronnie.cz/bomberguy-t28358.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Kniha - Konečně mohutný
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: